reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
no tak ja nadrobiłam a Wy pouciekałyście ale wybaczam :)
...przepraszam że tak szybko uciekłam ale byliśmy na zakupach:)

Dziewczyny u mnie zmiany...starania będą przybliżone jednak,nie będziemy czekać aż tak długo,czeka nas także przeprowadzka po nowym roku.Wszystko z mężem już obgadaliśmy także jak Bozia da to zostanę mamą 2011 :))
super gratulacje nowej decyzji :) masz racje nie ma co za długo czekać !!!!!!!
Witam późnym popołudniem :))


Dziękuję bardzo za kciuki, ale przydadzą się na kolejny cykl,
@ przyszła


Nie wiem czy to zbieg okoliczności, ale dokładnie rok temu odeszły mi wody,
a dziś Maciusiowi postawili pomniczek...

Oto on:Zobacz załącznik 269861



Jeszcze zamiast tego płotku, pójdzie rabatka z takiego samego kamienia troszkę powiększona za drzewko...
tak się cieszę, że już jest...
piękny pomniczek napewno sie bardzo cieszysz i Maciusz tesz bo mamausia w końcu spokojna , super że w końcu stoi na swopim miejscu :) buziaki

Snowdon

Pałac


Mam jeszcze setki innych zdjęć i mogłabym tu wklejać i wklejać :-D
Reszta fotek będzie na nk i moim fotoblogu :tak:
super fotki :)

HOPE,NAGAPALMA,POZIOMKI- witam:tak:
MLODAM- napewno nie raz jeszcze pogracie-Wisieńka jest do jutra:tak:
SOL- cześć;-)

mam meeeeeega wiadomość

NASZA SERGEEVNA ZOSTALA DZIS ZAPYTANA "CZY ZOSTANIESZ MOJĄ ŻONĄ?":tak::tak::-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-DOCZYWISCIE SZYBKO NAPISZE ,ZE ODPOWIEDZIALA TAK!!!!!


EWCIA- pomniczek przepiekny-ciesze sie z Toba bo wiem jakie to bylo wazne dla Ciebie!!!

mama to rewelacja a wiecie że jak rozmaiwałam dziś z Sergi na gg to jej powiedziałam ze peno wyskoczył po kwiaty bo pierścionek jusz ma - dokładnie tak jej powiedziałam a ona no co ty tyle jusz go ma i nic - mama wiesz co to znaczy - to było moje przeczucie trzymam mocno kciuki żeby sie sprawdziło to co Ci rano pisałam !!!!!!!!!!! musi kurcze ale sie ciesz kochana Sergi tak na to czekała :)

dobrejnocki wszystkim :)
 
reklama
dzien dobry :)
dzisiaj w miare wyspana jestem bo sie obudzilam dopiero o 5 :) moze to cieple mleko na noc faktycznie pomoglo... zobaczymy..

Agnieszkakk- no to jak kiedys sie uda to sie tam wybierzemy cala rodzinka… po zdjeciach widze, ze warto J

Sergeevna- gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale super!!!! :-)

Zapmarta- ale masz super brzuszek J z ciaza sie na pewno nie ukryjesz :D

Mama- super, ze spotkanie udane :D tak, zgadzam sie co do tego, ze Wisienka to bardzo ciepla osoba… chociaz rozmawialysmy tylko przez telefon ;)

Szczesliwa- 100 lat kochana!!! I spelnienia najskrytszych marzen J
 
Witam przy kawusi :-)

M dziś znowu w pracy ... ale za to będzie miał wolny wotrek, więc nie ma tego złego :tak:
Ja dziś tylko na chwilkę ... niedługo przyjeżdżają goście, więc chatkę trochę muszę jeszcze ogarnąć, bo wieczorem się mi nie chciało :zawstydzona/y:

Sergee ... super wieści !!!!!!!!!!!!! GRATULUJĘ :-):-):-)
Szczęśliwa, WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO, równolatko ;-) mnóstwa szczęścia i uśmiechu i wielkiej radości z maluszka !!! Zawsze mnie na sentymenty bierze, jak patrzę na Twój suwaczek, bo rok temu mój wyglądał dokładnie tak samo ... a teraz mały robak tak zasuwa po mieszkaniu, że nadążyć nie mogę ;-)
Zapmarta, brzusio śliczny !!! i rzeczywiście pokaźny jak na 12 tydz. :tak: ja się takiego pięknego, prawdziwie ciążowego dorobiłam dopiero w 6 miesiącu ;-)
agnieszka, fotki super !!!
mama, i ja się cieszę, że spotkanko udane :-)

a my postanowiliśmy, że w tym tygodniu testujemy ... niby temp mierzę cały czas ale nic mądrego z tego odczytać się nie da ... ostatni test robiłam 2 miechy temu, więc najwyższa pora sprawdzić co i jak ;-)

miłego dzionka :-)
 
Cześć dziewczyny Ja tylko na chwilę.
Życzę wam miłego dnia:)
W wolnej chwili zajrzę do was.


Aguś a Tobie składam najserdeczniejsze życzenia urodzinowe.WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO słonko:))
kwiotekcza.gif
 
witam niedzielnie wszystkie!!
Doczytałam że seergi zostanie żonką!!! GRATULACJE!!!:-)

Szczęśliwa WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!!SPEŁNIENIA MARZEŃ!!!:-)

Resztę nie uda mi się nadrobić:-(

U nas bez zmian, mam jednak pytanie do was- mój @ jest dziwny- 2 dni z rana był obfity, a później wystarczała mi wkładka, 3 dzień też wkładka,bo już nic a nic prawie nie ma. Dzisiaj niby 4 dzień,ale póki co nie ma @. To jest pierwszy po tabletkach i nie wiem czy taki może być czy coś jest nie tak. Dodam że cały cykl był wręcz książkowy- dni płodne, niepłodne, nawet wiedziałam kiedy owu była(mnie to zaskoczyło). Nie mierzyłam temp. Cykl był 26 dni. Ale teraz już zgłupiałam czy tak może @ być?? że pół dnia normalna , a drugie pół jakby jej nie było??
 
reklama
witam niedzielnie wszystkie!!
Doczytałam że seergi zostanie żonką!!! GRATULACJE!!!:-)

Szczęśliwa WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!!SPEŁNIENIA MARZEŃ!!!:-)

Resztę nie uda mi się nadrobić:-(

U nas bez zmian, mam jednak pytanie do was- mój @ jest dziwny- 2 dni z rana był obfity, a później wystarczała mi wkładka, 3 dzień też wkładka,bo już nic a nic prawie nie ma. Dzisiaj niby 4 dzień,ale póki co nie ma @. To jest pierwszy po tabletkach i nie wiem czy taki może być czy coś jest nie tak. Dodam że cały cykl był wręcz książkowy- dni płodne, niepłodne, nawet wiedziałam kiedy owu była(mnie to zaskoczyło). Nie mierzyłam temp. Cykl był 26 dni. Ale teraz już zgłupiałam czy tak może @ być?? że pół dnia normalna , a drugie pół jakby jej nie było??

Może tak być. Ja dla odmiany pierwszy @ po odstawieniu miałam taki jakbym ciagle brała plastry ale drugi @ już był mój, zaczął się tydzień później i trwał tak jak u ciebie. Trochę potrwa zanim organizm odzyska swój dawny cykl. Chociaż mi akurat na tym odzyskaniu nie zależało, dlatego od razu w drugim cyklu zaczęliśmy starać się o fasolkę. W moim przypadku naturalny cykl oznaczałby tylko kłopoty ;-)

Witam miłe Panie niedzielnie!

Szczęśliwa wszystkiego najlepszego, wpraszam się na torta!! :-):-)

U mnie dziś 28 dzień cyklu, @ brak, tempka z rana 37, a pogoda nad morzem pochmurna, ale ciepło.

Pozdrawiam i uciekam :-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry