reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Wisieńka, miotłą to ja ją pogonię, coś dziś wyjątkowo bojowa jestem do niej nastawiona...robię to wszystko ze względu na P...a do kątów sie nie przyczepi, bo zawsze powtarza, że u mnie wsio wręcz sterylne (bo ja to pedantka jestem)...
Maggy, ;-), kiedyś nie była zła, złota kobieta, dopóki nie zaczęła wywierać presji "kiedy dzieci....to już czas...na co wy czekacie...kariera wam w głowach tylko" itp.itd. więc jej powiedziałam "pani mamo, proszę do mojego łóżka się nie wpierd-****, bo bardzo się pogniewamy" , no i jak zapowiedziałam tak się stało, przychodzi od święta i udaje, jaka to zachwycona jest synową, że taka mądra i obrotna....ble...ble...ble...

MAMA, hahahahhahahahahahhahahahah, padłammmmmmmmmmmm....hahahahhahaa



Biszkopt się piecze.....mięsko panieruje....
 
A w ogóle to trzymajcie kciuki, żeby wizytacja jędzy przebiegła szybko i bezwypadkowo.....bo jak coś palnie, to ja ją chyba zabiję....będziecie mi słać paczuszki do "kratek", co? ;-)
 
Ewelka będziemy słać z pilniczkiem i gumowym tentegens...
Maggy miłego wypadu i wypoczynku kochana
Pol dostanie leczo, szybko i bezboleśnie sie je robi a chcemy sobie zrobic wypad na rowerkach za miasto!
 
Wisieńka, miotłą to ja ją pogonię, coś dziś wyjątkowo bojowa jestem do niej nastawiona...robię to wszystko ze względu na P...a do kątów sie nie przyczepi, bo zawsze powtarza, że u mnie wsio wręcz sterylne (bo ja to pedantka jestem)...
Maggy, ;-), kiedyś nie była zła, złota kobieta, dopóki nie zaczęła wywierać presji "kiedy dzieci....to już czas...na co wy czekacie...kariera wam w głowach tylko" itp.itd. więc jej powiedziałam "pani mamo, proszę do mojego łóżka się nie wpierd-****, bo bardzo się pogniewamy" , no i jak zapowiedziałam tak się stało, przychodzi od święta i udaje, jaka to zachwycona jest synową, że taka mądra i obrotna....ble...ble...ble...
hmm... najwazniejsze, ze powiedzialas gdzie Jej miejsce i ja Cie popieram w calej rozciaglosci.. moja tez juz mi zaczela smecic o dziecku, ze to tak trzeba robic czy tak i ze ja mam karmic jak najdluzej i w ogole wszystko po jej... ale szybko jej to z glowy wybilam :D po wizycie u lekarza powiedzialam, ze lekarz zabronil mi sluchac porad innych osob.... :D haihihih
w miare szybko pojela, ze to co bylo 25-30 lat temu to jest przeszlosc.. teraz sa inne metody, inaczej sie trzyma dziecko przy karmieniu, itd itp
mysle, ze jest pojetna kobieta i juz powinna zauwazyc ze ja sobie w kasze nie dam dmuchac.. zreszta moja mama mi nic nie moze nakazac, to Ona tymbardziej :D
 
jestem chwilowo hy hy
firaneczki się suszą, dam im jeszcze parę minut i pójdą pod żelazko... oj jest tego trochę :-D:-D:-D
okna umyte, drugie pranie się pierze :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
EWELINKA no to kciuki &&&& zaciśnięte żeby szybko wleciała i wyleciała:tak::-D

Ja już posprzatałam teraz biorę się za lepienie pierogów;-)

Pati pyta " mamuś z kim tak piszesz? Ja że z super dziewczynami a ona " to ja też chcę:-):-)
 
MAGGY, i słusznie. Moja zawsze powtarza, że ja to za pyskata jestem i nic sobie nie dam powiedzieć. Więc pytam ją "ale co ja niby mam słuchać pani mamy rad, jak ku**wa wazonik na mojej szafce ma stać??" Najchętniej to umeblowałaby mi cały dom, bo przecież ja gustu nie mam...źle się ubieram - do pracy sukience???? Toż to grzech!!!!.......telewizor na ścianie??? Boże....było sie zadowolić tv na korbkę 5 cali....aparat lustrzanka!!!!! - marnotrastwo kasy, skoro na strychu w całkiem dobrym stanie jest zorka 5!!! No mówię Ci...takich przykładów są setki....toleruję ją tylko na fakt, że to matka P...na szczęście teść jest o niebo lepszy ;)

Nika,
dziękować :*. PATI Kwiatuszku...dla ciebie...

pies-mis-OBRAZKY.PL.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam :-)

Na pomorzu zachodnim pogoda co najmniej jesienna, nawet było gradobicie. Ale mnie to osobiście nie martwi, taka pogoda sprzyja boboseksom, z czego skrupulatnie korzystam, hehe ;-P Tylko nici z planów weekendowych, w tym wypadu na grzybki. Trochę szkoda.

W sumie dziwnie, w ubiegłym miesiącu w 11 dniu cyklu już były płodne a w tym totalna cisza... Zupełenie inaczej wszystko przebiega niż miesiąc temu i trochę mnie to martwi.

Co do dzieci i ich spania... obiecałam sobie nie brać kolejnego dziecka do łóżka, nie można się go potem latami pozbyć z własnej pościeli ;-) Miałam koszmarne problemy z córką gdy była mała, z samodzielnym spaniem, ze spaniem w ogóle...

Marcepanku daj znać co się u ciebie dzieje, martwisz mnie. Te bóle warto wyjaśnić u lekarza, jak dziewczyny radzą.

Wisienka cieszę się, że dostałaś w końcu @! Wiem, jak to może cieszy, jaką ulgę się wtedy czuje :-) I w końcu nie trzeba czekać, tylko można się wziąć do dzieła :-)

I trochę pobłogosławię równouprawnienie :-) Dzięki podziałowi obowiązków mogę spokojnie posiedzieć na forum przy kawce podczas gdy TZ odkurza i myje podłogi ;-) :-)

Czas na dziei nigdy nie jest wystarczająco dobry. Szczególnie wo czach rodziców. Ja najpierw słyszałam, że za wcześnie na dziecko, że zmarnuję sobie życie, bla bla a teraz dowiaduję się, że za późno, że nie będę już mogła, że czas goni bla bla bla. Trzeba mieć własny rozum. W końcu nasze związki i nasze dzieci to nasza radość i nasz problem, nikt za nas żył nie będzie.

Jak to mówią: ty za mnie nie umrzesz, więc nie mów mi jak mam żyć...
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry