reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
V-jolka a gdzie mozna zobaczyc Twój asortyment??? Oprócz sklepu oczywiscie :)

V-jolka - właśnie - masz swój sklep w internecie?

Kochane moje...
Musicie poczekać do września wtedy wezmę się z całym impetem za sklep internetowy albo chociaż < tak jak u Marylki, za bloga i wtedy będziecie mogły zobaczyć...
A na chwilę obecną...
powiedzcie co was interesuje, to wstawię fotki na życzenie ;-)

A ja zastanawiam sie nad otworzeniem kwiaciarni, lubię kwiaty, tylko poszłabym na kurs florystyczny, co Wy myslicie o tym ?

Bardzo dobry pomysł...
jestem za...
a myślałaś o tego typu kursach organizowanych przez PUP...?
Mój D właśnie kończy taki kurs...
Nie dość, że za wszystko płaci PUP, to jeszcze dostajesz stypendium :-)

już maj????? wow...

a ja się i tak nie załapię. ale fajnie bym miała na sierpień- mamy wtedy rocznicę, a pozatym mój tata był z sierpnia...
a październik jeszcze lepszy, bo oboje mamy w październiku urodzinki

Październik...
super miesiąc...
Ja i mój młody jesteśmy z października - ja 11, a Kacper 16, choć też miał być 11, ale się zaparł chyba, że nie będzie obchodził urodzin razem z mamą i się przetrzymał......:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
vjolka ja jestem z 27 a małż z 7 piździerniaka

urodziny robimy razem- za to skumulowane, bo całoweekendowo zazwyczaj. aż sąsiedzi buczą ale jesteśmy zdania, że skoro cały rok u nas cichutko, to możemy sobie pozwolić na balangę-> gospodarz nie ma nic przeciwko a mieszka pod nami (choć zazwyczaj jest u nas na górze i balanguje razem z nami)

idę obczaić kuraka- w jakich miejscach jest. coś czuję, że z obiadem będzie obsuwka jakieś pół godzinki, bo biszkopt sie dłużej piekł. ale z głodu nie pomrzemy no i idę ubić krema
 
Hej kochane , juz jestem. Lecę poczytać ale sporo tego więc proszę o newsy:-):-):-)Ja upieczona w aucie na raka taki skwar. Zaraz wskoczę pod prysznic. Dzisiaj na 19 umówiłam sie z dziewczyną z która lezałam w szpitalu i miałysmy bardzo podobne nazwiska , oczywiście nas mylili. Tez straciła dzidziusia i dzwoniła bo chce pogadac. No nic lercę czytać.

WISIENKA witaj:-) Nadrabiaj i wracaj....
MAMA urlop jak na razie mija na leniuchowaniu i na BB:-D:-D Przynajmniej nie muszę nadrabiać i jestem na bieżąco:rofl2::-D
BUNIA słodziaki z tych kotków:tak::tak: A ten z białymi skarpetami jest czaderski...
 
nika właśnie najfajniejsze jest to, że wszystkie mają skarpetki białe, brzuszki białe i "podpyszczki". jedynie różnice są w pyszczkach. jeden ma cały czarny z kropką na brodzie i reszta biała. jeden ma pół pyszczka białe, ale nochal czarny. a pozostałe dwa mają pół białe pyszczki z białymi noskami i nie da się ich odróżnić- ciągle mam z tym problem jak widzę jednego, to którego a ten właśnie co jest na 5 zdjęciu koło kosza, z tą plamką czarną na brodzie, to mój ulubieniec. i gdybym mogła sobie któregoś zostawić, to tego- on do mnie przyłazi sie łasić, sam od siebie. i wogóle jakiś taki najkochańsiejszy dla mnie jest- mój krokodyl. nie wiem czemu, ale tak go sobie nazwałam, bo mi się kojarzy z krokodylem (wiem, dziwna jestem- jak kot się może z krokodylem kojarzyć)

na tym ostatnim zdjęciu przyłapałam kocicę jak robiła podejście do biszkopta- małpa jedna. po lewej mamy szafi i stolik, na którym była blacha, ale ona oczywiście jak ninja z okna musiała poprowadzić atak czajówka moja małpiata
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
bunia super te Twoje kociaki!!!!!!

V-jolka jak dla mnie to czapki na dzien dzisiejszy i moze bluzy takie na zamek poproszę :)

wisienka witaj i dawaj do nas :)
 
Zrobiłam 10 ostatnich ale nie doczytałam co jest Dominikowi mamy.Za to doczytałam Nika i zyczę wspaniałości całego swiata i wymarzonego dzidziusia:-):-):-)
Bunia
aależ śliczności zrobiłaś, zdolniacha, a kiciaki rozkoszne
Dziewczyny co z Marcepankiem?
 
marcepanek musi duzo odpoczywac i za miesiac do kontroli bo ma jakiegos krwiaka koło dzidzi który powinien sie wchłonac ale nie wiadomo. Jestesmy z nią!!!!!
 
BUNIA no właśnie ten na 5 zdjęciu jest czaderski:tak::tak::-D:-D
WISIENKA dziękować:-) A Marecepanek nasz musi leżeć:-( Dobrze że jej mąz ma wolne to może zająć się Maciusiem...
 
dzieki renna myslałam , ze moze się odezwała od wczoraj
Ja czekam czy ta moja @ wreszcie sobie pójdzie bo na razie jeszcze ciapie. Mam nadzieję, ze jutro juz nie będzie sladu i nie wroci. Coś mi się nie zdaje żebym miała owulkę w tym cyklu.
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry