reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
witam przedpołudniowo:tak::-).u nas brzydko i pada;(((

mama hej siora:-).fajnie,że się wyspałaś,no i ten sen,mmmmm:-D.a Twoja @ nadal szaleje??
meggy mnie w 1 ciąży też włosy strasznie wypadały na początku,ale trzeba to przeczekać niestety.potem w połowie ciąży już ładnie się wzmocniły:tak:
sol ja też od rana z miotełką:tak:
marylka cieszę się,że tabsy pomagają:tak:.skoro ufasz swojemu ginowi,to będzie ok:tak:
pysia gratuluję:-)
nika szalejesz od rana kobitko:tak:
maran jak tam Alunia??
bunia miłej imprezki dzisiaj:tak::-)
sergeevna hello!
 
reklama
SERGEEVA- dziekuje kochana,nam tu Ciebie tez brakuje;-):tak:dzis w weekend to za duzego ruchu nie bedzie na bb,ale jutro dziewczyny sie uciesza ,ze wlecialas:tak:

NIKA- no moze sie qrna w koncu unormuje:tak::-p

my juz w polowie spakowani-Tomi bierze prysznic i smigamy:rofl2:
 
SERGEVNA- slodziaku:-D
BIBINKA- no wyspalam sie -pewnie przez ten sen tak mi sie dobrze spalo-a @ szaleje,3 dzien to juz nie pamietam kiedy tak bylo...ale dobrze,moze w tym cylku wszystko sie unormuje....co mi pozostalo jak miec nadziej??.....???

u nas slonko i cieplo-wspolczuje Ci deszczu:sorry2:
 
mama nadzieja i cierpliwość:tak:.łatwo powiedzieć,co?fajnie,że macie słonko,grill z Wisienką z pewnością będzie udany:tak::-)
 
witam przedpołudniowo:tak::-).u nas brzydko i pada;(((

mama hej siora:-).fajnie,że się wyspałaś,no i ten sen,mmmmm:-D.a Twoja @ nadal szaleje??
meggy mnie w 1 ciąży też włosy strasznie wypadały na początku,ale trzeba to przeczekać niestety.potem w połowie ciąży już ładnie się wzmocniły:tak:
sol ja też od rana z miotełką:tak:
marylka cieszę się,że tabsy pomagają:tak:.skoro ufasz swojemu ginowi,to będzie ok:tak:
pysia gratuluję:-)
nika szalejesz od rana kobitko:tak:
maran jak tam Alunia??
bunia miłej imprezki dzisiaj:tak::-)
sergeevna hello!
no wczoraj strasznie sie nagrałam na te badania żeby je zrobić bo nie powiem troche sie wystraszyłam a zawsze byłam mega zadowolona ze swojego gina a jeszcze jak sie okazało ze tabletki działają i czuje sie ok to chyba sie wstrzymam z badaniem bo w sumie jak jusz miesiąc biore (a trzeba 3) to bez sensu żebym teraz robiła bo mogą wyjść niewiarygodne ale zrobie po kuracji i sprawdze czy wszystko ok :) ale bardzo mocno Ci dziekuje za wsparcie i pomoc i wielki buziak :)
 
marylka nie ma za co;).zawsze trzeba przemyśleć wszytskie za i przeciw;).może akurat teraz Ci sie uda zafasolkować...;)

ewcia może jeszcze za wcześnie na test???&&&&&&&&&&
 
Ostatnia edycja:
SERGEEVNA- doczyta,doczyta:tak::-D
BIBINKA- tez mam nadzieje,ze grill sie uda:tak:


lecimy juz ,wszystko zapakowane wiec paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:rofl2::rofl2:
 
marylka nie ma za co;).zawsze trzeba przemyśleć wszytskie za i przeciw;).może akurat teraz Ci sie uda zafasolkować...;)
oj jest za co jest !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! no mam taką nadzieje że jak skończe leczenie to długo czekac nie będe musiała :) i reszta dziewczyn tez mam nadzieje że bardzo szybko zostanie mamami

SERGEEVNA- doczyta,doczyta:tak::-D
BIBINKA- tez mam nadzieje,ze grill sie uda:tak:


lecimy juz ,wszystko zapakowane wiec paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:rofl2::rofl2:
paaaaaaaaaaaaaaaaaaaa pozdrów Wisienke i udanego grila :)
 
reklama
MAMA papa:-)

BIBINKA witaj:-) Współczuję pogody:-( U mnie dziś słoneczko świeci więc może się wybierzemy na fiordy:-)

MARYLKA ja też tak myślę że każdej z nas się uda i będziemy się cieszyć z Maluszków:tak:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry