reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
renna, dzięki. Na to właśnie liczę.

dziewczyny, brać się za bobosexy proszę, bo my (zaciążone) czekamy na wasze II krechy.

szczęśliwa, zobaczysz pod koniec jakie dostaniesz kopniaki, czasem to naprawdę bolało.

Misia, skąd ja to znam. Też się nataszczyłam kartonów z makro przed weselem...

a w którym kościele bierzecie ślub?


ups. Sol Im sorry...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
hej wieczornie:tak:.wpadłam na moment,trochę poczytałam...
mama ciekawa jestem jak te płytki na schodach wyglądają:tak:
wisienka super,że @ przylazła:tak::-)
marcepanek dobrze,że do ginka poszłaś.odpoczywaj jak tylko możesz:tak:
szczęśliwa dla mnie kopanie dzidziusia w brzuszku,jest najpiekniejszym uczuciem na świecie,nie da się go słowami opisać...:-)
zamparta Ciebie też już niedługo będzie kopać:tak:.niemożliwe,żw udało nam się "spotkać":-D

my ostatnio w rozjazdach,dzień u rodziców,dzień u teściów,a dziś wreszcie w domku;)
 
to samo sobie pomyślałam bibinka, zaraz ci napiszę priva, b tak ciągle gadam z pediatrami i coś mi podpowiedzieli.

Na jakim jesteś etapie kochana ? po @ czy przed ? masz zielone światełko ???
 
To ja spadam na bobosexy:))
Mężuś kończy się kapać więc idę się niespodziankowo prebrać w haleczkę;)) Czas trochę nie ten bo @ za chwilę ale co tam:) takie to fajneeeee

Misia nie Ty jedna się rozmarzyłaś o kopniaczkach ehhhh. A ja napojów i wszystkiego się onosiłam przy swoim, potem przy szwagra, potem przy siostry weselu. I wszystkie w lecie były:) Także wiem jaka to przyjemnośc;))

Dobranoc:)
 
Martuś - słyszałam ze wcale nie są czasem przyjemne takie kopniaki pod koniec .....
Bibinka - są są podobno jak dzidzia sie urodzi to tych kopniaczków bardzo brakuje ........

Misia - podziekowane kopniaczkiem
 
renna77 śpij dobrze papapaa:-)
zapmarta W Warszawie na Opaczewskiej 20 :-) Nasz kościółek z dzieciństwa :happy: Razem braliśmy tam komunie i się tak wychowaliśmy:happy:
 
zamparta to czekam;).ja @ dostałam 1 sierpnia-pierwszą po stracie;/,no i zobaczymy co będzie...
pa monia!
szczęśliwa ano brakuje,ale masz za to całego dzidziusia do przytulania;).ale brakuje najbardziej,jak chcesz mieć kolejne dziecko,a wychodzi,jak wychodzi...
aga hej;)
 
Agunia :*:*:*:*:*
Bibinka - ja najpierw musze urodzić jedno maleństwo i wychować :):) nie wiem jak to bedzie kiedyś kiedyś z drugim :):)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry