reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Ja wiem, ze u ciebie, to jak u Pana Boga za piecem.....:-D
Czy lepiej?
Chyba nie...
Ale trzeba brać byka za rogi....

:-D:-DNo Ba-Ba!!! ;-)
W końcu będzie lepiej...zobaczysz...
Ale widzę, że "lew" rozbudzony, a to dobry znak :-D:-D:-D (albo żeś PowerRade chlusnęła??) ha ha ha ha ha

No dobra...idę...:-D

Wioluś, 28.08. - i wiesz co będzie...bara bara w jaskini mroźnej czy cuś...w każdym razie P się śmiał żeby jakiś kożuch zabrać bo szkoda gawry niedźwiedziej..ha ha ha ha ha ha ha

A co pytasz? wybierasz się do mnie?
 
Ostatnia edycja:
:-D:-DNo Ba-Ba!!! ;-)
W końcu będzie lepiej...zobaczysz...
Ale widzę, że "lew" rozbudzony, a to dobry znak :-D:-D:-D (albo żeś PowerRade chlusnęła??) ha ha ha ha ha

No dobra...idę...:-D

lew rozbudzony i pobudzony...
się okaże tylko czy aby nie na próżno.....
mykaj i do juterka

:-D:-DNo Ba-Ba!!! ;-)
W końcu będzie lepiej...zobaczysz...
Ale widzę, że "lew" rozbudzony, a to dobry znak :-D:-D:-D (albo żeś PowerRade chlusnęła??) ha ha ha ha ha

No dobra...idę...:-D

Wioluś, 28.08. - i wiesz co będzie...bara bara w jaskini mroźnej czy cuś...w każdym razie P się śmiał żeby jakiś kożuch zabrać bo szkoda gawry niedźwiedziej..ha ha ha ha ha ha ha

A co pytasz? wybierasz się do mnie?

myślimy nad weekendowym wypadem nad morze, wiec wiesz... szykuj materac, to nas przenocujesz:p

chyba, że za kilkanaście dni okaże sie, że będzie nas czworo - to wtedy żadnych wyjazdów!!!! (ale ja sie nie nakrecam)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej kochane staraczki!

Znow chwila spokoju wpracy, wiec moge sie zalogowac i przywitac popoludniowo. :-) Zmeczona jestem znow... :eek: Nogi mnie bola, ze szok i do tego @... :szok:

Jak leci Wam dzionek? Mam nadzieje, ze dobrze. :tak: Postaram sie Was nadrobic i mam nadzieje, ze nic sie dzis szczegolnego nie bedzie tu dzialo (u mnie w pracy), to z Wami poklikam! :tak:
Mamus - jak samopoczucie? Mam nadzieje, ze lepiej, kochana! Kazdy ma czasem dolka, wiec tule Cie mocno! :*:*
Ewelinka - kciuki za wizyte trzymam i ja! :-)
Hej Marcepanek! Jak samopoczucie, kruszynko Ty nasza? :-)
W ogole buziam Was wszystkie! :tak:


No i znow szal zakupow - kolejne sliczne bodki wpadly mi w rece... :szok::baffled::zawstydzona/y: Ale nic to - moja kolezanka jest w ciazy, w grudniu rodzi, wiec beda jak znalazl dla niej, jesli nie dla mnie. :-D
 
Ostatnia edycja:
klopsiku - dziewczyny widocznie nie zauważyły posta - zdarza się :-D a zdarza się że testy pokazują jedną kreskę a ciąża jest - dlatego jeśli @ się tyle spóźnia a testy są negatywne to robi się testy z krwi. A są osoby które mają np problemy z nerkami i wtedy może gonadotropina nie przechodzić do moczu więc sikany test ci nie wyjdzie :-) Bynajmniej jeśli @ się spóźnia, testy wychodzą negatywne, test z krwi się robi a potem do lekarza :tak:
 
MARY-BETH- cześć i dziekuje za wsparcie:tak:no widzisz czyli jak jest luzniej to i poklikasz sobie mozesz;-)a ja ...no coz-na dniach sie okaze jak to moje samopoczucie...
jutro mam ginek i mam nadzieje,ze cos sie wyjasni dlaczego ostatnia @ przylazla w 18d.c. i jak tam moje endometrium...po 12 mam wizyte wiec prosze cieplo o mnie myslec i trzymac &&&&&&&-licz na Was!!

SOL- jak minal dzien-zakupy udane???
a co do odpowiedzi dla Klopsika to odpisalysmy-widocznie nie doczytala...
 
Ostatnia edycja:
reklama
mama - możliwe że też nie doczytała bo i ja przeglądam czasami pobieżnie jak nie mam za dużo czasu :-D A zakupy udane - kupiłam maleństwu rampersika i grzechotkę i miałam ochotę coś jeszcze swojemu maluszkowi kupić ale się wstrzymałam :-D A i znalazłam dla Karoli wózek ale tak marnie mi się podoba chociaż muszę przyznać że jest strasznie leciutki :-D Teraz mam dylemat czy kupować ten na miejscu czy taki który mi się podoba w Krakowie :-(


Karola spała mi aż 20 min dzisiaj a wnosząc ją śpiącą w wózku na górę sobie biodro wybiłam :-p Niestety Karola się obudziła podczas wnoszenia i na tym się jej spanie skończyło :dry: Zrobiła po powrocie sisi na nocnik a kupę w majciory całą :-( Za to przed chwilą zawołała siusiu zanim zmoczyła majtusie więc widzę światełko w tunelu :-D Żeby tą kupkę wołała wcześniej :-( Bo to koszmar ściągać usrane gatki :dry: Spadam z nią do sklepu kupić wodę i coś na słodko bo mam na coś chcice tylko nie wiem na co :-( A w sumie to wogóle nie chce mi się słodyczy bo mnie muli po nich :-(
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry