reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Jestem już po wizycie...
Dostałam opieprz jak nic...mam leżeć i nic nie robić. Dzidziolek jest jak to lekarz stwierdził strasznie pobudzony i tętno skakało od 160 do 190.
A ból brzucha jest podobno z przemęczenia i przesilenia. Zakaz pchania wózeczka mam...Dostałam jakiś zastrzyk przeciwbólowy i jest ciut lepiej.
Dzidziol ma już ponad 2cm i jest bardzo ruchliwą kijanką :-)
 
reklama
Marcepanek - marsz do łóżka!!!!!!!!!!!!!!!! boże jakie tętno wysokie ....... i nie chce słyszeć ze sie przemęczasz zrozumiano!!!!
 
Marcepanek: to dobrze że nic poważnego i jak lekaż kazał to sie oszczędzaj !!!! już ja Cie tu prypilnuje !! :):):):) i super że kijaneczka zrdowa ni ruchliwa :) jak to mówi mój kamil takie małe adhd :):):):):)
 
Jestem już po wizycie...
Dostałam opieprz jak nic...mam leżeć i nic nie robić. Dzidziolek jest jak to lekarz stwierdził strasznie pobudzony i tętno skakało od 160 do 190.
A ból brzucha jest podobno z przemęczenia i przesilenia. Zakaz pchania wózeczka mam...Dostałam jakiś zastrzyk przeciwbólowy i jest ciut lepiej.
Dzidziol ma już ponad 2cm i jest bardzo ruchliwą kijanką :-)
marcepanek- ciesze sie, ze dobrze sie skonczylo!!! i faktycznie- dbaj o siebie! ja wiem, ze masz juz jedna dziecinke, ktora wymaga czestej uwagi, ale moze jest ktos w rodzinie, kto moglby Ci pomoc- tescie, rodzice... chociaz raz na jakis czas.. wrzuc bardziej na luz.. nie musisz byc teraz taka super mama i zona, co wszystko robi i dom blyszczy! jestes w ciazy a ta mala kruszynka, ktora tam rosnie - liczy na Ciebie :) no to buziam Cie i mam nadzieje ze lekarz napedzil Ci troche stracha :)
 
Marcepanek jak dobrze, że poszłaś do lekarza, na pewno się uspokoiłaś. Teraz leż i czerp przyjemność z tego, że możesz sobie leżeć i odpoczywać. Uważaj na siebie :-)
Ja dziewczyny lecę na miasto.
Nie mogę się jeszcze wtopić w rozmowy z Wami, ale mam nadzieję, że nie długo mi się uda:-(
 
WITAM kOCHANE!!!!!
My dzisiaj idziemy na imieniny do mojej mamy - zrobiłam jej leczo i salatkę z tortellini i sosem tzaziki - czeka mnie jeszcze ciasto....biszkopt stygnie, a malzyk zbiera maliny, no i z bita smitaną i galaretką oczywiscie!!!!!:tak::tak::tak:
No i czekamy, czekamy.....;-);-);-)
MARCEPANUŚ - leżakuj Kochana ile wlezie!!!!! Dbaj o Was!!!!!
 
Ostatnia edycja:
misia- to rob karpatke :D moja pychota jest :D ale ja chetnie sie podziele... oddam kawalek za bigos :d hihihihi

monisia- witaj! a co to za salatka z tortelini??? brzmi bardzo obiecujaco.... wlasnie glodna jestem troche...
 
po pierwsze to mi wstyd... ja gdzies 1,5 godizny temu oczy otworzylam i tak leze w lozku z kompem was czytam, wiaodmosci czytam i inne *******y a Wy tu juz kurcze od ranca samego sprzatania, gotowania. Wstyd naprawde. koncze zaraz pisac tego posta maszeruje pod prysznic i sie wszystkim zajme. nie mam tylko kompletnie zadnego pomyslu na obiad, w ogole moje gotowanie - wlasciwie nie jest zle tylko repertuar ubogi :( pranie musze zrobic (nie mamy w odmu pralki, bo nie ma gdzie postawic i pierzemy w takiej pralni na monety pod domem), wyprasowac goooooooore, ktora zapycha maly pokoj, bo moja siostra od srody przez tydzien bedzie tam mieszkac, odkurzyc, podlogi umyc ehh.

wisienka - yeah!!!!!!!!!!!!! super extra!

marcepanek -
bardzo dobrze, ze poszlas do lekarza, mam nadzieje, ze jestes juz spokojniejsza i jednoczesnie zastosujesz sie do zalecen! trzymam kciukasy, zeby bylo okej! buziak!

zgodnie z obietnica lece juz ruszyc moje cztery litery!

a ten sen z blizniakami mialam znowu. az nie wiem jak to rozumiec. ;-)
 
reklama
monisia mmmmmm ale mi smaka narobiłaś ty łajzucho jedna :) chyba sie nie opre i też coś zrobie pysznego do jedzonka :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry