reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
hej kochane!
Taki upał i duchota, że szok...
a ja dziś cały dzień w aucie...
jako pasażer, ale zawsze....
najpierw po towar
potem po młodego
potem do bratowej
masakra!!!!


Aha...
nic z nadziei i wiary
 
reklama
Witajcie Kochane:*
Ja dzisiaj ciezki dzien mialam w pracy,jutro wyjatkowo zamkniete to dzisiaj sporo ludzi bylo...
Ja dzisiaj kupilam karton soku pomidorowego i cytrynke i znowu zaczynam sie zdrowo odzywiac:)

Co bylo jak mnie nie bylo??

Mamcia spokojnej nocki:*
 
hej wieczorkiem,

monia, na 7:00 rano ????????? mam nadzieję, że fryz wytrzyma. Z moich włosów by nic do popołudnia nie zostało.
Teraz mam krótkie to i problem z głowy.

szczęśliwa, ja czuję na razie takie smyranie b.delikatne, szczególnie w nocy jak wstaję do Karola. Chyba dzidzi przeszkadzają te pobudki starszego brata...

mama, miłej nocy i wypij za mnie drineczka. Najlepiej Baileysa z lodem...
 
Martuś - nioo zapewne ...też by mi takie pobudki przeszkadzały :p:p :):) jeszcze troche i bedziesz miała drugi raz kopniaczki :):)
Mamunia - słodkich senków:*
 
szczesliwa mam naprawde wielka nadzieje!!!!!
zapmarta kiedys Karolek napewno nauczy sie spac sam i bedzie przesypia cae noce :) mam nadzieje ze szybciej niz myslisz :)
malapralina witaj !!!!!
 
Renna - trzymam kciuki mocno ....i ślę fluidki :) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
No za głupotę i zapominalstwo się płaci:baffled: Ale mam półdługie więc babeczka je tak upnie że nie maja prawa się rozpaść:no:
A na 7 jeszcze dlatego że mój ginek się urlopuje i jest tylko w piątek i sobotę... A ja musze do niego na usg w 3 dc i tak liczę że 19 będzie@ to w sobotę akutar będzie ok. I taka ufryzowana i umalowana na usg pójdę:)) Dobrze że mam się gdzie przebrać bo jeszcze bym musiała w sukience iść:)) Bo to 2 godziny drogi na to wesele więc najpóżniej ok 11 musimy wyjechać a na 10 mam ginka:))) i do tego nie w moim mieście, ale potej zajeżdżamy po teściów to u nich się ubiorę:))

Marta jeszcze trochę i Karol będzie ładnie spał a Ty będziesz do drugirgo tak wstawać:))

Renna zobaczysz niedługo wszystkie starające się będziemy mamusiami:))

Malapralinka - sok pomidorowy?? Fuj! Chyba ze robisz z niego coś pysznego. Robisz?
 
V_jolka80 ja też cały dzień jako pasażer :-p byliśmy w makro po napoje na wesele, 140 litrów... potem wnoszenie ich do domu... W środę znowu znoszenie i do restauracji. Strasznie a jeszcze tak gorąco. Chyba u mnie burza będzie bo się błyska. :nerd:
Szczęśliwa a brzusio coś odpowiedział???;-):-) wygłaskany za wszystkie czasy od wszystkich Dziewwczyn:-D
Też bym chciała żeby Mój brzusio był duży... Ehh.. Jak ja bym chciała już mieć Maleństwo w brzuszku i tak sobie z nim rozmawiać... No i rozmarzyłam się:sorry::sorry:
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry