reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witaj bibinko:)
Aguś cześć laleczka :happy:
Doczytałam że maleństwo kopie mocno mocno :happy: ale masz fajnie,zazdroszczę Ci tego uczucia.Pamiętam jak mój Alanek kopał niesamowicie nawet nóżki wystawiał i główkę dwa razy :tak: Niesamowite uczucie!!
 
reklama
Laseczki zas mi ktos cisnienie podniosl....

Przeoraszam Was ale nie dotrzymam juz Wam towarzystwa...
Spokojnej nocki Wam zycze i ogromniaste buziaki sle:*
 
witam i ja wieczornie
mama zapodała dziś przepis na ten sernik i sobie zrobiła, ale polewa jakaś do duuuupy bo nie stężała delekty wrrrr i już mnie to wkurzyło, ale poczekam do jutra i ciacho w lodówce stoi..
szczęśliwa no takie kopniaczki są super... :) też to uwielbiałam w ciąży z Alą... teraz jeszcze nie odczuwam... ale pewnie niebawem zaczne :)
Boże jaka ja jjestem dziś urobiona... chałupe wysprzątałam a to ze 3 godziny mi schodzi bo góra i dół... a tak generalnie raz w tygodniu lece i dziś to przypadło wiec kregosłup mnie boli i musze iśc pod prysznic stare kości wygrzać nieco...
 
Agunia - kopie kopie .... czasami delikatnie a czasami taki turbo dopalacz ....kochana ty też jak zostaniesz mamunią 2 raz bedziesz czuła te kopniaczki :):)
Pralinko - nie denerwuj sie :* tule mocmo :*
Maran - stare kości ja cie prosze :):):)
 
Hej pisatki, wpadłam wieczornie się zameldować. My dzis aktywnie na rowerkach. @ nie dokucza , u mnie tak jest, ze ona 2 dni się rozkręca 3,4 daje czadu a 5 odchodzi. Widocznie nic się nie zmieniło. U was widzę tez weekendowy luzik bo pustawo było i poczytałam. Pol ogląda teraz swego spartakusa a ja jem rucolę z pomidorkami i zaglądam wam w oczy.
 
Maran, ja miałam maraton spacerowy z Karolem. Zaraz padnę normalnie...


witaj wisieńko, ja miałam zapiekaneczki z mozarellą i pomidorkiem. Pycha... a wcześniej koktajl jagodowy i lody.

Wiem wiem okrutna jestem...
 
Ostatnia edycja:
Agunia - kopie kopie .... czasami delikatnie a czasami taki turbo dopalacz ....kochana ty też jak zostaniesz mamunią 2 raz bedziesz czuła te kopniaczki :):)

Aguś też mam taką nadzieję że doczekam się jeszcze kopniaków w moim brzuszku:)Jeszcze trochę i damy z M czadu :-D

Wisieńko witaj:)
Maran hejka i oszczędzaj się kobieto,niech ktoś Ci w domu pomorze.
Pralinko będzie dobrze,nie daj się :tak: baj
Misia kiedy powinnaś testować?
 
zapmarta odpisałam;)
wisienka hej hello;)))
pralinka mnie też ktos podniósł,szkoda gadać...dobrej nocki!
szczęśliwa pisałam o sobie...
maran hejka!widać już trochę brzusia;)?
 
reklama
bibinka witaj skarbie,Ty masz pojęcie jak mi ulzyło.... W końcu, a jeszcze ostatnio płakałam ci w słuchawkę. Teraz nasza kolej tzn. trzydziestek , działamy ,zachodzimy, rodzimy! 30 I+DZR. Tobie kto? Mów a załatwię!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry