reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
monisia - ja się modlę żeby moje dziecię skończyło sprzątać i żebym mogła iść spać :-D

Dziękować :-D A mam ostatnio takiego powera do wszystkiego że tylko się cieszyć :-D Czuję się dobrze więc można szaleć :-D A brzusio - cóż - malutki nie jest :-D Ale pomalutku zaczynam coraz bardziej czuć łobuza :-D

Uciekam spać bo się zakicham zaraz :sorry: :-D
 
Kochane moje zajrzałam na moment jeju jak się źle czuje wymiotuje niedobrze mi:-(już raz wymiotowałam:-( do tego jeszcze ząb mnie boli:-( dobranoc robaczki moje :tak:

Sol brzuszek śliczny:-):-):-):-)
kurcze maggy brzuszka nie mogę się dopatrzeć już dziś nie mam siły szukać :-( buziaczki dla was skarby :tak:
 
monisia - ale chyba już ciężko kojarzę - chodzi ci o to w którym tygodniu można zacząć odczuwać bóle piersi w ciąży czy o to czy w ogóle takowe są? Bo takowe są i mogą być odczuwalne już w 3 dni po zapłodnieniu kiedy organizm zaczyna wytwarzać więcej hormonów ciążowych a piersi i macica są pierwszymi odbiorcami tych hormonów dlatego można odczuwać wrażliwość piersi na początku ciąży i ich delikatne obrzmienie (nie zawsze) a w podbrzuszu czuć delikatne kłucia a w okresie późniejszym (w okolicach terminu @) można odczuwać bóle podbrzusza jak na @ tylko takie "ciągnące" a piersi do końca ciąży będą wrażliwe (kole 7-10 tc zmienia się kolor brodawek na ciemniejszy i mogą pojawić się takie drobniutkie jasne wypustki wokół sutka) Nie wiem czy o to Ci chodziło ale jestem nietomna :-p

Dobranoc :-)
 
sol ależ fajna piłeczka :) slicznie wyglądasz i brzuszek już naprawde pokaźny.. :)
aha i opisałaś dokładnie to co ja odczuwam i widze na swoich piersiach :)
 
reklama
Witam sie poranna kawa :) Tym co ida spac zycze slodkich snow :)
Ja za chwile mykam pod prysznic, zjem sniadanko i ogarne chalupe :p
S dzisiaj wraca to sie ciesze :)

Maggy, Sol macie szliczne brzuszki ja tez taki chce! :)))

Mama nie smutaj sie Kochana :*

Kochane gadulki poki co spadam, bede za troche :) Buziole :*
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry