reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Jestem kochaniutkie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zakupki udane musze przyznac :) A widze ze koleznaki wogóle nie odpoczywaja tak znowy nadrukowały ze nadrobic to duzy problem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
BUNIA- musialam literowac bo nie moglam przeczytac:-D:-D:-D
MONISIA- czekam z Toba i mysle ,ze faktycznie zmiana klimatu,albo owulka byla pozniej i jeszcze za wczesnie na test;-);-)wiesz jak jest-poki nie ma.....&&&&&&&&&& zaciskam!
 
NERWUSEK- u nas w tyg.zawsze taka produkcja:tak::tak:

MARYLKA- no witaj kochana-tesknilam:tak::-):-)fajnie,ze juz towar poukladany teraz trzymam &&&&&&&&&&& za ludziska coby przyszli i wykupili:tak:
moja kochana mamunia :):):):):):) no dziś sie nawet żucili troche na bluzki dla dziewczynek :) i inne takie a teraz pustka :(:(:(:(:( a ludzie musza przyjść bo f-re mam taką do zapłaty że głowa mała - zaszalałam jak nigdy :( a teraz trzeba kasiore ciułać :)
Kochane, u mnie narazie cisza, @ nie ma.....ale na teście I krecha....
kochana I krechą sie nie przejmuj najwazniejsze że @ nie ma :):) trzymam kciuki zeby już nie przyszła :)

a nie pochwaliłam sie ide w sobote na panieńskie :) tylko dopiero wczoraj sie dowiedziałam to już nic z allegro nie zamówie - a widziałam takie śmieszne rzeczy , to chyba mi zostaje jakas bielizna do kupienia w prezencie ?? jak myślicie ?? co sie kupuje na panieński ?? ja nigdy nie byłam :(
 
Witam się popołudniowo. Właśnie godzinkę temu otworzyłam oczęta, zebrałam pranie, umyłam naczynia a tymczasem piję kawusię, babka zjedzona mniam :-)
 
jezu mnie tak wszystko boli ze jesć mi sie nawet nie chce :zawstydzona/y: marze o mleczku ciepłym i łóżeczku - juz dawno tak nie zdychałam :zawstydzona/y:

Dobrze ze już 14,40 - to sie powoli sposobię do domciu - wreszcie - czas to jakby dziś w miejscu stał
 
mama - mmm... serniczek na zimno :-D Oj zrobiłaś mi smaka :-D A ja ostatnio nic tylko bym gotowała wiec chyba jutro sobie zrobię tylko muszę jakiś dobry przepis dorwać :tak:

kath - no właśnie przymierzam się do takiego fotela a w zasadzie do całego kompletu do salonu bo i taki widziałam - łącznie za 700-800 zł. Taka ogromna kanapa na 3-4 osoby i dwa fotele ale ja będę brała chyba jeden więc będzie mniej. Tylko ze przy stawianiu systemu skasowałam sobie zakładkę sklepu i od nowa będę musiała szukać :-( Ale znajdę :-D:rofl2: Ale piłka jest do ćwiczeń więc i tak zostanie :tak:

krakowianka - super wieści :tak: Bardzo miły gest ze strony kierowniczki :tak: No to teraz musimy znaleźć wreszcie jakiś termin na kawę z lodami :-D Jak mi nie wypali wyjazd do Warszawy we wrześniu to zajrzę do Krakowa :-)

mary-beth - kobitko tak sobie myślę - nie myślcie za długo bo wam sprzątną ten domek :tak: Jak stać was na niego i na remont i wstępne urządzenie i wam się podoba to nie ma o czym myśleć bo później taka okazja może wam się nie powtórzyć :tak: My tak kupiliśmy mieszkanie i w ostatniej chwili wzięliśmy kredyt - dosłownie - umowę podpisaliśmy tydzień przed krachem na światowym rynku :-D I nawet jak później jeszcze donosiliśmy dokumenty z sądu to się facet z nas śmiał że mieliśmy niesamowitego farta bo tydzień później już nam by kredytu nie przyznali :no: :-D

sorbek - zdrówka kobietko - kuruj się :tak:

marylko - jak tam po towarze? Takie mam jakieś wrażenie ze aparat został w domu :-p :-D Możesz kupić kajdanki w sklepie z artykulikami albo coś innego zabawnego, chyba że nie masz takiego u siebie :sorry: To jeszcze bielizna może być, pejcz, kamasutra albo jakaś pierdoła ze stoiska ze śmiesznymi upominkami :tak: Np wałek z wypalonym napisem "na męża" :-p

monisia - trzymam kciuki żeby nie przylazła :tak: I żeby szybko pokazały się dwie kreseczki :tak:


Obiadek zjedzony, blok się chłodzi w lodówce a ja czekam do 17 kiedy to przyjdzie moja mama do Karoli a my jedziemy na masaż :tak: Ciekawe czy będę w stanie się później ruszać albo czy cokolwiek pomorze :-D Jakoś jestem pesymistycznie nastawiona ale... no zobaczymy :sorry:
 
Marylka, a znasz dziewczyny, które też będą na panieńskim ? jeśli tak zawsze można kupić jakiś wspólny prezent. Jeśli nie, myslę, że dobre wino wystarczy.

krakowianka, super wieści, czyli kaska będzie :)

monisia a kiedy @ powinna przyjść ?, ja z Karolkiem jak zrobiłam pierwszy test, to była I kreska. Może owu było później...
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry