reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
MAGGY, i słusznie. Moja zawsze powtarza, że ja to za pyskata jestem i nic sobie nie dam powiedzieć. Więc pytam ją "ale co ja niby mam słuchać pani mamy rad, jak ku**wa wazonik na mojej szafce ma stać??" Najchętniej to umeblowałaby mi cały dom, bo przecież ja gustu nie mam...źle się ubieram - do pracy sukience???? Toż to grzech!!!!.......telewizor na ścianie??? Boże....było sie zadowolić tv na korbkę 5 cali....aparat lustrzanka!!!!! - marnotrastwo kasy, skoro na strychu w całkiem dobrym stanie jest zorka 5!!! No mówię Ci...takich przykładów są setki....toleruję ją tylko na fakt, że to matka P...
[/IMG]
haahahaa fotka super :d znowu mnie rozwalilas :d az sie poplakalam ze smiechu :d haahahaha

a jesli chodzi o tesciowa to faktycznie... nie za fajna jest... no i przyklady rozwalily mnie na lopatki :d to ja dziekuje Bogu, ze moja taka nie jest.. na razie.. ale .. pewnie sie "rozwinie" w przyszlosci :D
jestes pyskata?? :d moja mama do dzisiejszego dnia mi powtarza, ze jestem uchowana a nie wychowana :D i jescze mi mowi, ze moje dziecko tez takie dla mnie bedzie :D na co ja mowie: ze juz sobie wyobrazam jaka Ona musiala byc niedobra dla babci :D ahahaha i tak w kolko :)
 
reklama
EWELINA dzięki:-D:-D Patka siedzi przed monitorem i nie pozwala mi pisać bo pieska nie widać;-)

HOPE hejka:-)
 
Witam Was Dziewczynki :happy:
Ja od rana tylko się wkurzam... Już 3 osoby odpadły mi z wieczoru panieńskiego i w końcu chyba spędzę go z Wami na BB:-p
Neti
rób to co Ci podpowiada serducho... My mamy taką sytuacje, że Moi rodzice już się nie mogą doczekać aż będą dziadkami. Chociaż Mój Tata nic nie wiem bo będzie niespodzianka. Tylko Mama wie :happy: Ale za to Mój Teść jest taki, że wszystko powinno być po kolei... I w ogóle tego nie popiera... Ale też nic nie wie i dowie się jak już się uda. My bardzo chcemy i to jest najważniejsze:-)

Marcepanek ja bym dla spokoju poszła do lekarza jak najszybciej. Bo to, że już teraz siedzisz i się denerwujesz jest nie dobre. A pewnie się okaże, że to zwykłe objawy a Ty się uspokoisz. Trzymam za to &&&&&&&&&&&&:happy:

U mnie w warszawie gorąco strasznie. Dzisiaj pobolewa mnie prawy jajnik... Zbliża się owulacja więc działamy działamy:happy::happy::happy:
 
A w ogóle to trzymajcie kciuki, żeby wizytacja jędzy przebiegła szybko i bezwypadkowo.....bo jak coś palnie, to ja ją chyba zabiję....będziecie mi słać paczuszki do "kratek", co? ;-)
trzymam kciuki :) bo znaczki drogie :):):)

jestem chwilowo hy hy
firaneczki się suszą, dam im jeszcze parę minut i pójdą pod żelazko... oj jest tego trochę :-D:-D:-D
okna umyte, drugie pranie się pierze :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
aleś sie kobitko wczuła w role zonki ) męzuś chyba dumny jak paw chodzi co ?

a u mnie K dzwonił że już poodkurzał i kurze starł i podłoke zmył :):):):) - szaleństwo :) ciekawe co kombinuje :):):)

MAGGY, i słusznie. Moja zawsze powtarza, że ja to za pyskata jestem i nic sobie nie dam powiedzieć. Więc pytam ją "ale co ja niby mam słuchać pani mamy rad, jak ku**wa wazonik na mojej szafce ma stać??" Najchętniej to umeblowałaby mi cały dom, bo przecież ja gustu nie mam...źle się ubieram - do pracy sukience???? Toż to grzech!!!!.......telewizor na ścianie??? Boże....było sie zadowolić tv na korbkę 5 cali....aparat lustrzanka!!!!! - marnotrastwo kasy, skoro na strychu w całkiem dobrym stanie jest zorka 5!!! No mówię Ci...takich przykładów są setki....toleruję ją tylko na fakt, że to matka P...na szczęście teść jest o niebo lepszy ;)

Nika,
dziękować :*. PATI Kwiatuszku...dla ciebie...

pies-mis-OBRAZKY.PL.jpg
hahahaha jakbym mojego dziadka słyszała :)
 
Hope dzieki skarbir sama radośc mnie roznosi a brol brzucha przyjmuję z radością. Mój Wisniowy spi nadal ale zaraz to sie niechybnie skończy. My dziś na grzybki chyba tez nie pojedziemy ale może jutro z ranka.:-)
 
Maggy, ja taka wyszczekana po tatusiu ha ha ha ha Moja mama zawsze mówi "córka, urodę masz po mnie, ale to dziamdziolenie to po ojcu", a teściowa nie może po prostu znieśc faktu, że ktoś ma więcej do powiedzenia od niej...a szkoda palców na pisanie o niej....niech sobie zyje, byle z dala od moich spraw...

Nika, łojjj......to mama nie pisz, daj dziecku się nacieszyć ha ha ha ha

Maryla, tylko wiesz róznica wiekowa między twoim dziadkiem a moją teściową jest, więc nie wiem skąd u niej aż takie zacofanie....do tej pory pod choinke kupuje - facetom : skarpetki, a kobietom : rajstopy bądź dezodorant, no masakra..............bo tak było kiedyś...dobrze, że na imieniny z gerberą nie przychodzi, bo bym ją ukatrupiła ha ha ha ha


MAGGY,
na marginesie, cieszę się, że Cię ubawiłam ha ha ha ha
 
Ostatnia edycja:
MAGGY- przepis na sernik
do duzego garnka daj-1kg twarogu(takiego na sernik-bedzie napisane na opakowaniu-ja kupuje w wiaderku z Jana) ,6 calych jajek,szklanke cukru i cale maslo-na wolnym ogniu caly czas mieszaj az sie rozpusci i potem troszke zwieksz ogien i 15 min caly czas mieszajac przegotuj-po 15 min dodaj mleko z budyniami(pol szklanki zimnego mleka i rozmieszaj w nim 2 budynie smietankowe lub waniliowe) pogotuj chwile-ze 2 min.wylacz gaz.


na blasze poukladaj ciastka BE-BE-,PETIT BERY... na nie przeloz mase i na gore tez te ciastka.na to polewa ,albo gotowa np.z gelwe(2 szt) albo w roznelku troche masla i 2 czekolady mleczne rozpusc i gotowe. ja klade na jakies 30 min na plytki,zeby od dolu sie schlodzil i potem do lodowki -najlepiej robic wieczorkiem ,jak postoi przez noc jest najlepszy:tak:
 
maggy - wbijam się na karpatkę :-D

mama - kobito pracująca :-D odpoczęłabyś chwilę :-D


Uciekam odkurzać bo Karola coś się ociąga ze sprzątaniem pokoju :-p
Wy ciasta a ja boczek wczoraj zamarynowałam i zaraz wstawię :-D

Która chce słoneczko? Wysyłam hurtem kurierem ekspresowym :tak:
 
reklama
mama nie dobijaj podchudzającą się smakowitymi przepisami:-D:-D:-DWłaśnie porzeram zupkę kapuścianą, juz przyzwyczaiłam sie do jej uroczego smaku:-DA jakie plany macie na dzisiaj?
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry