reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
SZCZESLIWA- cześć slodziaku;-):-)cudnie ,ze maluszek tak kopie:tak:ode mnie tez poglazcz brzusio:tak:

EWELINKA przyslal mi sms'ka co kupila dla Ani dopisalam do listy i juz jest naprwade pokazna-zeby tylko Ani wleciala i dala znak co u Niej.

a wogole sie porobilo;-)Ania ma do wyboru dwa wozki glebokie:tak::-Dcudownie...

RENNA- pewnie,lepiej miec takie żywe srebra w domku:tak:


ja przez moje żywe srebra jestem dzis wykonczona-gdzie ja z Nimi dzis nie bylam na spacerze.....ale jak Zuza mowi-mamo zabieramy cie na przygode...no to poszlam:-Djestem 5 cm niższa-nogi weszly mi w tylek od tego chodzenia....

brykam kochane podrinkowac z mężem:tak:;-)papa



acha- tym ktore dzialaja zycze upojnych nocy:rofl2::rofl2:
 
Renna - nioo z tego bardzo sie ciesze :) bo to daje mi spokój ze wsio gra :):)
Mamunia -kochana pogłaskany ....kopniak na podziekowanie :):)
 
Cześć:) Ja tylko chciałam się przywitac i powiedzić że nadrobiłam cobym miała mniej na poniedziałek do czytania:))

Wisieńka super że już nowy cykli że od razu lepiej:)) I do dzieła teraz:))

Mama ależ z Was pracusie:))))

Marcepanek dobrze że pojechałaś do szpitala! I kurcze niewesoło masz trochę... Może faktycznie niańka na chwilę to byłoby dobre rozwiążanie?

Ewelinka podziel się trochę tym temperamentem:) Na moją teściową się przyda! Babsko straszne ale nic nie da sobie powiedzieć bo po niej spływa i udaje że nie słyszy i dalej robi to samo (np udziela głupich rad w sprawie poczęcia dziecka chociaż mąż ją ochrzanił) Może bardziej dosadnei trzeba??

Szczęśliwa fajnie że już połówka za Tobą:)) I kopniaczki też musza być fajne:))

A jak tak piszecie co zrobiłyście to ja też się pochalę a co:-)
Posprzątałam trochę domek, zrobiłąm i powiesiłam 3 prania, na obiadek makaron ( z zupek chińskich) z mięskiem i warzywkami, pojechałąm na wieś z piesiem i zakończyłam aktywność dźemem jabłkowym:))

A tak wogóle to paskudny dzień dziś! Wyobraźcie sobie że wstalam rano i poechałam do pracy a tam zamknięte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:angry::angry::angry:
Głupia pinda nie zapytałam się nikogo wczoraj jak ta moja głupia szkoła pracuje w wakacje..... bo zawsze jakoś we wszystkie soboty było czynne:crazy: A teraz siedziałam w tej piwnicy więc nowości nie słyszałam.... No i się wściekłąm! A i jeszcze mi uciekły wszystkie możliwe autobusy i korki były i jakiś bałwan ciągnikiem tamował ruch na ulicy ehhh.

A dwa to głupia krowa zapomniałam się umówić do fryzjera za tydzień:angry::angry: Mam wesele, i wiedziałam o tym od miesiąca i dopiero dziś sobie uświadomiłam że fryzjera nie mam... No i już mam na 7 rano:szok:

Miłego wieczoru:)
 
Ostatnia edycja:
Witam wieczorkiem Kobitki :-)

Ale mnie dzisiaj jajnik boli:szok::szok::szok:

Szczęśliwa pogłaszcz brzuszek ode mnie :happy: A tak w ogóle to brzuszek już duży czy malutki??

Rozglądam się nad kwiatem malwy bo słyszałam, że jest dobry na nieregularne @
 
Pralinko - witaj kochana :):*
Renna - oj da na pewno :):) szybciej niż myślisz :*
Misia - pogłaskany :):) no już jest konkretny :):):) na pewno ciąży bym nie ukryła :):)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry