reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
hej kobietki:tak::-).wpadłam się przywitać,od rana czasu brak.nie nadrobię,wybaczcie.U nas padało popołudniu,burza coś się kręciła,ale przeszła bokiem.
witam nowe staraczki:tak:

ŻYCZĘ MIŁEJ RESZTY DNIA:-):-)
 
reklama
Witajcie popołudniowo. :)

Hope, Marcepanek - myślę, że zacznie mnie mdlić lada dzień. Dziś już mi żołądek do gardła podchodzi - ale to pewnie dlatego, że jak wracałam z zakupów straszna burza przyszła, a że ja się potwornie boję piorunów - musiałam większy kawałek przebiec. No i żołądek mi po niedawnym jedzeniu przetrzepało. :] Ale poza tym czuję się całkiem nieźle, tylko trochę zmęczona. No i brzuch raczej jedynie pod wieczór delikatnie mnie pobolewa.

Klopsik - musisz koniecznie badanie beta hCG zrobić: chyba w każdym laboratorium diagnostycznym je robią. Ja w sieciowym laboratorium płacę ok. 28 zł, ale to zależy od miasta - wiem, że czasem dziewczyny płaciły i 45 zł. Ale WARTO.

Jadzia - trzymam kciuki za Twoją jutrzejszą wizytę. :) No i chętnie podczytam odpowiedzi na Twoje pytanie o badanie 3D - sama jestem ciekawa opinii o nim (szczególnie tego, czy jego wynik ma szansę "uspokoić").

***

A ja dziś zaszalałam i kupiłam 2 ciążowe ciuszki - cienki sweterek i sukienkę z firmy MotherCare - sweter przeceniony ze 140 zł na 25 zł, a sukienka z 90 zł również na 25 zł, także czuję się usprawiedliwiona. :)

No i proszę o uspokojenie... Kilka razy przy tych bólach zdarzyło mi się NO-SPĘ zażyć... A teraz jakoś niespokojna jestem i mam wyrzuty sumienia z tego powodu... Czy no-spa naprawdę nic złego Dziecku nie wyrządzi? :(
 
krakowainka - każdy lekarz Ci no-spę przy bólach czy skurczach najpierw przepisze - nie przechodzi przez barierę łożyska więc możesz spokojnie brać :tak:


Ratunku - zakochałam się w jednym wózku na który nie będzie mnie stać :-( Za to jest leciutki, ładnie wygląda i jest naprawdę fajny i w życiu bym siebie nie podejrzewała że coś aż tak bezczelnie firmowego mi się spodoba :-(
marylka - powiedz mi ze Chicco Trio tour 4 jest do kitu i nie polecasz bo inaczej zmaltretuję męża o ten wózek a kupię go choć mnie nie stać :-(
 
marylka - powiedz mi ze Chicco Trio tour 4 jest do kitu i nie polecasz bo inaczej zmaltretuję męża o ten wózek a kupię go choć mnie nie stać :-(
Sol- a sprawdzilas wymiary? nie wiem czy kazdy jest taki sam, ale tutaj odradzaja na Malcie kupowania wozkow Chicco.. kolezanka ma.. i jej synek ma 5 m-cy i sie juz nie miesci wiec musi kupowac nowy :)
Polecaja mi naokolo wozki Peg Perego :)

a tak w ogole to witam sie popoludniowo...

za niedlugo uciekam na impreze.. chociaz chetnie bym wpadla do wyrka na mala drzemke ..
 
krakowainka - każdy lekarz Ci no-spę przy bólach czy skurczach najpierw przepisze - nie przechodzi przez barierę łożyska więc możesz spokojnie brać :tak:


Ratunku - zakochałam się w jednym wózku na który nie będzie mnie stać :-( Za to jest leciutki, ładnie wygląda i jest naprawdę fajny i w życiu bym siebie nie podejrzewała że coś aż tak bezczelnie firmowego mi się spodoba :-(
marylka - powiedz mi ze Chicco Trio tour 4 jest do kitu i nie polecasz bo inaczej zmaltretuję męża o ten wózek a kupię go choć mnie nie stać :-(


Ja cię zniechęcę chętnie :-D Kupiłam Chico dla córki i po miesiącu rama pękła jak podnosiłam wózek wchodząc na chodnik. Zaniosłam na gwarancji do sklepu, 2 miesiące czekałam na naprawę, firma próbowała zrzucić winę na mnie, może dziecko za ciężkie albo meble przewoziłam... Po 2 latach połamał się jeszcze raz, złożył na pół z dzieckiem w środku. Serdecznie odradzam.
Za to mogę pochwalić pod niebiosa Inglesinę.... wspaniała obsługa i serwis.


Witam popołudniowo :-)

Coś drogiego (w sklepie) i firmowego można na Allegro można kupić za rozsądne pieniądze w bardzo dobrym stanie ;-)
 
Sol- widze,ze mala robi postepy.. powoli powoli malymi kroczkami :) ale dojdzie do celu :)

jaewa-
nie, kartka jeszcze nie doszla.... ale moze dojdzie na dniach :)

mama- niezla wyrwa w drodze... w ogole to te podtopienia sa straszne.. tyle lat i nic sie nie zmienilo... ciekawa jestem na co ida nasze podatki.. tzn. Wasze.. :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam dziewczyny po mega cięzkim dniu i mega wk**** spowodowanego brakiem @! Co tam u was pozdrawiam wszystkie i ide ponadrabiac a jesli naklepałyście 40 stron to moge zapomniec.
 
maggy - taki sam jak mój więc jest ok :tak: a co do Karoli - raz zawoła raz zapomni ale widzę że się stara a to dobry znak :tak:

Spadam na szybkiego zdjąć pranie bo burza idzie :-p
 
reklama
Witam dziewczyny po mega cięzkim dniu i mega wk**** spowodowanego brakiem @! Co tam u was pozdrawiam wszystkie i ide ponadrabiac a jesli naklepałyście 40 stron to moge zapomniec.
Wisienka- witaj kochana... wciaz nie masz @ ale Ty bierzesz jakies leki?
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry