reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witam wszystkie dziewczyny bo wymienić każdej po kolei nie mam dziś siły... Z dnia na dzień coraz bardziej czuję się zmęczoną ,a wszystko przez te mdłości...
Pyśka TY tez nas przetrzymujesz?
Hope czy dziś testujesz?
Ewcia a ja to mam cichą nadzieję ,że ta spóźniona @ to coś...moje takie życzenie dla Ciebie ,ale nie mówię głośno bo chce aby się spełniło.
mama super suwaczki
bibinka jak się masz? Jak samopoczucie?
marylka nasza pracująca kobieto chwili wytchnienia dla Ciebie bo się nam tu zaharujesz.
Maggy mi w pierwszej ciąży włosy wypadały strasznie wszędzie było ich pełno. Jak na razie jednak jest ok.
Zaopatrzyłam się wczoraj w nowe opakowanie kwasu foliowego i teraz czekam cierpliwie do środy.
Ale zrobiłam jeszcze drugi test bo tak strasznie bałam się po tym uderzeniu w brzuch i kreska jest meeeega ciemna testowa jest mocniejsza od kontrolnej. Więc wnioskuje ,że fasolcia Nikolcia ma się dobrze.Zobacz załącznik 269718
 
Ostatnia edycja:
reklama
mama pa pa:-)
marcepanek hej:-).fasolka z pewnością ma się dobrze:tak::-).a ja w miarę ok,dziękuję...
 
Heloł :-)

Ja mam tak straaaaszne tyły, że aż wstyd :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Długo by opowiadać, ale jak pogoda była, to prawie całe dnie z Zuzu poza domem siedziałam, potem M miał urlop, trochę chorowaliśmy i tak leciał dzień za dniem ...
a co najgorsze, w przyszłym tyg będę jeszcze bardziej do tyłu, bo przyjeżdża do nas na 'wakacje' siostrzenica M, więc czasu na BB jeszcze mniej mi zostanie ... jeśli w ogóle :-(

Co tu u Was dziewczynki ???

Sergee, widzę, że Ty też po przerwie :-)
mama, Wisieńka, udanego grillowania :tak: zazdraszczam !!! u nas pogoda też niespecjalna ... ale i tak o niebo lepsza niż była przez większość tygodnia ;-)
meggy, ja się zgadzma z bibinkową teorią ... moje włosy nigdy nei były takie super, jak w drugiej połowie ciąży ... szkoda, że teraz nadrabiają zaległości w wypadaniu :baffled:
marylka, wszystkie zostaniemy mamami w 2011 ... inaczej być nie może !!!!

u nas co prawda staranka wciąż całkowicie bezowocne, ale nadzieja jest ...
na razie wciąż czekam na pierwszą @ i liczę na to, że się w końcu pojawi ... Zuzu kończy niedługo 7 miechów, więc najwyższa pora, żeby coś ruszyło ...

i ja zmykam do garów i miotełki ;-)
 
WoW, Marcepanek, co za piękne 2 krechy !!!!!!!!!!!!!! GRATULACJE :-):-):-):-):-)
 
Jol dziękuje. :-) To tylko intensywnie pracujcie teraz nad rodzeństwem dla Zuzi :tak:
nika dziękuję ,ja to teraz w ciąży taka roztargniona i ślamazara jestem.
bibinka to ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ bo ciążowe to już mega działające prądy bioenergetyczne reszta należy do was :-D
Trudno mi uwierzyć ,że pierwszy cykl po poronieniu i udało się tak od razu. Choć może to dziwne ,ale ja zawsze zachodzę w pierwszym cyklu starań od razu.
 
JoL - no ja też po przerwie i w sumie też na chwilę, bo korzystam z neta u rodziców - swojego jeszcze nie mamy :dry:
Marcepanek - krechy piękne :tak: :laugh2: I Ty szczęściara jesteś, że tak od razu Ci się udaje zajść... :tak:
 
reklama
marcepanek dzięki za fluidki;))).widocznie u Ciebie wszytsko działą jak należy i szybko wraca do normy,wiek tez ma tu znaczenie;)

zmykam po zakupy,dziś spaghetti;)
paaaaaaa
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry