reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Laseczki pranie dopiero nastawiłam :szok::szok::szok:
Idę tymczasem myć okna, w głośnikach zapuszczę jakąś fajną muzę i do dzieła :-D:-D:-D
Po poludniu spadamy na imprezę - na roczek :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
reklama
Pysia, jakbyś się przypadkiem rozpędziła, to u mnie są dwa okna do umycia na górze domu!!! ha ha ha ;-)
Miłego mycia ;)

Marcepanek, to super pomoc dla Ani :)))
 
MAMUSIA, kup mi precelka na pocieszenie... ;-)
ewelinka- PRECELEK ZAKUPIONY-WYSYLAM DHL-em:tak::-Da co sie stalo ,ze na pocieszenie:sorry:

MARCEPANEK- Twoja pomoc jest bardzo cenna-ja mam letnie dzieci i nie mialam kombinezonu,ale Ania juz go dostala od Ciebie i super!!

a wiecie dziewczyny ,ze wozek gleboki tez juz jest-dziewczyna wstawila fotke i jak Ani sie spodoba(a na pweno tak bedzie) to Jej wysli-wozek i przewijak- nasza lista z pomocą dla Ani jest coraz dluższa!!


MARCEPANEK- kochana ,ja jako mamuska po stracie ( i Ty tez) poszlabym dzis na dyzur do szpitala-jest cos Cie niepokoi trzeba to wyjasnic...a moze zadzwon po kogos z rodziny niech po Ciebie wautem podjedzie...


witam szystkie moje kochane babeczki i zycze milego dnia
ja przystepuje do [FONT=&quot]
d025.gif



:-D:-D
[/FONT]
 
Mama, dziękuję*, a tak jakoś, wisielczy humor dzisiaj mam, ale spoksik, już zabieram się za sprzątanie, gotowanie, więc rozruszam doopsko i będzie git!
Ewcia, smacznej kawki :*
 
EWCIA- powitac-a jak śluzik-rozkrecil sie?? :))
EWELINKA- a jak tak to rozumiem,u nas pogoda nijaka-Tomi zabiera sie za plytki na schody tarasowe mam nadzieje ,ze tylko bedzie zachmurzenie a nie deszcz...
 
Mama, u nas mega upał, ale cosik też się chmurzy, ja mam nadzieję, że padać będzie, bo moje kwiaty w ogrodzie są biedne, nie nadążam podlewać...
 
reklama
hejka

ja tez kawke pije :D ale zbozowa :D pychota.. i karpatke robie.. oczywiscie nie dla siebie tylko dla rodzinki :D no moze zjem kawalek :)

marcepanek- ja bym poszla do lekarza.. i to jak najszybciej.. ja mam czasami bole, ale to tak przez ponizej minuty... tylko, ze ja rosne i rosne jak na drozdzach.. juz mam 96 w obwodzie na pepku.. ale waga stoi w miejscu- 55kg

jeszcze tydzien i bede sie pakowac i wyjazd do PL.. szkoda, ze to tylko kilka dni, ale lepsze to niz nic.. juz zrobilam liste zakupow :D hhihihi w tym agrest i porzeczki... bo tu za pudelko wielkosci margaryny (np porzeczki) trzeba zaplacic 15zl ... sprowadzaja je skads, no ale cena mnie zamurowala...

WISIENKA- teraz doczytalam!!!!!!!!!!!!!! no kochana!!!! strasznie sie ciesze :D wow!!!! superowo, ze @ juz przyszla :D aaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! no to teraz sie zacznie :D juhuuuuuuu :D ale bomba :D pieknie :) czyli teraz trzymamy &&&&&&&&&&&&&&&&&& za II kreski :D

ewcia- piosenka przepiekna... kiedys Kukulska faktycznie nagrywala super piosenki, chwytajace za serce.... a teraz.. no coz... mamy to, co nagrala wczesniej..
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry