reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Maran slodkich snow Kochana :)

Renna nie martw sie pewnie ze bedzie si, da Ci hormony na wywolanie i dostaniesz @ po kilku dniach :)
Mam nadzieje ze trafisz na jakiegos madrego ginka bo o takich czasami trudno....
Ja Ci kiedys pisalam ze po odstawieniu pare lat temu przez 2 miesiace plamilam caly czas. Ginek dal cos na zatrzymanie ale potem znowu wrocilam do tablet bo mi sie taka cera zrobila ze szkoda mowic :(
Teraz odpukac ani jednego syfka na buzi no i @ przyszla w 35 dzien po odstawieniu...Ciekawe kiedy @ przyjdzie w tym miesiacu....Juz mnie piersi znowu zaczynaja bolec...Czyzby to na owulke albo co? :p

Kochane zbieram sie i ide odmrozic kurczaka i sie oporzadzic troche :)
Slodkich snow zycze :*
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
powiem Ci ze chyba bym chciała juz zeby przyszła bo zle sie czuje. Czuje sie nadeta jak balon opuchnieta i do tego przytyłam. podejrzewam ze bez hormonów sie nie obejdzie. Zebym jeszcze schudła. Ale najpierw dzidzia bo za duza róznica wieku sie robi. Amelia ma juz 3,5 roku.
 
Kochana bedzie ok, ciesz sie ze masz juz jedno dzieciatko :)
Ja nie mam jeszcze dzieci a juz po 30 stce jestem :( Ale mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze :) Teraz w tym wieku duzo kobiet rodzi bez problemow :)
A waga sama Ci spadnie zobaczysz, jak tylko @ przyjdzie....Bo to pewnie wina hormonow tych co lubia zatrzymywac wode w organizmie....
No nic mykam :)
 
miłego dnia kochaniutka!!!! I Ty tez sie nie martw wszystko bedzie git ja tez Amelkie urodziłam jak miałam 30 lat :)
 
Bunia słońce moje jutro się zapoznam, dzisiaj miałam urwanie głowy:crazy: I do tego okropnie się czuję, okropnie. Poszłabym spać ale mnie głowa boli na dokładkę, nawet nie mam siły nadrabiać, boli nawet ruszanie oczami. Jutro poczytam co tam u was nowego i starego :tak:

Dobranoc i dzień dobry:tak:
 
W końcu dotarłam do końca dnia. Ciężko było :( Dwie godziny nadgodzin bo system ciągle się wieszał. Potem zakupy. I dopiero ogarnęłam się z obowiązkami domowymi. Chociaż nie, bo jeszcze mi bulgocze garnek z kiełbaską w słoikach. Padam na mordkę, a rano znowu do pracy :(

Dziewczyny, macie super brzuszki!!! Co ja bym dała za taki!

Jeśli chodzi o ZUS i umowę zlecenie - to niedawno na TVN'ie był jakiś program na ten temat. Jeśli namówimy pracodawcę żeby obok dwóch obowiązkowych składek (emerytalnej i wypadkowej?), płacił co najmniej przez 3 miesiące przed rozwiązaniem - trzecią składkę (chorobową/zdrowotną?), która przy umowie o pracę jest obowiązkowa, to ZUS będzie płacił macierzyńskie w wymiarze podstawy brutto... nie jestem pewna tych nazw składek, ale chyba warto to sprawdzić jeśli ktoś pracuje na zlecenie.
 
Dzień dobry

Sol- brzusio piękny masz ale wydaje się większy niż mój.. Na pewno masz 97cm? :).

Jaewa to dzisiaj Luby wraca:d wow! To sie bedzie dzialo !:)

Wisienka co u Ciebie?

Mama nie martw sie.. Szkoda, ze nie rodzina nie moze byc na rocznicy,ale tak czasami sie zdarza.. Glow do gory :)

musze sie pochwalic ze przespalam Cala noc, tylko raz wstalam do wc ale zaraz po tym usnelam . Pilam cieple mleko na noc wiec moze to pomoglo? Zobaczymy ;)

Ok wstaje I sie zbieram do roboty ;) milego dnia dla Was ;)
 
Cześc Dziewczynki.
Niestety nie dałam rady nadrobić więc wybaczcie ale nie poodpisuję:(
Ja sie dziś tylko przywitam i uciekam do układania ksiażek. Mało towarzyska dziś jestem i chyba się zamknę w tej piwnicy...
Dostałam okres i do tego bolesny jak nie wiem co. Ledwo siedzę... Wziełam procha i czekam aż przestanie boleć żebym chociaż wstać mogła.... Do tego coś sobie wczoraj chyba nadciągnełam przy tych cholernych książkach....
Mój stan psychiczny pomijam.
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry