reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
WISIEŃKA- hello:-D
Marcepanek wleciala wcz.na chwile,ale na chwile:sorry2:biedna-wspolczuje Jej ,wszystkie liczymy ,ze ten krwiak sie wchlonie...
a Domonik ma zawalone gardlo ,powiekszone wezly i gorączke-dostal leki i mam nadzieje,ze pomoga bo za tydzien przedszkole-juz tyyyyyyyyyle czasu mi nie chorowali ,ze nie wiem jak to jest miec chore dziecko a teraz jak trzeba pakowac kapcie i do przedszkola to sobie zachrowal...
mam nadzieje,ze jutro juz u Ciebie bedzie czysto i @ pojdzie won!!moja sie juz skonczyla-lykam wiesiolka a od jutra Estrofem.
 
reklama
cześć wisienka, ja za pół godziny też brykam z pracki.
Czy @ ciebie już zostawiła w spokoju ?

mama, oby to leczenie szybciutko Domisiowi pomogło.

ewcia, ja zawsze mielone biorę z łopatki, nie jest tłuste. Tak się przyzwyczaiłam, że innego nie kupuję.
 
ZAPMARTA- dziekuje:) tez na to licze ,ze mi synek szybko wyzdrowieje:tak:a Karolek juz z Wami czy Ty jeszcze dzis do rodziców śmigasz??
od kiedy idziesz na L4-od wrzesnia czy od pazdzernika??
 
Zapmarta jeszcze ciapie francowata, mam nadzieję, ze juz się skończy.
mama biedny Domin tak chce do przedszkola. Mam nadzieję, ze mu minie. Heverin to przeciwirusowy więc dawaj Zuzie rutinoscorbin żeby nie załapała. Jak ci pisałam przyjmij hormony na klatę z uśmiechem a ja bedę cię wspierać w cięzkich chwilach
 
mama, nocuję z Karolkiem u mamy. W sumie mogłabym już wracać, ale nie ma mojej siostry i jeszcze mieszkamy w jej pokoju. Mam blisko do pracy a Karol od razu zostaje rano z moją mamą.
Jutro po południu wracamy do siebie.

a na zwolnienie idę w październiku. Tylko nie wiem od którego, bo chciałabym, aby moje obowiązki przejęła moja ulubiona koleżanka z pracy (tak jak za pierwszym razem), ale okazało się, że po 6 latach wraca po wychowawczych taka jedna
"ulubienica" z naszego działu i nie chciałabym, aby to jej przypadły moje obowiązki.
Czekam, aż dadzą jej zajęcie a ja spokojnie wtedy przekażę wszystko Ani. Myślę, że koło 25 t.c. już powinnam być w domku (to ok. 15 października).

renna, nie ma za co. Ja już podrukowałam.

Bunia ty masz przejść na tę dietkę, jak chcesz, zrobię ci xero materiałów i prześlę pocztą.?

wisieńka, już doczytałam na zamk. I bądź tu mądry człowieku !
 
Ostatnia edycja:
Renna - piękny suwaczek, zuch dziewczyna !
mama - biedny Dominiś, chorobo precz !
wisienka , zapmarta - czesc !
Jestem po obiadku i piszę sobie z Wami. Właśnie się dowiedziałm, ze szwagierka jest juz w szpitalu, bo jest po terminie i będa jej chyba na dniach wywoływać poród.
 
Renna - piękny suwaczek, zuch dziewczyna !
mama - biedny Dominiś, chorobo precz !
wisienka , zapmarta - czesc !
Jestem po obiadku i piszę sobie z Wami. Właśnie się dowiedziałm, ze szwagierka jest juz w szpitalu, bo jest po terminie i będa jej chyba na dniach wywoływać poród.

Wisnienka ma racje łap fluidki puki mozesz i nam tu tez troche przeslij :)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry