reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
co u mnie? czekam z niecierpliwoscia na wizyte u gin ktora mam we wtorek. od jutra zaczynam kurs przedmalzenski:) ale sie ciesze... przed chwilka mialam obiadek. ale mnie po nim wzdelo.. od wczoraj zaczelam plamic, ale bardziej jest to brudzenie bielizny niz @ wiec wszystkiego dowiem sie we wtorek. mama 3-mam kciuki za staranka:-0 oby byly owocne:-)

agnieszka.kk co u ciebie?.. mnie boli od rana glowa... masakra

ok, lece do sklepu, zaraz bede :-)
 
Ostatnia edycja:
hej
...ale tu puściutko dziś...:eek:
AGA- jak to przy niedzieli;-)hejka.

KASIEŃKA- czyli szykuje nam sie kolejna mloda żonka:tak::-):-):-)fajnie-super czas przed Toba.no i daj znac po ginek-na pewno sie wyjasni.i dziekuje za &&&&&&&&&&&&


dobra ja zmykam nad jeziorko-teraz jedziemy do pekarni po slodkosci i potem sie pluskac.milego popoludnia wszystkim życze:tak::-):-):-)
 
kasieńka chyba nie miałam okazji Ciebie jeszcze poznać:)Witaj:))
Kasiu czy Ty jesteś w ciąży?
Przepraszam że pytam ale nie miałam okazji wcześniej czytać Twoich postów i nie jestem za bardzo w temacie...wybacz:)

No a u mnie wszystko ok:)

mama witaj:)
 
hejka. witam się zaspana, bo do domu wróciłyśmy z nocnej rundki od godzinie 10!!!!!!!!

ale było zaje***ście!!! kurcze, normalnie trzeba będzie to kiedyś powtórzyć, bo takiej zabawy nie pamiętam!!!!!! nie ma słów, które by to opisały!!

szczęśliwa wszystkiego najlepsiejszego!!!! dużo radości, szczęścia, miłości i pogody ducha!! spełnienia marzeń- tych wielkich i tych małych!!

sergi!!!!!!!!!!!! gratulacje!!!!!!! wkońcu się doczekałaś!!!!! wow!!! no to życzę wam szczęścia i oby wam się wszystko pięknie układało.

ja wpadłam tylko się przywitać, bo jestem wykończona- wkońcu spałam ledwie 3 godziny. ale mi tak trudno w dzień spać.

ugotowałam dziś kociakom kaszę manną i wcinały jak nakręcone!!! ale jestem dumna z moich pluszaków!! a jeden to taki pieszczoch, że wszędzie za mną chodzi i piszczy i dopiero jak się go weźmie na ręce to się uspokaja i mruczy z zadowolenia. słodkie są te kuleczki.

jutro wracam do domciu, mam nadzieję, że G nie będzie mi robił wyrzutów. oby było dobrze.

no to zmykam. miłej niedzielki kochane moje misiaki
 
agnieszka.kk witaj witaj i tez milo cie poznac:-) nie, w ciazy nie jestem aczkolwiek wyjasni sie to we wtorek bo bylam tydzien temu i jedna gin widziala pecherzyk z kropka a teraz mam dziwne plamienie, taki brudzenie bielizny czyli mi to na okres nie wyglada.. zobacze co powie mi inny doktorek teraz we wtorek..

a ja wlasnie wrocilam ze sklepu i kupilam pyszne slodkie brzoskwinki:-)

zapmarta dolaczam sie do dziewczyn i tez sadze ze masz sliczny brzuszek;-)

marcepanek zobacysz wszystko bedzie dobrze...trzymam kciuki &&&&&&&&&&
 
Ostatnia edycja:
Dzieki:-) boje sie troche tej wizyty. wczesniejsza pani doktor dala mi nadzieje . ale ide jutro zrobic bete i z tymi wynikami pojde do tego gin we wtorek.. Zdaje sie na los

i znow uciekam:-) buziaki dla was :-*
 
Ostatnia edycja:
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry