reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Witam się i ja :-D

ewelinka - mam nadzieję że wyjazd będzie przyjemny i owocny :-D Fajnie jest w górach chociaż teraz bym sobie pewnie już nie połaziła :-D

krakowianka - jak się czujesz rano ciężarówko?


A my od rana bawimy się bibułą - zrobiliśmy kwiatki bibułkowe a teraz będziemy kleić motylka bo M musiał polecieć po klej bo gdzieś zgubiłam :-p Teraz chwilowo Karola ogląda bajki a zaraz będę musiała miśkowi śniadanie zrobić bo po nocce bidny padnięty :-(
Karola nas rano rozwaliła jak siedzieliśmy z nią w tej bibule nagle wypaliła "Rodzice kochają, ja kocham rodziców. Kocham mamę, kocham tate. Rodzice kochają." I to nie pierwszy raz jak takie pieszczochy ją łapią :-D Im więcej M jest w domu tym większa przylepa się robi :-D A najbardziej rozwala jak ktoś przyjdzie i się chwali "Kosiki, mama kupiła w sklepie" "Cośtam, mama kupiła w sklepie" itd. itp. :-D

Spadam bo motylek nie dożyje klejenia :-D
 
ewelinko - Karola nic nie chciała - po prostu chciała się przytulić :-D A co do pogody - u mnie pada równo :-) Ale mi pasuje taka pogoda akurat :sorry: Może jednak wam dopisze i sobie połazicie :-D


Uciekam bo już zaczyna się nudzić mi dziecko a to nie wróży dobrze :-D
 
ewelinko - Karola nic nie chciała - po prostu chciała się przytulić :-D A co do pogody - u mnie pada równo :-) Ale mi pasuje taka pogoda akurat :sorry: Może jednak wam dopisze i sobie połazicie :-D


Uciekam bo już zaczyna się nudzić mi dziecko a to nie wróży dobrze :-D


Oooooo...to znaczy, że już wyrasta z "szantażu emocjonalnego" typu "mamo kocham cię, a kupisz mi toooo..." :-D Super...to na pewno wzruszające doznanie dla rodziców :tak:
No u nas też zaczyna padać...zobaczymy, jak będzie jutro w Zakopcu, jak będzie deszcz to znajdziemy inny rodzaj rozrywki....:-D:-D

Miłego dnia kochana!!!!!!!!!!!
 
ewelinka zaraz Ci walizy kurierem wyślę:tak::-)
sol hej!ja nie wiem jak wytrzymam z Alą ten deszczowy dzień:baffled:.tak jak mówisz-nudzące się dziecko nic dobrego nie wróży:-D
 
Bibinka, przyślij dwie tak na zaś...dzięki dobra kobieto :-D

Pakowanie stanęło w miejscu....bo.........................................................................nie mogę domknąć walizki.....i wsio od nowa...FAK!
 
Witam Was dziewczynki w ten paskudny, jesienny dzionek.U mnie od rana leje.A za kilka mdni dzieci do szkoły i przedszkola i koniec laby.Całe wakacje miałam wolne.Rzeczywiście, nadrobić was jest problem, ale chciałam dodać szczególnie dla martqa1,że mnie test wyszedł dopiero 3 dni po spodziewanym okresie i to taka słabiutka,że trzeba było w świetle dziennym oglądać aby coś zobaczyć.Beta wyszła mi ok norma jest od 100 do 4000 między 4-5tygodniem, ja mam 800 coś, ale po tych krwawieniach wczorajszych w poniedziałek powtórzę, aby się upewnić czy wzrosło_Oby.Lekarz mi powiedziała,że jeśli jeszcze dziś coś się wydarzy niepokojącego to da mi progesteron.Póki co wszystko po nocy i od rana dobrze.
 
ewelinka no dobra,to wyślę Ci ...3:-D:-D:-D.na 2 tyg to troche tego musisz spakować:tak:.ale to fajna perspektywa - 2 tyg urlopu:tak:.z pewnością będzie udany:tak:

dariap to dobrze,że juz jest ok;).a progestron to mógł od razu dać,na pewno by nie zaszkodził,a Ty byłabyś spokojniejsza
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry