reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Dziewuszki, ja bujam się do miasta, kupić mielone i rukolę, to zrobię jeszcze paprykę czerwoną faszerowaną....

Życzę wspaniałego wypoczynku weekendowego!!!!!
Cumolki***
 
Też uciekam sajgonki robić bo za mną chodziły od długiego czasu :-D

Miłego obiadku i wszystkim smacznego :tak:
 
MAMA, toż to sernik gotowany!!!!!!!!! Ja robię na biszkopcie, właśnie się piecze....
EWELINKA- no tak gotowany a potem chlodzisz i gotowe...pewnie nie doczytalas- ryczaca krowa powiadasz-mamy chyba ta sama książke o pozycjach....bo tez na nia ostatnio patrzylam ,ale Tomi wolal giętką niewolnice(piesek:-D:-D) no coz-mysle sobie-mówisz -masz:-D:-D
maggy - wbijam się na karpatkę :-D

mama - kobito pracująca :-D odpoczęłabyś chwilke

Która chce słoneczko? Wysyłam hurtem kurierem ekspresowym :tak:
SOL- dzieki za slonko-juz dolecialo -mega expres,choc wlasnie sie schowalo za chmurki,ale najwazniejsze ,ze dotarlo...
mama nie dobijaj podchudzającą się smakowitymi przepisami:-D:-D:-DWłaśnie porzeram zupkę kapuścianą, juz przyzwyczaiłam sie do jej uroczego smaku:-DA jakie plany macie na dzisiaj?
WISIEŃKA- ja poprosze na PW ta diete bo skoro teraz mam taka sytuacje to sama pare kg sie pozbede bo na hormonach znowu zalapie
a my dzis a domu-Tomi robi schody tarasowe w plytkach:tak:
 
Witam :-)

Na pomorzu zachodnim pogoda co najmniej jesienna, nawet było gradobicie. Ale mnie to osobiście nie martwi, taka pogoda sprzyja boboseksom, z czego skrupulatnie korzystam, hehe ;-P Tylko nici z planów weekendowych, w tym wypadu na grzybki. Trochę szkoda.

W sumie dziwnie, w ubiegłym miesiącu w 11 dniu cyklu już były płodne a w tym totalna cisza... Zupełenie inaczej wszystko przebiega niż miesiąc temu i trochę mnie to martwi.

Co do dzieci i ich spania... obiecałam sobie nie brać kolejnego dziecka do łóżka, nie można się go potem latami pozbyć z własnej pościeli ;-) Miałam koszmarne problemy z córką gdy była mała, z samodzielnym spaniem, ze spaniem w ogóle...

Marcepanku daj znać co się u ciebie dzieje, martwisz mnie. Te bóle warto wyjaśnić u lekarza, jak dziewczyny radzą.

Wisienka cieszę się, że dostałaś w końcu @! Wiem, jak to może cieszy, jaką ulgę się wtedy czuje :-) I w końcu nie trzeba czekać, tylko można się wziąć do dzieła :-)

I trochę pobłogosławię równouprawnienie :-) Dzięki podziałowi obowiązków mogę spokojnie posiedzieć na forum przy kawce podczas gdy TZ odkurza i myje podłogi ;-) :-)

Czas na dziei nigdy nie jest wystarczająco dobry. Szczególnie wo czach rodziców. Ja najpierw słyszałam, że za wcześnie na dziecko, że zmarnuję sobie życie, bla bla a teraz dowiaduję się, że za późno, że nie będę już mogła, że czas goni bla bla bla. Trzeba mieć własny rozum. W końcu nasze związki i nasze dzieci to nasza radość i nasz problem, nikt za nas żył nie będzie.

Jak to mówią: ty za mnie nie umrzesz, więc nie mów mi jak mam żyć...
kochana a gdzie Ty mieszkasz ?? jak moge zapytac ?? a tekścior pierwsza klasa :) i prawdziwy w 100 % :)

haahahaa fotka super :d znowu mnie rozwalilas :d az sie poplakalam ze smiechu :d haahahaha

a jesli chodzi o tesciowa to faktycznie... nie za fajna jest... no i przyklady rozwalily mnie na lopatki :d to ja dziekuje Bogu, ze moja taka nie jest.. na razie.. ale .. pewnie sie "rozwinie" w przyszlosci :D
jestes pyskata?? :d moja mama do dzisiejszego dnia mi powtarza, ze jestem uchowana a nie wychowana :D i jescze mi mowi, ze moje dziecko tez takie dla mnie bedzie :D na co ja mowie: ze juz sobie wyobrazam jaka Ona musiala byc niedobra dla babci :D ahahaha i tak w kolko :)
ja słyszałam taki teks z pokolenia na pokolenie dzieci są coraz gorsze a rodzice coraz lepsi: morał taki z coraz gorszych dzieci wyrastają coraz lepsi rodzice :)
 
ja słyszałam taki teks z pokolenia na pokolenie dzieci są coraz gorsze a rodzice coraz lepsi: morał taki z coraz gorszych dzieci wyrastają coraz lepsi rodzice :)
hahhaah dobre dobre :d

bigos! to jest to! a czy mozna w ciazy jesc bigos??? hmm.... bo ta kapusta to chyba nie za bardzo, nie? no chyba, ze w niewielkiej ilosci... jak myslicie?

wisienka- pomarudzi i przestanie :D zrob mu kawe :d
 
reklama
Jestem :)
Nikuś - dobrze sie czuje :):):)z dnia na dzień coraz bardziej szczesliwsza :)
Wisieńko - właśnie cała ciąża przeżyta z wami :) i poród też taki bedzie hi hi ):):)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry