reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
bunia, ja w pracy nie podejrzę niestety, ale w domciu zerknę.
Ja mam na lodóce magnesy w kształcie ramki na zdjęcia i wkładam tam zdjęcia Karolkowe.
 
reklama
no właśnie te guziczki mi się podobają. bo chce mi się mieć jeden rodzaj magnesików do przypinania obrazków i kartek, a pozostałe to takie "kolekcjonerskie". parę ich już mam- typu pluszowa żabka z magnesikami w łapkach albo krab wyłażący ze skorupy (w dodatku na sprężynce). bo ja taki dzieć jestem no a honorowe miejsce zajmuje na froncie lodówki cudny magnes z Malty od maggy bo kartki to ja mam z boku, bo to przynajmniej widać z salonu ten bok i wszyscy mogą mi zazdrościć kartek z Malty czy Australii teraz mam na lodówce takie żółte buźki w 3 rozmiarach, ale na tą ilość kartek i rysunków to trochę za mało. dobrze, że mamy dużą lodówkę
 
Sol a co powiesz o takim fotelu. Słyszałam że są b.fajne i dobrze odciążają kręgosłup. Mój mężuś już wie, że to będzie jego pierwszy zakup jak tylko zajdę w ciążę. Ale w sumie nie wiem czy faktycznie będzie dobry?

Bunia ten trzeci link jest super - nie wiedziałam że są takie ogromne magnesy na lodówkę. Super sprawa.
 
NIEEEEEE.....
Wybaczcie, ale nie chce mi się nadrabiać 50 stron, a przelecieć was tak po łebkach... jakoś nie lubię tak...
ktoś mi pokrótce streści?
Klaudusiu (tyle jakimś cudem doczytałam) - GRATULUJĘ II kreseczek... spokojnej ciąży
 
Ewelina - jesteś naprawdę dzielną kobietą. :) Może faktycznie nie było to zbyt kulturalne ;) ale masz rację - z chamami trzeba po chamsku. Zaimponowałaś mi.


Powiem Wam, że moja szefowa mnie mega pozytywnie zaskoczyła. :D Chyba ją ściągnęłam niezbyt pozytywnymi myślami. ;) Zadzwoniła i powiedziała, że proponuje mi podpisanie umowy do dnia porodu! :D Więc macierzyńskie też dostanę. :D
 
Powiem Wam, że moja szefowa mnie mega pozytywnie zaskoczyła. :D Chyba ją ściągnęłam niezbyt pozytywnymi myślami. ;) Zadzwoniła i powiedziała, że proponuje mi podpisanie umowy do dnia porodu! :D Więc macierzyńskie też dostanę. :D


Ale to jest jej obowiązek, kochana....
Nie robi ci łaski....
 
krakowianka no to super wieści!!! teraz nie masz się już co martwić. w sumie babka i tak nic nie traci, bo to zus będzie ci całość płacił, a ona zyska ulgi chyba jakieś, że ma pracownika takiego. a może będzie na tyle dobrze, że po macierzyńskim będziesz mogła wrócić? ładnie

vjolka obowiązek by miała, gdyby umowa kończyła się po zakończeniu I trymestru. ale jakby umowa się kończyła przed zakończeniem 3 miesiąca, to nie obejmuje jej ten obowiązek- kobieta nie jest jeszcze pod tą "prawną" ochroną.
 
reklama
V_jolka - obowiązek ma dopiero po I trymestrze wg tego, co mi panie w ZUSie powiedziały.

A poza tym to miły gest z jej strony (więc zgadzam się z Kath :)), że sama wyszła z inicjatywą. :) Masz rację Bunia - teraz już będę spokojniejsza. :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry