reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
...jeżeli będzie chciał zjeść placuszka to będzie musiał trzeć a Ja mogę smażyć :-D
Tak romantyczne wyjście się szykuje co prawda w godzinach popołudniowych,nie wieczornych ale i tak zapowiada się ciekawie.Synka odstawiam do koleżanki a my sruuu na wypadzik :-D

AGA u nas też mąż mnie porywa gdzieś ale nie wiem gdzie a Pati zostaje z dziadkami:-D:-D

BUNIA kobieto wielka jesteś!!! Ja bym kociokwiku dostała przy tym... Piękne..
 
No nic....zabieram się za stertę papierów...nie mam chęci dziś do pracy, ale jutro szef ma mieć gotowe projekty, więc siła wyższa...

Życzę Wam kochane milutkiego i spokojnego dnia :-)
Buziaki!
 
czesc kobieciary !!!
Bunia - ty utalentowana kobita jesteś, a co do cierpliwosci, to fakt - ewelina - ja też bym sie szybko poddała, bo w gorącej wodzie jestem kompana ... !!!
Co tam u Was dobrego ?
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry