reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
mama - wczoraj od rana do 13 nie miałam wody a dzisiaj od 8 do 9.50 prądu a nie było burzy w tym czasie :-p Ciekawe czego jutro rano zabraknie :-D

maggy - mi nic nie pomagało a samo przeszło - niestety trzeba przetrwać. Póki co włosów nie gubię ale ta ciąża jest skrajnie inna od tej z Karolą więc może włosy zostawi mi w spokoju :sorry:

marylka - to mam nadzieję ze na czynsz z lekką nadwyżką wystarczy z utargu dzisiejszego :tak:


Dziewczynki poczytajcie sobie jaka paranoja od jutra wchodzi w życie w naszym popie.. kraju :-D
Za mocny klaps zabiorą ci dziecko - Polska
 
Sergeevena heh właśnie zdałam sobie z tego sprawę. Szkoda tylko ,że jak na razie z wszystkich ciąż jedna w miarę donoszona bo synuś urodzony w 8miesiącu ...a reszta to aniołki. Jednak teraz mam nadzieję ,że wszystko będzie dobrze i byle do środy.
A takie dosyć osobiste pytanie : nie dłuży Ci się czekać rok na staranka o dzidzię ?
 
Marcepanek, gratuluję ;) Też chciałabym ujrzeć takie dwie kreseczki :) To nasz pierwszy cykl starań, ale szczerze mówiąc, nie wierzę, aby od razu się udało...
 
Laurka dziękuję:-) Nie można być pesymistą ,nadzieja jest potrzebna ,wiadomo że jesteśmy niecierpliwi ,ale jak już się uda jaka to radość.
Ile dni masz do testowania?
Sol to jakaś paranoja. A jak się w ogóle czujesz kochana?
 
Marcyś a dobrze :-) dziękuję :-) Parno na dworze jest i na spacerku musiałam chwilę posiedzieć na ławce ale spoko - popadało jak wracaliśmy ale chociaż Karola poszalała na placu zabaw bo nosiło ją po domu :-D A teraz słoneczko wychodzi :dry: ta pogoda mnie wykończy :-p A skurcze praktycznie zniknęły - chyba były po części na tle stresowym bo teraz jestem spokojniejsza i nie ma skurczy :-D

nika - Szwecja - dobrze pamiętam? na końcu artykułu są właśnie przykłady z tamtąd :no:

hehe fajna liczba postów mi się zrobiła :-D
 
Marcepanek - rok to jest ostateczna data :tak: jestem PRAWIE pewna, że zaciążymy wcześniej :laugh2:
Sol - Cześć Kochana :* Jak samopoczucie? Jak Kroopek i Karola?... :laugh2:
 
reklama
mama - wczoraj od rana do 13 nie miałam wody a dzisiaj od 8 do 9.50 prądu a nie było burzy w tym czasie :-p Ciekawe czego jutro rano zabraknie :-D

maggy - mi nic nie pomagało a samo przeszło - niestety trzeba przetrwać. Póki co włosów nie gubię ale ta ciąża jest skrajnie inna od tej z Karolą więc może włosy zostawi mi w spokoju :sorry:

marylka - to mam nadzieję ze na czynsz z lekką nadwyżką wystarczy z utargu dzisiejszego :tak:


Dziewczynki poczytajcie sobie jaka paranoja od jutra wchodzi w życie w naszym popie.. kraju :-D
Za mocny klaps zabiorą ci dziecko - Polska
tesz mam taką nadzieje - ale z dzisiejszego to raczej nie starczy ale może jak połącze z wczorajszym to sie uda - jeszcze nie liczyłam

dobra kobitki ja zmykam bo 13 dochodzi :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry