reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
V_jolka - obowiązek ma dopiero po I trymestrze wg tego, co mi panie w ZUSie powiedziały.

A poza tym to miły gest z jej strony (więc zgadzam się z Kath :)), że sama wyszła z inicjatywą. :) Masz rację Bunia - teraz już będę spokojniejsza. :)

Jakoś odnoszę wrażenie, że moja wypowiedź została źle zrozumiana...
W związku z tym:
jeśli kogoś uraziłam, to przepraszam....
Wiesz...
ja byłam w takiej sytuacji w 2003 roku
i z tego, co było wtedy (nie do końca orientuję się jak to jest teraz), to był obowiązek przedłużenia umowy do dnia porodu.... A kiedy tobie wygasa umowa?




Dzieuchy....
ja tak z innej baczki...
chyba będę zmuszona kupić kasę fiskalną
Wiem, że US zwraca 90% ceny takiej kasy, anie nie więcej niż 700 zł
Ale nie orientuję się w jakim okresie od zakupu przeze mnie tego urządzenia...
Może któraś z was wie?
 
Ostatnia edycja:
reklama
miałam przerwę na pomalowanie szponków na szczęście lakier szybciutko schnie.

teraz polatam sobie standardowo po stronkach z ogłoszeniami pracy to już normalnie wyuczone czynności
 
Przepraszam Was za moją zawieszkę, ale siedzę w necie i te płytki ogladam! No i wiszę z M. na telefonie. M. będzie negocjował cenę chaty jakoś teraz z agentem. :tak:

Krakowianka - super wieści z praca, gratuluję! :tak:

Musze lecieć do miasta sprawy pozałatwiać. Pogoda, że hoho i wcale mi się nie chce... Ale muszę też kupić parę rzeczy to diety. Wlecę potem! Miłych pogaduch!
 
Cześć dziewczyny

witam sie tylko bo zdycham jak pies dzis - jakies potworne grypsko mnie dopadło z godziny na godzine czuje się gorzej a kolega na urlopie i musze siedziec w robocie - masakra :-( i jutro tez musze przyjść - dobrzez ze tylko piatek w zasadzie został bo bym cały tydzien nie wytrzymała :zawstydzona/y:
 
V_jolka - obowiązek ma dopiero po I trymestrze wg tego, co mi panie w ZUSie powiedziały.

A poza tym to miły gest z jej strony (więc zgadzam się z Kath :)), że sama wyszła z inicjatywą. :) Masz rację Bunia - teraz już będę spokojniejsza. :)

zgadza się po I trymestrze ale pod warunkiem ze umowa kończy ci się zanim wkroczysz w II trymestr jesli już później to ma obowiązek nie mniej jednak fajnie ze nie musiałas walczyc tylko sama ci to zaproponowała
Zgłębiłam temat po tym jak miałam nieświeże wiadomości i Wisienka mnie wyprowadziła z błędu ;-):-D
 
Ostatnia edycja:
Mary_beth, dzięki. :)

V_jolka - nikogo nie obraziłaś. :) Pewnie kiedyś po prostu były inne przepisy.

Jsorbek
- no właśnie kończy mi się przed wkroczeniem w drugi trymestr. Dlatego się cieszę, że szefowa z własnej woli i bez moich próśb mi tę umowę zaproponowała. :)
 
Krakowianka No to zdecydowanie miło z jej strony :tak: - ja bym pewnie nie mowiła w pracy o ciaży dopóki bym nie wkroczyła w drugi trymestr

Mi się konczy umowa pod koniec roku ciekawe czy mi przedłużą do porodu tylko ale mam nadzieje, że nie tylko - zobaczymy przynajmniej będę wiedziała na czym stoję :tak:
 
reklama
Jsorbek ja też powiem dopiero jak już minie trzeci miesiąc. Lepiej nie ryzykować. Ale Krakowianka nie miała chyba nic do stracenia, skoro umowa i tak kończyła jej się w I trymestrze ;-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry