reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
marylka- najgorzej wlasnie jest jak musisz cos kupic... wtedy ciezko cos upolowac :) wiec trzymam &&&&&&&&&& za to, zebys cos znalazla.. :)
ahhahh wymieklam :D ten Twoj mezus to faktycznie ma niezly humor :D ahahaha


mama- to ja tez poprosze przepis na sernik :D moja mama robi pyszny- zlota rosa..wyglada pieknie i smakuje wybornie :)

wisienka- no teraz to zaczniesz szalec :D

szczesliwa- czesc kochana i gratulacje!!! 20 tygodni za Toba i kolejne przed Toba.. ja nawet wole swoich nie liczyc :D hihihihih
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Dziewuszki, sąsiad był po wiertarkę i mówi :sąsiadka jak zwykle wygląda kwitnąco" :-D, a przypomnę, że ja w dresach dzisiaj, rozczochrana, i zwykły shirt na ramiączkach ha ha ha haha No ma facet gust....
EWELINKA- moze slyszal wczoraj te pioruny i dlatego tak powiedzial:tak::-D:-D

SZCZESLIWA- no super dluga juz jest ta lista i tyle rzeczy jest ,ze w przyszlym tyg.nie nadarzy odbierac paczek:tak:super
a Ty w 20 tyg.ciązy to juz polowa za Toba i ja sie pytam-KIEDY TO ZLECIALO??????:-D:-D


WIADOMOSC OD BUNI:
piwkuja sobie jak co wieczor,swierze powietrze ,mleko od krowy-zyc nie umierac:-D:-Dslonko prazy ,az dostala uczulenia od mleka-myslala,ze sie zadrapie.@ powinna sie skonczyc ,ale jeszcze plami -zmiana klimatu robi swoje...w niedziele sie zamelduje na bb bo wracaja-musi sie przygotowac na poniedzialkowa rozmowe w sprawie pracy!!
 
Szczęśliwa- hej Słodziaku :**

Marylko- no proszę jak K. myśli o bb:-D

Wisienka- że na co?:-D:-D
jaki filmik nap. na poprzedniej str.


dobra, idę bo nic nie zrobię... :)))
 
Ewelinko - dziecinko Moja:*:* śle lizaczka :):)
Maggy - dziekuje słoneczko :) nioo ty już prawie 10 tydzień szybko zleci :) bo mnie to leci okropnie szybko z czego bardzo sie ciesze :):)
Ewciu - buziaczek :*:*
Mamcia - a no 20 :):) ty sie mnie pytasz kiedy to zleciało jak ja sama w szoku :):)
 
Dziewuszki, ja Was opuszczę na chwil kilka...idę robić serniczek gotowany i przygotować mięsko na szaszłyki, bo dziś przychodzi jędza, zwana dalej TEŚCIOWĄ!!!!!!!!! I będę robić cudną minkę do złej gry....wymyśliła kuźwa grilla....jeszcze jakieś sałateczki przygotuję i niech się.....naje :zawstydzona/y:


MAMA, o tym samym pomyśłałam, ale nie......kawałek do naszego domu ma, więc niemożliwe, chociaż ta rycząca krowa była dość głośna ha ha haha - mamy ten komfort, że sąsiady mają do nas kawałek drogi, specjalnie wybieraliśmy tak działkę, żeby nie mieć widoku na okna sąsiadów... ;-)

Szczęśliwa, już ciumciam.... :-D
 
Ostatnia edycja:
MARYLKA tak to jest jak się szuka to nic nie pasuje a jak nie masz potrzeby to zawsze coś znajdziesz:eek: Powodzenia w szukaniu...

SZCZĘŚLIWA półmetek zaliczony:tak::tak: Jak się czujesz?

EWCIA piosenka jak najbardziej do Twojego filmiku....
 
marylko para ze mnie uszła, no i byłam wczoraj u fryzjera, podciąc grzywkę a wtedy czuję sie piekna, głupie jakies ale działa...No to nas K załatwił, weekend bez Marylki:sorry:
Ewcia to licze na małe tetate:-D
Ewela dzieki, wzrusza:tak:
No ja tez ide do roboty jaiejs, w poniedziałek/ wtorek sie wyprowadzamy od sister do teściowej jej mieszkania i muszę tu ogarnąc bo sister wraca. A no i obiadek jakis dla Pola trzeba bo ja dzis dzień warzywny i mam swój gotowy!:-)
no tak fryzjer zawsze pomaga ja tez chyba musze sie wybrac :)

marylka- najgorzej wlasnie jest jak musisz cos kupic... wtedy ciezko cos upolowac :) wiec trzymam &&&&&&&&&& za to, zebys cos znalazla.. :)
ahhahh wymieklam :D ten Twoj mezus to faktycznie ma niezly humor :D ahahaha


mama- to ja tez poprosze przepis na sernik :D moja mama robi pyszny- zlota rosa..wyglada pieknie i smakuje wybornie :)

wisienka- no teraz to zaczniesz szalec :D

szczesliwa- czesc kochana i gratulacje!!! 20 tygodni za Toba i kolejne przed Toba.. ja nawet wole swoich nie liczyc :D hihihihih
co prawda to prawda nie śmiać sie przy nim to trudno :)

Szczęśliwa- hej Słodziaku :**

Marylko- no proszę jak K. myśli o bb:-D

Wisienka- że na co?:-D:-D
jaki filmik nap. na poprzedniej str.


dobra, idę bo nic nie zrobię... :)))
no on wogule ostatnio jakiś miły sie zrobił nawet nie jęczał jak mu powiedziałam że trzeba pomalowac korytaż miał malować dziś - a pomalował wczoraj - szok - przed czasem :):):):)

mamcia pozdrów Bunie :) super że ma w pon rozmowe w spr pracy :)
 
Ewcia tete a tete fr., [wym. tetatet] sam na sam, w cztery oczy, we
dwójkę; w końcu XVIII w. we Francji - dwuosobowa kanapka; zastawa
śniadaniowa na dwie osoby, ustawiona na tacy.:-D:-D
Maggy oj zaczniemy. Teraz jestem spokojniejsza jak wiem, ze organizm doszedł do siebie. A ty jak się czujesz sliczna mamusiu. Brzuchalek dalej pędzi. Do jakiego miasta w Pl jedziesz?
nika buziole przywitankowe.:laugh2:
Szczęsliwa oj będzi ta Twoja ciąża i... cała z nami przezyta :-)
Ewelinka Wysprzątaj za drzwiami.... tam gdzie zawsze odkłada miotłę, i nie zapomnij , ze one w serniczku MUSZĄ miec jaszczurze oko:-D:-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewuszki, ja Was opuszczę na chwil kilka...idę robić serniczek gotowany i przygotować mięsko na szaszłyki, bo dziś przychodzi jędza, zwana dalej TEŚCIOWĄ!!!!!!!!! I będę robić cudną minkę do złej gry....wymyśliła kuźwa grilla....jeszcze jakieś sałateczki przygotuję i niech się.....naje :zawstydzona/y:
haahahhaahahaaah rozwalilas mnie :D normalnie smieje sie w glos :D ahahhahahaha jedza zwana dalej tesciowa :d ahahhahaa nie no caly tekst pierwsza klasa! rewelacja :d ahahahah to az taka zla jest :d ? jesooooo mam nadzieje, ze moja zostanie aniolem, bo jak nie to ja pokaze rozki :D

wisienka- do domu, do Krakowa oczywiscie.. jedziemy tylko wlasciwie na 3 dni..zalatwic papiery i polatac po sklepach i sie najesc pysznosci polskich.. no i oczywiscie zobaczyc rodzinke :D
czuje sie w miare dobrze.. pobolewa mnie tu i tam ale juz sie przyzwyczajam :d najwazniejsze, ze glowa juz nie boli, bo to byl dla mnie koszmar.. tymbardziej, ze ja dalej pracuje..
za pare godzin jedziemy znowu na polnoc malty wiec sobie odpoczne.. w poniedzialek pojade do pracy prosto stamtad :)

karpatka w polowie gotowa- wreszcie ciasto wyszlo :D jakie karpaty to normalnie szok :D juz wiem , ktora margaryne mam uzywac :D super!

szczesliwa- no mam nadzieje, ze szybko zleci :D chociaz te ostatnie 5 tygodni tez wlasciwie szybko minely... no ale przede mna jeszcze tyyyyyyyyyyyyyle tych tygodni ... oby bylo wszystko ok :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry