reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
bunia - kociaki boskie :-D Moja córcia się napatrzeć nie mogła :-D A i mi się kociaka zachciało :-p Głupia ze mnie baba :-p Toxo już przechodziłam wić nic by się nie stało ale ... za małe mieszkanie mamy na naszą czwórkę a co dopiero jeszcze z kotem. Po za tym Kosze by chyba ducha ze strachu wyzionęły :-D Pamiętam jakiego pietra miały jak przez 4 dni był u nas 7 tygodniowy znajda :-D

mary - to jeśli jest tam fasolka (a tego życzę) to @ niech sobie za 16-18 miesięcy wraca :-D

Zrobiłam sobie trochę porządków ale łepetyna mnie coraz bardziej boli :-( Ciśnienie skacze a ja zdycham :-( Normalnie bym sobie wzięła leki od neurologa ale .. jakby ich nie wolno w ciąży brać :-p A czekać w kolejce miesiąc żeby się dowiedzieć co mogę to mi się nie chce :sorry: Idę zobaczyć co moje dziecię szykuje :dry:
 
reklama
Kochane moje, dziękuję Wam za słowa wsparcia! Też mam cichutką nadzieję, że @ nie przyjdzie, ale kurczę wiem, że się rozczaruję jeśli jednak... :eek:

Lecę na autobus do pracy. Życzę Wam miłego dnia, kochane! Może uda mi się w pracy zlogować... ;-)

Buziam Was! :*:*
 
Buniu a Ty od jutra się urlopujesz?

łi łi jutro

aż do kolejnej niedzieli. więc dziś się z wami popołudniu pożegnam, bo jutro o 6 wyruszamy, a wrócimy w kolejną niedzielę i zamelduję się w poniedziałek, no bo trzeba będzie odpocząć rozpakować się i wogóle
 
czy wam też tak sennie dziś ? czy tylko mnie takie ziewanie łapie ?

Weekendzik się zbliża na szczęście, a w niedzielę zamówione knedle ze śliwkami u dziadków, będzie wyżera !!!!!!!!!!!

mama, wracaj z kawki, tęsko mi...
 
Witam wszystkich!!!!! Chcialam Wam tylko napisac ze wczoraj testowaam bo od tygodnia mnie mdli strasznie rano ale niestety - NEGATYW!!!!!!!! :-( milego dzionka wszystkim zycze !
 
buniu- kto mnie będzie tak rozśmieszać, jak Ciebie nie będzie?;-) Baw się dobrze i wypoczywaj ile wlezie. I wracaj szybko na BB:-)


renna- szkoda, ale mam nadzieje że następnym razem się uda:-)
Takk, aaaa, pije już drugą kawę.:eek:
 
ja to będę mieć urlop pełną parą, bo nawet gotować nie będę musiała możemy dać kaskę na obiady siostrze znajomych i załapać się na jej obiady, bo ona i tak by dla nich gotowała, więc te 2 osoby to nie za duża różnica, skoro dla 10 zwykle gotuje. a zresztą pewnie jej pomogę i wogóle, to będzie miło-> przynajmniej naczynia pozmywam, bo wiem po sobie, że jak ja gotuję to nie lubię jak mi się ktoś po kuchni plącze

kala oj, nie bój żaby, znajdą się takie wariatki żeby pisać coś śmiesznego najwyżej za mną zatęsknicie
 
Jestem:-D
Bunca ale pomysl na tym urlopie o tych co sie nie moga urlopowac;-)
Wypocznij za nich;-)

Agusia wczoraj Ci juz nie odpisalam bo tylko wpadlam sie w nocy przywitac i wylaczalam lapka...
Ja tez tak pozno z pracy wrocilam dopiero:-(
I dzisiaj i jutro tez tak bede,ale ja tam wole popoludniowki, przynajmniej sie wysypiam:tak:
 
reklama
Niby mowia ze nadzieja umiera ostatnia ale jakos ciezko przyjac porazke!!! Wszystkim urlopowiczkom milego urlopiku!!!!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry