reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Sol na której str jest Twój brzuch ?? nie moge go znaleźć :(
mama nie ma się co załamywac. Rodzina kiedys zrozumie swój błąd a Ty tymczasem skup sie w takim ukladzie na znajomych :)

A co do rannego ptaszka to kochaniutka tak juz mam. Jak J do pracy wstaje wstaje z nim robie kawusie i pije z nim kawusie zeby mu jakos razniej było. A jak juz kawusie wypije to juz sie nie klade. Pózniej Amelka wstaje i dzonek sie pomału rozkreca :) Dzisiaj mam wolne ale musze jechac do banku i rozejrzec sie za prezentem dla szefuncia. Kompletnie nie mam pomyslu co mu kupic. No i oczywiscie musze zaliczyc przedszkole bo moja panna juz 3 razy pytała kiedy do dzieci. :):):)
to fajnie że córa tak chętnie chodzi do przedszkola :)
 
reklama
maryla86 ojjj tak z tym jedzeniem mam podobnie,najbardziej chce sie jeść wieczorem co jest baaaaardzo niedobre i wszystko idzie w brzuchol :/
ale powiem ci że mimo tego że waże o 8kg za dużo to nawet jak jem w mega ilościach to nie tyje,wagi stoi w miejscu i ani do przodu i ani do tyłu.....tylko że ja nie jem słodyczy (jedynie jak @ przyjdzie)
 
Witam się:happy:

My dzisiaj wyjątkowo wcześnie wstaliśmy, juz nawet po śniadanku jesteśmy. Patryk się bawi z Adrianem a ja na bb.;-);-)

Idę was doczytać.

mama i jak tam humor?;-)
 
sawi - ja na obiad robię takie grube rurki makaronowe (nie wiem jak one się fachowo nazywają) i będę je robić pierwszy raz w życiu - z farszem od spaghetti ;)
hmmmmmmm no ciekawe,mój mąż lubi dania z makaronem ale te sosy strasznie tuczące są a ja za dużo waże...mężowi moze zrobie....

Sol na której str jest Twój brzuch ?? nie moge go znaleźć :(
możesz nie widzieć już bo miała usunąć rano (tak napisała)
 
mama - współczuję bo wiem co czujesz. teraz będzie moja pierwsza rocznica i bardzo chciałam zrobić przyjątko dla rodziny, tylko że u mnie niestety nie ma warunków. wynajmujemy kawalerkę, gdzie mamy 1 stół i 3 krzesła i jak się połasiłam na zrobienie świąt b.narodzenia u mnie - to ściągałam od rodziny stół i krzesła, a moja babcia, która mieszka 3 piętra pode mną przyszła nawet ze swoim :) Ale było tak strasznie ciasno - że stół ciężko było obejść, a stał na środku naszego małego pokoiku :( Ale i tak coś zrobię. Zaprosiliśmy co prawda tylko rodziców, ale że moja babcia ma w moją rocznicę swoje urodziny (już 87), więc pewnie przy okazji i do mnie jej goście wpadną ;)

sawi - ja na obiad robię takie grube rurki makaronowe (nie wiem jak one się fachowo nazywają) i będę je robić pierwszy raz w życiu - z farszem od spaghetti ;)

ten makaron to canelloni!!!! Pychotka


maryla86 to z nia tak naprawde nigdy nie bylo problemy z przedszkolem mimo ze poszla do irlandzkiego nie znajac jezyka. Teraz miesza polski z angielskim :)
 
maryla86 ojjj tak z tym jedzeniem mam podobnie,najbardziej chce sie jeść wieczorem co jest baaaaardzo niedobre i wszystko idzie w brzuchol :/
ale powiem ci że mimo tego że waże o 8kg za dużo to nawet jak jem w mega ilościach to nie tyje,wagi stoi w miejscu i ani do przodu i ani do tyłu.....tylko że ja nie jem słodyczy (jedynie jak @ przyjdzie)
no własnie a ja jestem cały dzień głodna - jak nigdy nie wiem o co kaman ale mam tego dość!!! - to dziwne uczucie niby jestem najedzona ale bym zjadła coś jeszcze wrrrrrrrrrrrrrr

Witam się:happy:

My dzisiaj wyjątkowo wcześnie wstaliśmy, juz nawet po śniadanku jesteśmy. Patryk się bawi z Adrianem a ja na bb.;-);-)

Idę was doczytać.

mama i jak tam humor?;-)
a jak tam mały ?? plamki zeszły ??
 
hmmmmmmm no ciekawe,mój mąż lubi dania z makaronem ale te sosy strasznie tuczące są a ja za dużo waże...mężowi moze zrobie....

Ja spaghetti robię sama, bez dodatku tłuszczu - z mięsa mielonego, pieczarek, pomidorów lub koncentratu. Mięsa mielę sama więc wiem dzięki temu co jem ;)
 
maryla plamki jeszcze są, ale troszke zbladły, ale jeszcze są. Myśle, że to alergia po mamusi:-D:-D:-D Ale ide z nim dzisiaj do lekarza, niech to zobaczy.:tak::tak:

kath a mogłabyś mi wysłać przepis na twoje spaghetti?
 
dzien dobry

melduje ze jeszcze chodze
ide dzis ostatni dzien do pracy przed macierzynskim

dla moich slodkich staraczek moze juz ostatnie fluidki
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~`
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~`

milego dnia dziewczyny
 
reklama
jestem ponownie...
rano o 7.20 wstalam ,ulewa na 102 -zawiozlam Zuze do przedszkola.wrocilam po 10min zmoczona na maxa....wypilam kawe,popisalam i poniewaz Domi spal tez poszlam sie polozyc i wlasnie zeszlismy na dol..

MARYLKA- no pisalam do Ciebie i plakalam ,ale nie chcialam Ci smecic...
KATH- no my tez wynajmowalismy na poczatku kawalerke i tam faktycznie nie mielismy warunkow-jak to w kawalerce,ale teraz ....dobra juz o tym nie pisze bo znow sie porycze a dopiero dzien sie zaczal...

musze zaraz skoczyc po male zakupy,do cukierni zamowic torty na niedziele i do urzedu gminy...

EWCIA- hejka,nooooooooo to szkoda,ze Dorota bez netu...a dlugo bedzie bez??
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry