reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ja się objadłam niemiłosiernie, więc zaraz mięta pójdzie w ruch...

Usg 3D robiłam tylko raz jak byłam w ciąży z Karolem i tylko dlaetgo, że lekarz miał dzień dobroci i zrobił mi je gratis. Teraz nie robię.
 
reklama
ZAPMARTA- czesc kochana!!!jak tam zdrowko Karolka-dajesz mU JESZCZE PULMEO??JAK NOCKI??

MLODAM- hejka;-)
JULITKA- witam i ja -ja rowniez pochodze z Zachodniopomorskiego choc od 11 lat Poznan:tak:
 
Hej Mama, Marta :-),

Marta to smacznej mięty ;) dobrze też gasi pragnienie :D
Hope w pracy OK, myślałam że po 3 tygodniach będzie gorzej, ale dałam radę. Nawet nie było problemu z wstawaniem rano ;-)
Nic to ja będę zwijać się do domku, wlece po małe zakupy do sklepu. Jak dojadę to odpalę kompa i się zgłoszę :-p:sorry: papcia
 
No nic ja uciekam, bo zaraz mój mężczyzna wróci z pracy i jedziemy na zakupy i pozałatwiać kilka spraw...
Buziolki dziewuszki, życzę Wam miłego i spokojnego popołudnia oraz udanej (czyt. upojnej) nocy...:-D
Do miłego!
 
Hej dziewczynki!!!
Siedzę dziś z Kacprem w sklepie...
Normalnie...
to moje dziecko mnie doprowadzi do załamania...
ale z drugiej strony wcale mu się nie dziwię...
siedzieć z matką od 9.00 do 17.00 w sklepie :eek::eek::eek::eek::eek:
Poza tym...
jakoś leci....
raz lepiej
raz gorzej (tego więcej)
ale byle do przodu
 
witaj mlodam, miłego popołudnia ;)

mama, ja już sama nie wiem. Mlody raz śpi raz nie śpi. Nic mu nie jest, poprostu się przebudzi, np. koło 01 lub 03 w nocy i nie może zasnąć. Płacze, nie chce się połżyć obok mnie, nie chce w swoim kojcu tylko chce żebym go wozliła w wózku...
no i wożę go czasem godzinę zanim zaśnie, potem jeszcze muszę odczekać zanim go odłożę, bo jak za wcześnie to znów ryk...

na razie nic nie zmienię, bo chcodzę do pracy i muszę jakoś funkcjonować, ale obiecałam sobie, że od października zaczynam coś zmieniać, bo oszaleję.
Przeziębienie minęło, zęby na razie te co miały wyjść - wyszły, a noce różne.
Może mu się coś śni, może poprostu nie może zasnąć.
Wieczorami nie ma problemu, ladnie zasypia, po kolacji a w nocy coś mu nie daje spać...
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry