reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Klopsik- Ewelince wszystko się kojarzy z TYMI sprawami, ale my nie z tych gorszących się;-) Za post dziękujesz klikając- "dzięki". Pod każdym postem jest taka opcja.

Ewelinka- jak już zaczełaś to skończ, gadaj:-)
 
reklama
buahahahahaha wyobraźcie sobie jaką ja mam moc przebicia, skoro mój małżon mi przed chwilą zadzwonił zapytać się czy może sobie kupić piwko po pracy się chłop boi, że nabroi i nie pojedzie na wypas
 
Kalamandyna, nieeeeeeeeeeeeeeeeeee, bo już całkowicie wyjdę na dewianta jakiegoś ha ha ha ha ha ha

Klopsik, kiedy trzeba to się kojarzy, ale jak trza być poważnym..to jestem ;-P
 
Ewelina siedź co źle Ci tu ??? ktoś Cie wygania ??? NIE ??????? to gdzie leziesz ????

klopsik:
z jakimi kartkami ???
suwaczek jak chcesz zrobić to naciśnij na suwaczek którejś z nas i działaj według wskazówek potem skopiuj kod bb i wejdź w ustawienia potem edytuj sygnature i wklej w sygnature i będzie :)

a żeby dziękowac pod postem pisze dzieki i tam naciskasz i podziekowałaś :)
 
hmmmmm, my w Bieszczadach też pewnie pójdziemy na grzyby ze znajomymi. z pewnością się pogubimy- każda para pójdzie w inne krzaki

a my kiedyś zaszaleliśmy nad jeziorem. w wodzie, na brzegu, w lesie... potem szukałam stroju kąpielowego
 
kasienka błogie lenistwo ,a co po co się meczyć.
mama to dobrze musisz pokazać kto tu rządzi :-D a tak poważnie uszkodził się komp tu i tam ? he he :-D
klopsik a ile masz lat jeśli można wiedzieć?
 
Ewelinka- Ty się już nie tłumacz, my swoje wiemy;-)

Bunia- hehe, męża może sobie w końcu wychowasz i będzie chodził jak w zegarku.
 
reklama
marcepanek tak wogole to slicyne ydjecie usg:-)

klawiatura mi sie poprzestawiala i niektore literki sa gdzies indzej.. i sie teraz z nimi mecze
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry