reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witam sobotnio:-):-)
Trochę mnie nie było ale Was podczytywałam, weny na pisanie nie było ale już jestem. Humor wrócił - wczorajsza babska nasiadówka:-D:-D
MAMA EWELINA EWCIA PYSIA MARCEPANEK SOL witajcie

WISIENKA super że @ przyszła:tak::tak:
MARCEPANEK jak masz niedaleko do szpitala to podejdź i niech sprawdzą co to bóle... Mam nadzieję że to nic poważnego...

Ja się biorę za sprzątnie i za obiad ale będę zaglądać;-)
 
reklama
Ewcia, zawsze ryczę, jak bóbr przy tej piosence.........
Nika32, witaj :*
Maggy, cześć ciężaróweczko :*, uwielbiam karpatkę.... ;-) - się bym wprosiła, gdyby nie odległość :|
 
Maggy, cześć ciężaróweczko :*, uwielbiam karpatkę.... ;-) - się bym wprosiła, gdyby nie odległość :|
hej! ja tez ja uwielbialam ... teraz to nie wiem, bo mi sie kompletnie smaki pozmienialy :D ale robie, bo mam jeszcze ostatnie opakowanie z delecty..
nie wiem czy mi wyjdzie... cos mi ciasto ostatnio nie chcialo urosnac.. niby gotowe wszystko a taki problem.. moze margaryna nie taka... zobaczymy teraz...
 
Mama, u mnie wczoraj to pioruny takie były, że myślałam, że dach wywali w powietrze...ha ha ha ha ha - spot reklamowy...ha ha ha

Maggy,
oby wyszło!!! ;-)
 
Marcepanek- teraz przeczytałam- a sio do szpitala!!! bo Ci tyłeczek skopię:wściekła/y:

Maggy- smacznej kawki :*

Nika- witam

Mama, Ewelinka, Maggy-
dziękuję Wam bardzo za opinię :**
potrzebna mi była gdyż myslałam, aby dać ją do filmiku:tak:
no i zdecydowane- dam:-)
 
Dzięki dziewczyny! @ jest więc możemy zaczynać w tym cyklu staranka. Mam nadzieję, ze potrwa jak należy. Jestem taka szczęśliwa, ze sobie śpiewam tralalala. I juz jestem jak zwykle a nie jak chmura gradowa.:-D
Pogoda u nas poburzowa, lekkie zachmurzenie i prześwity słoneczka.:tak:
Pol spi po tych nocnych wałęsaniach. Ryby nie brały za to zmókł serdecznie i wrócił jak zbity pies o poranku stęskniony za swoja wiśniową żoną, hehe. :-DA tu niespodzianka i @ stoi u bramy rozkoszy:-D:-D:-D. Wzioł prysznic i połozył się na rzekome trzy godzinki, co trwają do teraz. Ja posprzatałam balkon ....czytałam sobie przy kawce i amerykańskich borówkach smakowitą książkę:rofl2:.
Marcepanku ja tez bym poszła do szpitala jak najszybciej, może poproś rodzinę czy znajomych o pomoc:tak:
Ewcia witaj , dawnośmy sie nie widziały. W tym tygodniu jade do Ząbkowic to może uda mi sie Ciebie zmolestować na pyszną kawkę i jeszcze bardziej rozkoszne pogaduchy?:-p
Ewelinka u mnie lało pół nocy i popędziłam te chmurzyska w Twoja strone, na te kwiaty bieduliki;-)
mama zgodnie z umową zachodzimy razem, czy odpowiada Ci ten cykl?:-):laugh2:
Maggy dzięki kochaneńka, jaki ja mam rogal , nie przestaję sie uśmiechać. W końcu wszystko wróciło do normy i w końcu coś możemy działać:-D
 
Mama, dziękuję*, a tak jakoś, wisielczy humor dzisiaj mam, ale spoksik, już zabieram się za sprzątanie, gotowanie, więc rozruszam doopsko i będzie git!
Ewcia, smacznej kawki :*
no wiedze że długo Cie on ostatnio trzyma ale ja tez mam jakoś nie najlepszy ostatnio :( akysz a kysz a precz !!! :)

a tak wogule to witajcie kobitki :)

ja wczoraj zrobiłam runkadka po mieście - kożystająąc że mame mogłam w sklepie postawić :) i strasznie sie wściekłam bo szukałam sukienki na wesele i żadnej nie mogłam na cycach dopiąć :(:(:(:(:( i w przyszłą sobote kożystając z okazji ze jade do hurtowni złożyć zamówienienie to odrazu poszukam sobie kiecki - mam nadzieje że sie uda
 
reklama
Mama, u mnie wczoraj to pioruny takie były, że myślałam, że dach wywali w powietrze...ha ha ha ha ha - spot reklamowy...ha ha ha
EWELINKA- :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

EWCIA- pewnie,daj ja do filmiku...

MAGGY- &&&&&&&&&&&&zeby ciacho wyszlo,mojej kumpeli tak smakowal wcz.sernik ,ze jak dojechala do domu to dzwonila do mnie o przepis:tak::-):-)

NIKA- milego sprzatania-ja poodkurzalam ,teraz wstawilam pranie ,za 20 minETEK:-D:-D bede rozwieszać:tak:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry