reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Marylka a ja jestem spod Szczecina :-) Właśnie leje ciurkiem znowu. A niech pada, będą grzybki :-)

Wyprałam wczoraj psie kocyki, ułożyłam na podłodze na dość wysokim stosie, zaglądam do pokoju i co widzę? Obie suki na tym stosie leżą, chwieją się na lewo i prawo, ale twardo leżą :-D Wariatki.

Zrobiłyście mi smaka, więc dzisiaj zmajstruję bułeczki drożdżowe :-p Jeszcze nad nadzieniem pomyślę. Może dżem, może ser albo czekolada...
 
reklama
mama ,marylka ,szczęśliwa ,maggy ,pok ,misia i monisia dzięki laski.
Leże leże ,ale mały nie śpi więc tak to moje leżenie wygląda ,że wstać trzeba i...ehhh Toma jeszcze nie ma.
 
ja sie po mału żegnam bo zaraz 13 a jeszcze sklep ogarne :)

ja postanowiłam że dzis zrobie pizze i sałatke z gyrosa i pewno jeszcze coś na słodko - chyba sernik na zimno z galaretką i truskawkami :):) albo gruszkami albo jednym i drugim :)

Marylka a ja jestem spod Szczecina :-) Właśnie leje ciurkiem znowu. A niech pada, będą grzybki :-)

Wyprałam wczoraj psie kocyki, ułożyłam na podłodze na dość wysokim stosie, zaglądam do pokoju i co widzę? Obie suki na tym stosie leżą, chwieją się na lewo i prawo, ale twardo leżą :-D Wariatki.

Zrobiłyście mi smaka, więc dzisiaj zmajstruję bułeczki drożdżowe :-p Jeszcze nad nadzieniem pomyślę. Może dżem, może ser albo czekolada...
ja samochodem do Szczecina mam godzinke :):) super nie będzie trzeba daleko po pieska jechac :):):) K cały czas o piesku mówi ):):):):):)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
MARCEPANEK bardzo dobrze że byłaś u lekarza:tak::tak: Teraz odpoczywaj i dbaj o Was...

MAGGY ja w poniedziałek mam w planie bigosik to mogę Ci podesłać;-) A karpatka mniam...

SOL do mnie słonko też dotarło bo od rana było pochmurno a teraz świeci:-D:-D

Ja pierogi ulepiłam a teraz myślę nad jakimś ciastem....
 
misia- to rob karpatke :D moja pychota jest :D ale ja chetnie sie podziele... oddam kawalek za bigos :d hihihihi

monisia- witaj! a co to za salatka z tortelini??? brzmi bardzo obiecujaco.... wlasnie glodna jestem troche...
Net mi muli okropnie....
Baaardzo łatwa - tylko 5 składników: makaron tortellini z mięsem, 2 ogórki zywe, 2 pomidory, papryka czerwona, kukurydza, majonez, przyprawa Tzaziki.
 
A tak poza tym ja tu jestem sama. Wcześniej mieszkałam w województwie WLKP miasto Piła ,a teraz Śląsk miasto B-B. Teściowa mieszka od paru miesięcy w UK tam ma wnuka którego nie widziała dłuuuugo i tak to wyszło. Moja rodzinka ponad 500km stąd to cały dzień jazdy. Siostra pracuję w Bydgoszczy i raczej muszę liczyć na siebie samą.
 
marcepanek-no to faktycznie nie za ciekawie... bidulo... ech! ale w takich sytuacjach kobiety sa silne... nie maja innego wyjscia.. wiec dasz rade... a moze poczytasz synkowi, to choc na chwile sie bedziesz mogla polozyc?
chyba, ze nie lubi takich rzeczy ;) oby Twoj Tom wrocil jak najszybciej..

monisia- dzieki za przepis.. faktycznie prosty i musze go wykorzystac wkrotce :D

nika- alez mi sie chce bigosu!!!!! strasznie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Kochane wy tu o pierogach pizzach jezu ale sie głodna zrobiłam szok :):)
Zmykam na obiadek :):) zajrze do Was później buziaczki :*:*
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry