reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
ja to bym najpierw musiała znaleźć pracę...

a jak to jest, gdybym była w ciąży (np. 8 tydzień) i mogła podpisać umowę o pracę- muszę wtedy powiedzieć o ciąży, czy mogę zataić, żeby mnie potem objęło "musowe" podpisanie dalszej umowy? bo to chyba jakieś takieś oszustwo lekkie
 
reklama
Jsorbek, Kath - ja nie miałam wyjścia, bo musiałam iść na L4...

Bunia - nie musiałabyś mówić. A jakbyś powiedziała, to byś raczej umowy nie dostała... Czasem trzeba wybrać "mniejsze zło", niestety.
 
Krakowianka acha no to w sumie tak to by ci sie skonczyła umowa i dowidzenia bo na L4 byłoby że ciąża

Kath no to już zalezy od tego czy by przedłużyli czy nie ale to zas nigdy nie wiadomo - ruletka taka

Bunia - żadne oszustwo możesz w oóle nie mówic to nie jest absolutnie obowiązek mówic o ciazy - ja w pierwszej dowiedziałam sie dopiero w 9 tyg, to mozesz nawet nie wiedziec jeszcze - nic sie nie martw i nie mów
 
ale Wy tu piszecie laski!!! jak na GG:-D !! ja dzisiaj na obiad serwuję do wyboru-pomidorową,gołąbki lub leczo.ja się chyba pokuszę na leczo,nie wiem jak tam m.
a ten link z magnesami mnie bardzo zaciekawił.coś fajnego.pokaże m jak wróci do domku. właśnie kot mi macha ogonem i przeszkadza.mamy jeszcze 2 psy.oczywiście wszystkie stwory po przejściach i bardzo przez innych nie chciane.
 
SORBUS- witam kochana,mam nadzieje,ze chorubsko odpusci:tak:
KRAKOWIANKA- jakby nie bylo-najwazniejsze ,ze sama zadzonila,ze przedluzyla i ze mozesz juz byc spokojna:tak::-):-) a to bardzo wazne;-)
 
hellllołłłł :):):):):):) jestem :):):):)
skończyłam wczorajszy towar juz z usmiechem patrze na monitor a tu dupa przyszła pani z rajstopami i skarpetkami i jestem dopiero teraz :)
 
NERWUSEK- u nas w tyg.zawsze taka produkcja:tak::tak:

MARYLKA- no witaj kochana-tesknilam:tak::-):-)fajnie,ze juz towar poukladany teraz trzymam &&&&&&&&&&& za ludziska coby przyszli i wykupili:tak:
 
lecę rybkę zrobić (najpierw ją pochucham trochę, bo sie nie rozmroziła całkiem jeszcze )
no i mafhefke
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry