reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hope, ja się nie zamartwiam, żyję realistycznie...heh...byłam u gin...nic nowego, dostałam lutkę na uregulowanie @, bo ostatnio mi świruje i jakies globulki, bo szyjka leciuteńko zaczerwieniona...ot tyle...
 
reklama
Witam Wasz wszystkie bez wyjątku!
Podczytuje Was dziś trochę, bo jakoś nie mam siły i weny żeby dziś pisać...

Pozdrawiam Was bardzo ciepło.

Jaewa- trzymam kciuki!:-)
 
Cześć laseczki :-)

Bibinka dziś dopiero doczytałam zapytanie Twoje ;-)
różnie to z samopoczuciem bywa, obecnie jest OK. ale przychodzą ciężkie chwile, często myślę o niuni którą straciliśmy w marcu i jest to bardzo ciężkie, szczególnie, że byłabym teraz w końcowej fazie ciąży :zawstydzona/y:

Mama kawcia smakowała :tak:

Misia witam wśród starających się :-)
 
Kalamandyna, witaj cieplutko :*
Mlodam, witaj :*


Obiadek prawie zrobiony....kuchnia sprzątnięta, pranie wstawione, ciasto dochodzi... ;)
 
Ostatnia edycja:
Ewelinka czyli po staremu ;-)

Witam Kala, podglądaczko :-)

Witaj Julitka, widzę, że jesteś z moich regionów :-)
 
reklama
Witaj Julitka :*
Rozgość się ;-)

Hej Ewelina, Hope :-)

i witam kolejną staraczkę:tak: jak tam mija dzionek? ja się niedługo zawijam do domciu, juz po zwolnieniu i właśnie kończe 2 dzień pracy :-D huraaa
Właśnie się rozgaszczam :):):)

Ewelinka czyli po staremu ;-)

Witam Kala, podglądaczko :-)

Witaj Julitka, widzę, że jesteś z moich regionów :-)
ooo jak fajnie że ktoś z moich stron jest :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry