reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Wisieńka, dziękuję dobra kobieto! :-D
Marylka, a no długo coś trzyma, ale przejdzie....zawsze przechodzi...ale my się nie poddajemy!!!!!!!!!!!!!


Jakos mnie wzięło....tradycyjnie sie poryczę...
Wsłuchajcie się w słowa...ech...

[video=youtube;cdUi0Y5piAY]http://www.youtube.com/watch?v=cdUi0Y5piAY[/video]




MAMA, dobrze, że stół w jadalni mam dębowy hahahahahahahahahahahahahahah
 
reklama
Marylka jest takie powiedzenie , cyca nigdy nie za duzo, to nie cyce duże, tylko producenci fatalnie szyją:-D
Ewcia do jakieg fimiku? Płaczę przy tej piosence....:-(Zawsze mi się przypimina moja mama...
 
Ewelinko- dziękuję :*
znam tę piosenkę... cudowna jest...
nie raz przy niej płakałam...

no i znów się poryczałam...

Wisienko- a no żeśmy się tu sporo nie widziały,
a molestować nie musisz, bo żem chętna jak najbardziej:-D:-D
a filmik robię na roczek Maciusia...

Mama- :*


Będę z doskoku, biorę się za robotę...
 
Ostatnia edycja:
Wisienka no odrazu widać po poście żeś bardzo szczęśliwa :) i bardzo dobrze :):):):) super że @ przylazła

marcepanek : lepiej dmuchac na zilmne i leć do szpitala !!!

a co do pogody to u mnie o 3 rano była mega burza a teraz pochmurno i siąpi lekki deszczyk - ale przynajmniej powietrze lepsze :)

acha mój K coś kombinował i nie mam neta w domu takze dziś jestem tylko do 13 a potem w pon
 
WISIEŃKA- peeeewnie,ze odpowiada mi ten cykl!! [FONT=&quot]
a020.gif
[/FONT] [FONT=&quot]
a020.gif
[/FONT] [FONT=&quot]
a020.gif
[/FONT]

MARYLKA- witaj i powodzeniu w szukaniu super sukienki:tak:fajnie,ze juz z nami jetses!!
 
Czesc kochane:) i połowa ciąży za mna:):)
Mamcia - ja jestem pod wrażeniem ile już jest dla tej dziewczyny ciesze sie ze taki śliczny wózek dostanie :):)
Marylko - czesc kochana :*
Marcepanek - marsz do lekarza nie bagatelizuj tego !!!!!
Wisieńko - super ze @ przyszła :):)
Maggy :*:*
Ewelinko :*:*:*
Ewciu::*:*
 
Dziewuszki, sąsiad był po wiertarkę i mówi :sąsiadka jak zwykle wygląda kwitnąco" :-D, a przypomnę, że ja w dresach dzisiaj, rozczochrana, i zwykły shirt na ramiączkach ha ha ha haha No ma facet gust....


Szczęśliwa :*:*:*:*, żelku Ty mój...hihihi
 
a ja nie mam głośników i nie posłucham :(:(:(

mamcia dzieki :) a no jestem :) nawet mój K mówi dzis do mnie tak napisz do dziewczyn bo jeszcze Cie wypiszą z tamtąd :) a po chwili nie chyba nie wypiszą co ?? za śmieszna jesteś :) - ech męzuś :)
 
marylko para ze mnie uszła, no i byłam wczoraj u fryzjera, podciąc grzywkę a wtedy czuję sie piekna, głupie jakies ale działa...No to nas K załatwił, weekend bez Marylki:sorry:
Ewcia to licze na małe tetate:-D
Ewela dzieki, wzrusza:tak:
No ja tez ide do roboty jaiejs, w poniedziałek/ wtorek sie wyprowadzamy od sister do teściowej jej mieszkania i muszę tu ogarnąc bo sister wraca. A no i obiadek jakis dla Pola trzeba bo ja dzis dzień warzywny i mam swój gotowy!:-)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry