reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
maran - chyba każda ciężarówka to odczuwa :-D

jaewa - spokojnego dnia życzę :-D i smacznej kawki :tak:

Kończę kanapkę i wstaję od kompa bo padam :-D
 
sol no własnie wychodzi na to, że nie każda bo nasza mama mówiła, że ona do drugiego trymestru nie miała żadnych objawów na piersiach i nic nie odczuwała...
 
Sol dzieki mam nadzieje ze bedzie mily :)

Renna Kochana a Ty jeszcze nie spisz? :) Co tam u Ciebie? :) Dalej @ nie ma?

Nie mam pomyslu na obiad chyba kurczaka zrobie :p
Kawke juz wypilam, wzielam prysznic no i teraz bede wsiadala na odkurzacz :p
 
jaewa nie ma i myślę sobie ze jak jakis mądry dokto na siłe jej nie wydusi to sama nie przyjdzie franca jedna :)

Ja jutro (bo u nas jest22:24) robie zrazy wołowe :)

Tylko kochana nie odlec na tym odkurzaczu
 
Myslalam ze u Was juz po 23.00...:p
A kiedy lecisz do Polski do ginka? Pamietam jak pisalas ze @ nie masz juz pare dobrych miesiecy....To po odstawieniu anty juz nie przyszla?
Lubie zrazy podeslij kilka jak bedziesz mogla :)
 
reklama
Nie lece do polski. Jade w sobote do dublina do ginka. Mam nadzieje ze cos poradzi na moje przypadłosci no ja juz od lutego po odstawieniu tbl nie miesiaczkuje.

A ze zrazami wysle mojego gołebia pocztowego :) bedzie si??
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry