reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
SZCZĘŚLIWA wszystkiego najlepszego sto lat żeby fasolka była zdrowa a poród szybki i jaknajmniej bolesny i żebyś była z niej mega dumna i znalezienie tego jedynego który pokocha Ciebie i fasolka i żeby wszystko szło po Twojej myśli całuski

witam niedzielnie wszystkie!!
Doczytałam że seergi zostanie żonką!!! GRATULACJE!!!:-)

Szczęśliwa WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!!SPEŁNIENIA MARZEŃ!!!:-)

Resztę nie uda mi się nadrobić:-(

U nas bez zmian, mam jednak pytanie do was- mój @ jest dziwny- 2 dni z rana był obfity, a później wystarczała mi wkładka, 3 dzień też wkładka,bo już nic a nic prawie nie ma. Dzisiaj niby 4 dzień,ale póki co nie ma @. To jest pierwszy po tabletkach i nie wiem czy taki może być czy coś jest nie tak. Dodam że cały cykl był wręcz książkowy- dni płodne, niepłodne, nawet wiedziałam kiedy owu była(mnie to zaskoczyło). Nie mierzyłam temp. Cykl był 26 dni. Ale teraz już zgłupiałam czy tak może @ być?? że pół dnia normalna , a drugie pół jakby jej nie było??
mysle że może tak być ja jak miałam takie krótkie cykle 26 dni to tez pierwsze dwa dni mocno leciała a 3 prawie nic i to był koniec @ :)

Dziewczyny, witajcie niedzielnie! :)

Ponieważ dziś jest dzień spodziewanej miesiączki - rano odważyłam się zrobić test...:

Zobacz załącznik 270108

13.08. po powrocie z urlopu pójdę zrobić betę i umówię się do mojej pani gin.

Cieszę się ogromnie! :) ale z drugiej strony do wyniku podchodzę spokojniej, niż za poprzednim razem... Chociaż... wtedy ciążowy test mi z moczu nie wychodził, a teraz wyszły takie dwie śliczne krechy... :) więc w moim sercu jest mocna nadzieja. Byliśmy dziś w modlitwie polecić nasze Dzieciątko podczas Mszy Świętej, żeby rosło zdrowo...

Nie spodziewałam się pozytywnego wyniku. Wczoraj brzuch naprawdę bolał mnie jak na @ a i humor miałam wredny. :] Dziś też mnie podbrzusze pobolewa, no ale ponoć to normalne... A brzuszek od 23 dc naprawdę mi rośnie...

Dzięki za to, że jesteście. :* I za całe Wasze WSPARCIE! :*

boskie i rewelacyjne 2 krechy !!!! GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

buniu super że wypad był udany :)

Sergi moja kochana jesteś :) tak sie ciesze nawet nie wiesz jak bardzo, rewelacja buziolki


edit
dzień dobry wszystkim - zapomniałam sie przywitać

mama, sol fajnie że dzinek udany

a ja od wczoraj leże w łużku i sie kuruje - ale jakoś mnie podkusiło wejść do was :) i dobrze bo same dobre wieści :) ale poce sie jak szczur i boli gardło dalej choć mniej ale jutro ide do lekarz żeby przed piątkiem wyzdrowieć no musi sie udać
 
Ostatnia edycja:
reklama
A niedziela dzisiaj taka fajna i leniwa... :laugh2:
Jeszcze się tylko pochwalę pierścionkiem, jaki ładny dostałam... Grześ w 100% trafił w mój gust :tak:

4.jpg






 
Sergi śliczny piękny i cudowny pierścionek delikatny ale piękny ma coś w sobie :) strasznie mi sie podoba :) raz jeszcze GRATULACJE !!!
 
sergi śliczny pierścionek!! Ciesz się i gratulacje dla Was!!!
marylka witaj!!!! ja przy tabletkach zawsze miałam krótki i skąpy @, teraz czekam co się będzie działo. Mam nadzieję, że już tylko lepiej z dnia na dzień!! Kuruj się piękna , żebyś na wyjazd była zdrowa jak rybka!!! Jak leczenie?pomogło?
A ja sama chwilowo w domu to zaglądam do Was- byliśmy dzisiaj na spacerze-masakrycznie duszno jest.Znowu mnie głowa rozbolała, 2 godziny snu i jest ok.
 
krakowianka bardzo sie ciesze i gratuluje z całego serducha :)
sergevna sliczne cudeńko :)



wróciłam ze spaceru z Alą i poszłabym spać ,ale jeszcze tyrzeba kapanko zrobić dać kolacje no i wreszcie położe małego łobuza spać... uffff
 
Witam ponownie :-)

Serg pierścionek śliczny, najważniejsze, że trafiony, znacie się już chyba dobrze, ale jednak jakaś tajemnica jest zachowana skoro się nie domyśliłaś, to dobrze :-)

Krakowianko
cieszę się ogromnie!! Gratuluję, nie przejmuj się pobolewaniem! W okresie okołomiesiączkowym, w pierwszych tygodniach czasem brzuch pobolewa jak na miesiączkę, czasem co kilka dni, czasem cały tydzień. To normalne. Zobaczysz, będzie dobrze a tak wyraźna kreska świadczy tylko na korzyść! Bardzo bym chciała do ciebie, do zafasolkowanych dołączyć i móc cieszyć się razem z wami (choć nadal troszkę się boję). Czekam na wieści!
 
Dobry wieczór:-):-)

SZCZĘŚLIWA wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń i zrealizowania wszystkich planów!!!!!

SERGI gratuluję przyszła żonko!!!! Pierścionek sliczny:tak:


KRAKOWIANKA super dwie krechy!!!! Gratuluję i życzę spokojnych 9 miesięcy:-):-)

ZAPMARTA super brzuszek!! Fajnie że w drugiej ciązy tak szybko widać bo w pierwszej musiałam czekać do 21 tc;-)

MAMA super że spotkanie się udało ale jakby mogło być inaczej;-);-)

MARYLKA kuruj się kobitko:tak: Zdrówka życzę:-):-)

MARAN hejka:-) Zalatana kobieta z Ciebie...

SOL żeby Ci się chciało tak jak Ci się nie chce:-D:-D:-p:-p
 
maran - też muszę wykąpać swoją ale o spaniu nie ma mowy przed 22 niestety :-( Chyba że chce mieć pobudkę o 5-6 rano :no:

nika - to by było extra :-D A nie chce mi się Karoli kąpać ale wiem że po całym dniu prawie na dworze to by wypadało :-p Boję się ją tylko podnosić a będę musiała do brodzika :-(

Idę zatem kąpać mojego łobuza i robić kolację :dry: Jeny a ja dalej śpiąca :-D
 
reklama
Krakowianka!!!!! Wow!!! Jakie piekne II krechy!!! GRATULACJE KOCHANA!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pieknie, nasze grono sie powieksza :D
Mnie podbrzusze caly czas pobolewalo I to nic strasznego..to tylko takie uczucie ciagniecia w dol, tak? :) Lekarka powiedziala, ze to calkowicie normalne ;)

Mary-beth- jeszcze nie dostalam :) na razie doszla do mnie kartka od Sol ;)

Sergeevna- sliczny pierscionek!!!! Wow!!! Elegancki
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry