reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
buahahahahaha wyobraźcie sobie jaką ja mam moc przebicia, skoro mój małżon mi przed chwilą zadzwonił zapytać się czy może sobie kupić piwko po pracy się chłop boi, że nabroi i nie pojedzie na wypas

no nie ma to jak siła perswazji :):):):) dobrze dobrze niech sie chłopina boi :):)

no a co do tego gdzie to my : wiadomo cały dom , sauna, namiot, jezioro, łąkiii, hmmmm kurcze wcale nie ma tego tak dużo no nic trza powiększyć o jakieś molo czy plaże :)
 
reklama
witam doczytałam Was
ale macie dziś fajne humory :) temety też niczego sobie :)
kotleciki z jajek znam również ;)
a na grzyby... też bym poszła z dziką rozkoszą, ale tu nie ma lasów... hehehe... ale lubie... lubie... grzybki poszukać ;)
 
Mama- Ciebie też kręci grzybobranie;-)
KALAMADNYNA- grzybobranie mniej-bardziej pozycja!!!:tak::-D:-D:-D:-D:szok::-D:-D
Mama, karczowanie powiadasz??? haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa - boszeeeeeeeeeeeee...zlituj się...zabierz te skojarzenia!!!!!! haaaaaaa
IDĘ...ha ha ha ha
EWELINA- buaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahaha sama sie usmialam!!!!!!no zrobil karczowanie i co poradzisz;-):rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:odmiana:-D:-D:-D
i pisz nam tu co tam Ci palce na klawiaturze wystukaja:tak::tak:
MARCEPANEK- nie wiem o co chodi bo poprostu mi sie wylączyl komp i koniec...nie ogarniam czasem tego sprzetu:eek:ale juz jestem z Wami i licze ,ze sie nie wylaczy znowu...
 
klopsik naciśnij jednocześnie ctr+shift. widać przy pisaniu kliknęłaś i zmieniły się miejsca literek

marylka to ja lepiej nie będę wymieniać więcej, bo miejsca braknie ale powiem tylko, że kiedyś wynosiliśmy babci drzwi do piwnicy-> trochę dłużej nam zeszło...
 
MAMA, bałam się, że nie załapiesz z tym karczowaniem hahahahahaha, na szczęście bystrzacha z Ciebie hahahah - napiszę Ci na PW...czekaj...


Wysłałam Ci PW - hahahahahahaahhahaha - tylko plisssssssssssssssss-nie śmiej się... ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
No Grzybiarki czas na mnie:-)

Owocnego grzybobrania ;-)

Do usłyszenia!:-)Miło się z Wami spędza czas, mimo że tylko wirtualnie.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry