reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Aga, namów małża niech trze :-D, oooo to romantyczny wypadzik się szykuje ;-)

...jeżeli będzie chciał zjeść placuszka to będzie musiał trzeć a Ja mogę smażyć :-D
Tak romantyczne wyjście się szykuje co prawda w godzinach popołudniowych,nie wieczornych ale i tak zapowiada się ciekawie.Synka odstawiam do koleżanki a my sruuu na wypadzik :-D


Groszek witamy!!!
:)))
 
kobitko tez musisz sobie zrobić bloga będe podziwiac twoje cuda :) i mam nadzieje że i od Ciebie coś zamówie jak mi dziecie podrośnie :) ja musze swojego uzupełnić zdjecia porobione ale sa w domu i nie mam jak uzupełnić bloga :(

zapraszam :) i rozgość sie :)

szczerze, to zastanawiam się nad połączeniem stacjonarnego sklepu z internetowym, ale... nie wiem... się jeszcze zobaczy...
Wszystko się zrobi, jak młody pójdzie do szkoły od września - będzie więcej czasu

Opędzlowałam 1/2kg winogron...... :|

masz spust, kobito :-D:-D:-D:-D
 
co do pracy, to pewnie znowu dupa będzie, bo mieli dzwonić do wtorku. dziś wtorek i cisza. a pozatym jeśli by mnie chcieli zatrudnić, to dali by znać już, żebym porobiła odpowiednie badania i kopie dokumentów-> dyplomy, świadectwa szkole i świadectwa pracy. a nie zadzwonili, więc wg. się nie nadaję. niestety...

a teraz wam coś pokażę
wiosna 005.jpgwiosna 001.jpgwiosna 002.jpg
oto obraz który tak namiętnie wyszywałam ostatnimi czasy. jest wiosna z cyklu 4 pór roku. to prezent dla mamy (miałbyć na 50, ale w styczniu stuknie jej 49, to nie będę czekać 1,5 roku). pozostałe pory roku mamcia ma, bo sama sobie wyszyła, ale wzór wiosny bardzo trudno dostać. sama szukałam go pół roku. i specjalnie dla niej wyszyłam- w sumie to pierwszy mój taki duży obraz (20x35cm), wcześniej robiłam tylko małe obrazki (jakieś 10x10). mam nadzieję że się podoba
 
Bunia, masz Ty kobito cierpliwość, ja w życiu bym sie tego nie podjęła, przy pierwszym niepowodzeniu rozerwałabym kanwę na strzępy :-D Ładny!!!!!!!
 
reklama
Przed chwilką Kacper podszedł do mnie, przytulił mnie i mówi:
"Dobrze, że jesteś moją mamą.
Jakbym cię nie miał, to bym oszalał.
dasz po pograć na komputerze?"
:-D:-D:-D:-D:-D

ach te dzieci.....:-D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry