reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
no ja właśnie nie wiem czy owu, ale jak tak to i tak już pewnie za późno, skoro wczoraj była kreska (nie tak ciemna jak kontrolna, ale ciemniejsza niż w niedzielę), to już pewnie po ptokach. ale przytulasów sobie nie odmówię, bo i po co

nic nie kombinuję już- we wrześniu będziemy badać małża (pod koniec), więc do tego czasu się na nic nie nastawiam. dopiero do października wznowimy rzeczywiste starania. teraz nawet tempki nie mierzę.

no a tak wogóle, to już jest przed 12 a mi jeszcze nie dzwonili z tej firmy, więc jak zwykle dupa (zawsze dzwonili przed 10). normalnie załamka- nawet na produkcję mnie nie chcą. bo tak to jest- na produkcji twierdzą, że mam takie fajne wykształcenie, to tego szkoda, a do biura czy coś, że jeszcze za małe. wszystko tak kurka pośrodku. do dupki z tymmmmm
Buniu a może jeszcze zadzwonią,poczekaj cierpliwie...:)
Agnieszka.kk, my będziemy plażować, a Jaewa bałwana lepić :-D :-D i na odwrót.. ;-)
:-D:-Dno tak :tak:
aga ja nic nie pije biore tego castagnusa on jest na wyregulowanie i to drugi cykl z nim a mam brac 3 , 1-wszy miałam ksiazkowy a ten mi sie skrucił o 2 dni zobaczymy jak będzie 3-ci cykl i jakie będa wyniki
Rozumiem,nie doczytałam widzisz...
 
No! Ogarnęłam po fotografie - było pucuś glancuś, to nam poprzestawiał! :growl: No, ale do zdjęć, żeby było gucio - to rozumiem. :rofl2: No, i sałatka z tuńczyka i jajeczek zrobiona! :happy:

Marcepanek - masz rację! To niesprawiedliwe, że te, co nie chcą dziecka i uważają je za "raczkujący problem", mają i to piękne, zdrowe bobasy! Miałam to samo w rodzinie... :baffled: A te, które pragną maleństwa z całego serca, szykują dla niego ciepły dom, mają trudności... Kochana, wierzę, tak jak wszystkie dziewczyny, że ten krwiak się wchłonie i nie zagrozi dzidzi! Musisz być dobrej myśli. Ściskam Cię mocno!
Maryla - przykro mi z powodu @...
Bunia - &&&&&&&&&&&&&& za pracę - jeszcze może zadzwonią! Ja też szukam... :baffled: Znaczy póki co zawiesiłam poszukiwania, bo przez ostatni tydzień remontowaliśmy mieszkanko, ale już znów zaczęłam wysyłać CV. Zobaczysz, coś się w końcu znajdzie!
 
Agus bez klimy nie da sie spac w nocy....No i tez ciagnie pradu troche ale coz....inaczej sie nie da :p
No ja wlasnie kupilam sobie stroj kapielowy na lato :)))
No tak jak 40 stopni to masakra a jak w nocy jest jeszcze gorąco to już ukrop na maksa.
Ty stroje kupujesz a Ja już rozglądam się za kurtką na zime :-D

Witam ponownie piździawki kochane :-D
Witam:)
 
Dziewuszki ja powoli bede mykac....Wezme prysznic na szybko i przed spaniem moze mi S zadzwoni :)
Zycze Wam milego dnia gadulki i do jutra :) papa :*
 
reklama
RENNA- no tak-dla naszych dzieci to juz tam niewiele kupimy bo Marylka ma do 3 lat-ja ostatnio nakupilam gumek,spinek i opasek z Hello Kitty:tak:radocha dla Zuzy niemozliwa i dla Julki-bo kupilam tez dla kuzynki moich dzieci-3 latniej Julki:tak:

Żeby nie było, że sie chwalę i robię sobei reklamę, ale ja mam ubranka od 3 lat ;-)
:-D


Ewelinka...
a którędy wy do tego Zakopca prujecie???
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry