reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
bunia - wszystko jeszcze przed tobą :tak: I macierzyństwo też i mam nadzieję że uda się wam jak najszybciej :-D A kociak bezbłędny a ty niedomyślna go odnosiłaś jak on chciał tylko twojego ciepełka :-D

mary - mam nadzieję ze albo @ w ogóle nie przylezie albo przylezie szybciorem :tak:


Jeny ale mnie głowa zaczęła boleć :szok: Aż mnie oczy bolą :-( A kicham na potęgę :-p
 
reklama
no, kociak udany. ja przyzwyczajona jestem że mi kociaki leżą koło brzucha, albo przy dupci, ale takie maleństwo jeszcze nie leżało przy mnie-> no bo jak braliśmy swoje koty to były większe niż te nasze karaluchy i jakoś tak inaczej było, bo on taki maluśki tak sobie leżał pozawijany jak paragraf, w dodatku tak się słodko rozciągał i jedyne czym się różnił od naszych dużych kociaków to tym, że wcale mnie nie grzał taki malusi niuniek. to akurat ten, który mi się najbardziej podobał i od samego początku do mnie wybiegał i myślałam, że jakby go nikt nie chciał, to go sobie zostawimy, bo to kocurek. no ale ci państwo z Olą, zdecydowali się na niego. chcieli kotkę, ale kotki to raczej chodzą swoimi drogami, a kocurki to pieszczochy, więc zdecydowali się na 2, no i właśnie też na tego niuńka. kurcze, spróbuję jeszcze raz wam zdjęcia wstawić, może tym razem wejdą i nie będzie problemu

może teraz widać niuńki

widać

kurka, sorki za 2 posty-> myślałam, że dłużej to potrwa i już bedzie pod kimś
 

Załączniki

  • niuńki 059.jpg
    niuńki 059.jpg
    29,8 KB · Wyświetleń: 19
  • niuńki 053.jpg
    niuńki 053.jpg
    22,6 KB · Wyświetleń: 16
  • niuńki 066.jpg
    niuńki 066.jpg
    26,4 KB · Wyświetleń: 18
  • niuńki 052.jpg
    niuńki 052.jpg
    15,3 KB · Wyświetleń: 16
  • niuńki 063.jpg
    niuńki 063.jpg
    24,6 KB · Wyświetleń: 18
  • niuńki 064.jpg
    niuńki 064.jpg
    33,3 KB · Wyświetleń: 18
  • niuńki 051.jpg
    niuńki 051.jpg
    19 KB · Wyświetleń: 16
  • niuńki 065.jpg
    niuńki 065.jpg
    38,1 KB · Wyświetleń: 19
  • niuńki 061.jpg
    niuńki 061.jpg
    16,3 KB · Wyświetleń: 18
  • niuńki 060.jpg
    niuńki 060.jpg
    16,9 KB · Wyświetleń: 18
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej dziewczęta! :-)
Ja dziś do pracy na 13.30 do 20, a jestem taka zmęczona, ze szok... :eek: Pogoda sie pokiełbała, więc pewnie ciśnienie...

No i 34 dc i @ jeszcze nie ma...

Mamuś - ładnie poszalałaś z mężem! :tak: Trzymam kciuki, żeby dzidzia z Waszych staranek była! :tak:
Hej Sol, Maryla, Szczęśliwa, Nika i wszystkie staraczki!
Hejka dziewczyny

ja mam dokładnie to samo, nie wiem co jest??? 34 dzień? miałam maxymalnie 32 dni cyklu. kurde i nawet już nie czuję że miałaby przyjść @ zołza jedna. nic


Kotki są śliczne Bunia beautiful.gif
 
dzięki

cieszę się, że wkońcu udało mi się wsadzić te zdjęcia pluszaków.

idę pozmywać, posprzątać trochę, bo gospodarz będzie do nas chodził karmić kociaki, to nie zostawię syfu
no i muszę spakować torbę z żarciem, które nie musi być w lodówce. potem zostanie mi poodkurzanie auta, bo G je umyje jak wróci z pracy-> lubi to robić, to co się mu będę wtryniać a potem sobie pewnie pohaftuję troszkę dalej i będę was podglądać- jak będę miała coś ciekawego do napisania, to pewnie napiszę

wogóle, to do jednego kociaka nie dociera, że moje stopy nie są jadalnie i ciągle próbuje mi palca odgryźć- nic go kurna nie przekonuje, a najbardziej lubi znienacka mnie w tego palucha ugryźć skubaniec zwłaszcza jak w kuchni coś robię i stopę mam w jednym miejscu na ziemi-> to się do niej dobiera, a parę centymetrów dalej mają miski z żarciem
 
Witajcie piątkowo:-)
Jak fajnie, że już piątek.

Bunia- kociaczki słodkie, takie małe słodziutkie kuleczki, do przytulania:tak:

Mama- niezle zaszalałaś, kolejny demon seksu na tym forum:-p

Mary-beth- gratuluje nowej pracy

Sol- ciesze się, że znalazłaś dla siebie i małej towarzystwo, prowadząc taki tryb życia jak najbardziej jest wskazane wyjście do ludzi.

Marylka- Jak tam utarg? Lukne na n-k na Twój sklepik, bo widziałam że takie fotki umieściłaś.

Klopsik- hej, a robiłaś test? nie pamiętam czy o tym pisałaś...

Sorbek - witaj:-)

i witam również wszystkie pozostałe staraczki i ciężaroweczki, których nie wymieniłam:-)

Mój Adaś rozpowiada w przedszkolu, że niedługo będzie miał braciszka, panie przedszkolanki pytały wczoraj moją Mamę na kiedy córka ma termin porodu, hehe :-)
 
bunia kotki super..my w zeszłym tyg znaleźliśmy pod domkiem kotka, 2,5 miesiaca kotka, zdrowa..byla troszkę w domku, troszkę na dworzu..podrapała kanapę i mężuś się wkurzył i powiedział, ze kot nie ma wstępu do domu:-(i od wczoraj nie widziałam naszego malucha..gdzies sobie poszła, ale myślę ze przyjdzie..

Też się cieszę, ze juz piątek..i weekend..
 
reklama
kalamandyna :) no nieźle z tym terminem :) mama pewno sie zdziwiła co ? :):):)

sorbuś kochana no przeciez pamiętamy no nie da sie zapomnieć :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry