reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
od niej no co Wy - ona mnie nie cierrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrpi !!!!

Rety mam przeczucie, ze za niedługo będę na forum o nazwie starania by zostac mama w 2012 aaaaaa !!! szaleństwo !!! Aha , ale ja wole parzyste liczby, więc moze ... może ...

zapmarta - miłego spacerku Karolkowa mamo !!!!
 
reklama
od niej no co Wy - ona mnie nie cierrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrpi !!!!

Rety mam przeczucie, ze za niedługo będę na forum o nazwie starania by zostac mama w 2012 aaaaaa !!! szaleństwo !!! Aha , ale ja wole parzyste liczby, więc moze ... może ...

to faktycznie od niej lepiej nieee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
ZAPMARTA- mam nadzieje,ze uda sie wszystko jak powinno i Ania zajmie tymczasowo Twoje stanowisko:tak:
WISIEŃKA- jak tam idziesz do ginek czy narazie czekasz jeszcze??ile jeszcze bedziesz na diecie;-)??

NAGAPALMA- powitac popoludniowo:tak:
ja ije herbate zieloną Domi mi wlasnie zasnal..powiedzial ,ze chce do lozeczka to Go polozylam a n juz spi...chyba gorączka wraca...
 
Jippi! Za tydzień zaczynam treningi Aikido! :happy2::happy2::happy2::happy::happy::happy::rofl2::rofl2::rofl2::-):-):-):tak::tak::tak: Czekałam na uruchomienie grupy całe lato i wreszcie jest! :tak::tak: Ooojjj! :-) Miałam parę ładnych lat przerwy w treningach sportów walki, więc pewnie skopią mi tyłek... :-D:-D:-D No, i rzecz jasna, jak będzie dzidzia to będę musiała przerwać... Ale potem mam zamiar kontynuować! Huraaa!

&&&&&&&& za betę, Iwonka!
 
Ostatnia edycja:
Hejka
Witam sie z Wami popoLudniu.
Ech wiecie chyba jednak jestem w ciąży. Tempka 37,4 piersi mnie strasznie bolą... I zrobiły się większe :szok: @ się spóźnia tylko jeden dzień ale wiecie od wczoraj no może od przedwczoraj mam taki dziwny brązowy śluz tzn. nie leci on cały czas tylko na wkładce jest go troche. Tak jakby na @ tylko, że jej jakoś nie widać...
 
woooooooooooooooooow!!!!!!!! ja jestem zakochana w westikach i samojedach!!!!!!! (poza dogiem niemieckim) teraz mamy owczara i jest na dworze, ale jak będziemy myśleć o piesie do domu, to właśnie najprawdopodobniej "zaopatrzymy" się w westika. a samojeda mają nasi znajomi (dżizas, jaki to słodziak) i czasem mamy go na weekendy albo na kilka dni jak gdzieś wyjeżdżają. nasze koty go uwielbiają (zwłaszcza kotka, bo nawet przy nim śpi) a on to wogóle taki kochany jest. przytulaśny, mądry, słucha się i jest grzeczny bardzo. ale tak szczerze to nie zauważyłam, żeby się tak bardzo brudził-> mieliśmy go przez tydzień i nie było potrzeby go myć. ale za to jak się leni okrutnie!! wszystkie nasze podłogi były białe jak u nas był, mimo że codziennie odkurzałam. ale on jest taki kochany, że nawet to bym mu wybaczyła

wogóle to witam się dzisiaj

niewyspana jestem okrutnie, bo noc była koszmarna. najpierw duchota taka, że nie szło wytrzymać. G chrapał jak opętany, obita noga mnie bolała, kociaki sie wściekły i właziły nam do łóżka się bawić. normalnie masakra!! o 3 jeszcze nie spałam.

napisałam to dziś G, a wiecie co on mi na to? że ja się tak wierciłam i mu przeszkadzałam, że się bał że nie zaśnie!!! rany-> po 15 minutach spał już jak zabity. no ale u niego to trwa zwykle 2 minuty, nawet wczoraj po paru minutach mówi, że spać nie może, a ja mu na to "no tak, leżysz w łóżku od 4 minut i jeszcze nie śpisza- koszmar". on to jednak ma mistrzostwo- ja mu spać przeszkadzałam.

marcepanku ja również trzymam za ciebie kciuki. wszystko będzie dobrze- zobaczysz. nie denerwuj się, bo tobie będzie źle. mocno tulam i przesyłam mnóóóóóóóóóóóóóóstwo miłych myśli

jak się nie ma gdzie wybrudzić to jest czysty a sunia siostry uwielbia wchodzić wszędzie tam gdzie brudno, np. rów (fosa)
 
Marta- ja właśnie kupiłam łopatkę na gulasz i ona była tak tłusta:wściekła/y:


Wisienka- jak tam książka??


A mnie coś brzusio pobolewa....
 
reklama
trzymamy kciukasy za bete iwonki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

klaudusiaNK to testuj i daj znac jaki wynik!!!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry