reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Nasza coreczka ma roczek i osiem miesiecy nazywa sie Emilka :)

W zasadzie to niezabezpieczamy sie od mojego porodu z tym ze wczesniej sie nie staralismy poprostu powiedzielismy sobie co bedzie:) tylko ze maz pracuje jako kierowca i troszke ciezko nam co kolwiek tutaj zaplanowac przewaznie nie ma go 5 tyg a przyjezdza n tydz i zadko sie zdarza zeby to byly dni plodne.Chcemy miec jeszcze trojke ale zobaczymy jak to wyjdzie :) bardzo chcialabym aby teraz sie udalo,niestety przyjmuje leki antydepresyjne a slyszalam ze to moze byc przyczyna chwilowej nieplodnosci :( juz sama nie wiem chyba odstawie leki...
 
reklama
nagapalma kwiaciarnia to fajny pomysł. ludzie zawsze będą kupować kwiaty na różne okazje. byle dobre miejsce się znajdzie i interes murowany ja też kiedyś chciałam kwiaciarnię, ale oczywiście nie ma kasiorki na start. jak wygram w totka to pewnie coś otworzę

za pół godzinki polezę robić biszkopta, co piekarnik będzie raz nagrzewany. bo potem idzie mięsko to szkoda prądu na ciacho jak mięsko wstawię dopiero ok 14, bo po 15 małż wraca z pracy i jemy obiad.

właśnie przylazł do mnie jeden maluszek i do dupki mi się przytulił. ledwo go głasknęłam i już ślicznie burczy słodziaki małe. w tym tygodniu już się z nimi pożegnam-> pójdą do nowych domków.
 
Mam nadzieje ze dobrze bedzie sie nam rozmawialo:) I nie obrazcie sie ze nie bede odpisywac odrazu na wszytskie odpowiedzi ale musze troszke wejsc w temat :)
 
Ewcia - myślę, ze antydepresanty nie powinno sie brac, jak chce sie miec dzidziusia.
Ale tak naprawde sama ciagle biore jakies leki, a tez sie staramy, wiec nie moge Ci radzic ...
renna po prawej u góry masz ustawienia, wejdz w nie, potem po lewej na dole, albo po srodku masz edytuj sygnature wejdz w to i wklej tam suwaka
 
reklama
jestem juz po wizycie
dostal Heviran i przeciwgorączkowe-cos munonukleozowatego sie przyczepilo-wezly powiekszone,gardlo tez zawalone...mam nadzieje,ze Zuza nie zalapie:sorry2:

RENNA- ktos Ci napisal jak wstawic suwaczek???
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry