reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Qrna zaczelam sobie zmienia suwaczki i walcze od godziny i wszystko szlag trafil-ide spac-jutro powalcze dalej!!!!
piękne suwaczki kochaniutka
maryla - ja bym się wstrzymała ten i następny cykl żeby się przekonać czy te tabletki działają. Robienie teraz badań jak już je bierzesz jest trochę bezcelowe bo mogą zafałszować wyniki. A nóż widelec podziałają i nie będziesz musiała badań robić wcale prócz ciążowych :-) Jak przez dwa, trzy cykle nie będą działały to możesz się na badania wybrać wcześniej odstawiając wszystkie leki żeby wyniki nie były fałszywe. Ja miałam robić sobie badania po 3 cyklach z clo ale się okazało po pierwszym że nie będę musiała :-D I nie stresuj się tyle bo stres też ma wpływ na hormony a ty masz je teraz unormować a nie robić im huśtawkę :-D mam nadzieję że ten Costangus pomoże i nie będziesz musiała robić badań innych niż beta hCG :-)

nika - dobranoc :-)

marta - współczuję Karolkowi Eurespalu - ja wyrzuciłam to badziewie dawno do kosza i kazałam zapisać na Karcie Karoli żeby jej tego nikt więcej nie przepisywał :-( Mam dość pobytów w szpitaliku po nim :no:
dzięki za porade wiesz chyba tak zrobie a ten let i tak tylko 3 m-ce sie bierze a ja jusz prawie miesiąc cały biore więc poczekam z badaniem a poza tym lek pomaga bo jusz mi wydłużył cykl o pare dni - tak jak miał za zadanie miałam ostatnio 24 dni cykl a teraz pięknie 27 :) a i możesz mi ustawić nowy suwaczek dł cyklu 27 pierwszy dzień dziś :)

kurcze ja dzis z tym badaniem jak chorągiewka raz robie raz nie :)

Hej Misiaki, jest tutaj kto?...
oj kurde minełyśmy sie mam nadzieje że dzis nam sie uda :) buziaki

hej laski
robilam test i wyszła ledwo widoczna druga kreska
ciekawe czy to ciąża
Oj wybyczyłam się na basenie z koleżanką dwie godziny. Cudownie wręcz :]
TY SZCZĘŚCIARO !!!!! gratulacje nie no nie dość że młoda i piękna żonka to jeszcze mamuśka ja wiem że to ciaża ale na wszelki wypadek na razie po cichu gratuluje i wstawaj podaj dzisiejszy wynik !! jak tam jusz jest mocniejsza??

sol : dla dziewczynki od lat wybrane przez nas : POLA, ale mysle nad drugim i narazie mam antonina (maz nie lubi) i salomee

dla chlopca bedzie porblem : lubie stradowane imiona, ale te co mi zostaly, to te co odpladly z listy poldusia, i tak troche zlr mi brac "niedobitki", na liscie mielsimy m. in. : marcel, leon, hugo. Z takich, co nie byly na liscie a mi sie podobaja to ... MAM JEDNO TYLKO :
Théophile. tez starodawne. mezowy podoba sie tez samuel.
mi sie z tych co podałaś podoba Antonina i Samuel chyba najbardziej ale wszystkie są wyjątkowe :) a najważniejsze żeby Wam sie podobały :)

Dzien dobry Kochane:*

Maggy ciesze sie ze juz Cie brzuch nie boli a na wypadanie wlosow sa rewelacyjne tabletki ze skrzypu polnego. Rewelacyjnie wzmacnia wlosy i paznokcie:tak:

Mama ja wczoraj bylam tylko przelotem na BB podziekowac dziewczynom za kratki:tak:
Mam nadzieje ze wyreguluje Ci sie cykl i juz nie bedziesz miala z tego powodu wiecej powodow do stresu:tak:

Kochane nie nadrabialam, wybaczcie:zawstydzona/y:

Dzisiaj idziemy na dobra kolacje z S bylym szefem. Zawsze to cos milego bo restauracja ma super widok na Sydney Opera House i Harbour.

Zycze Wam pieknego dnia:tak:
9h3r5z.jpg
oj pięknie nas przywitałaś kochana i super że idziecie na kolacje :) udanego wieczoru więc życzę :)

Cześć Babeczki... :))


Jestem wściekła:wściekła/y::wściekła/y:

cykle mi się pochrzaniły i dziś mam 32 dc i @ nie ma:wściekła/y::angry:
To nie Dzidzia- robiłam wczoraj test i negatywny...

Zaraz mnie trafi, zaczęliśmy starania i taki numer... :((
a wcześniej, to prawie przychodziły jak w zegarku...
oj kochana strasznie mocno Cie tulam i tak mi przykro , kurna zawsze tak jest jak tak to wszystko ok a jak przyjdzie co do czego to sie pierdzieli wrrrr


Renna77 witaj kochana trzymam &&&&&&&& żeby wszystko było ok :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
witajcie babeczki sobotnio!!

ja pol h temu wstalam:szok::szok::szok:no nie pamietam kiedy sie tak wyspalam ,choc moglabym jeszcze z godz.pospac,ale trzeba sie szykowac bo za 2 godziny jedziemy na spotkanie z Dorota czyli nasza Wisieńka:tak:
MARYLKA- dziekuje Ci za smsy i za wsparcie:tak:kochana jestes:-):-):-):-):-):-):-)
a suwaczki wczoraj miala ustawione inne ,ale juz nie udalo sie ich odszukac-dzis wieczorem moze dokoncze bo jeszcze 1 chce dodac:tak:

EWCIA- dziwne to z Twoim cyklem tak jak z moim:sorry2:no ale ustalenia masz i tak zrob:tak::tak:i ciesze sie bardzo ,ze pomnieczek nie dlugo juz bedzie:tak::tak:
jak tam-przywitalas meza czy pozno wrocil???;-)

MAGGY- biedna,wspolczyje mdlości:-(buziaki!!
PYSIA- no coz-nie ma to jak trafic w pierwszym cyklu-szczesciaro!!!!dawaj nam tu info jak drugi test i poprosimy o fotke.:-)

JAEWA- hoho-no to w super miejscu zjecie ta kolacje!!rewelacja!!witam Cie kochana!!!


MARECEPANEK,AGNIESZKA,BIBINKA,MARAN,ZAPMARTA,GALA,HOPE,ZANKA,RENNA,JOS
EPHINE,NIKA ,MLODAM,EWELINKA,SOL i wszytkie pozostale bo troche nas juz jest witajcie i milego dnia!!!
 
Witam się porannie ze wszystkimi :-)

maggy - nie bierz nic bez konsultacji z lekarzem bo może ci zaszkodzić. Mi przez całą ciążę wypadały włosy garściami i lekarz nic nie mówił bo nie wiedział co poradzić prócz przeczekania. PO porodzie tydzień minął i mi zaczęły rosnąć jak szalone :-D

ewcia - bo natura bywa złośliwa jak kobieta :dry: mam nadzieję że szybko Ci się wyreguluje albo że owulację miałaś później :-)

marylka - to na spokojnie możesz poczekać z badaniami jeśli leki pomagają :tak: Zaraz Ci zmienię suwaczek :tak: Ładnego utargu :-)


A ja z rana nie miałam prądu i odkurzyłam sobie dywany szczotką i zmiotką z nudów :-D A mąż mi zrobił płatków z mlekiem i teraz mi tak błogo że bym poszła spać :-D
 
dzien dobry .... ponownie ;)

usnelam dopiero po 3h, czyli ok 4 nad ranem.. tez mozna...

jaewa, sol- no wlasnie nie chce nic lykac na te wypadajace wlosy, bo nie wiem co mozna.. myslalam, ze sa jakies domowe sposoby... I tak jak mowisz Sol- garsciami mi wychodza.. nie dosc, ze mam cienkie, to jeszcze to... ech... no ale... pewnie ze wytrzymam :) na razie stosuje specjalna maseczke na wlosy z firmy Angel i zobaczymy co mi to pomoze..

mama- ale Wam super,ze sie spotkacie :D ja tez chce :D ucaluj Wisienke ode mnie :)

Ewcia- spokojnie, zaraz sie wszystko unormuje i ruszysz ze starankami :) zobaczysz ;)

Marylka- udanego utargu Ci zycze kochana :)

rena77- Tobie tez milego dnia zycze :d

pysia- gdzie jest wynik testu??? my tu czekamy i czekamy :D
 
mama spoko loko polecam sie a te przeczucia to sobie nie wymyśliłam naprawde coś mi tak mówi w środku, a ze dwa głosy to może bedą bliźniaki :) hahahahahaha
bee happy ....

sol dzięki za życzonka utargu oj przydadzą sie bo kiepsko z kasą a trzeba czynsz za sklep zapłacić :)

a mnie dalej boli gardło tzn wczoraj jakby przestało a dziś masakra boli gardło i od niego uszy ale już połknełam gripex wata w uszach nasączona olejkiem w buzi scorbolamit i w torepce ferwex do picia w domku :) a i herbata z naszym miodem jusz wypita i powiem wam jedno do niedzieli zamierzam wyzdrowieć :)


Maggy77 tobie też dzięki odnośnie utargu :) i hello :):):) bidulko nasza niewyspana
 
Ostatnia edycja:
witam i ja :)
marylka kochana zdrówka zycze bo niedawno mnie gardło dopadło, ale za poradą sol zakupiłam co trzeba i po 3 dniach przeszło :)
mama udanego spotkanka i uściskaj wisienke ode mnie
maggy bidulko jak nie mdłości to włosy znowu wychodzą... a mnie własnie po porodzie wychodzić zaczęły, ale mineło bo belisse też brałam i suplementy witaminek, ale to pewnie Tobie minie i będą lśniące i zdrowe :)
a gdzie jest PYSIA z fota testu??
witam wszystkie moje forumowiczki i miłej soboty życze :*
 
MARAN,MAGGY- dzieki ,pozdrowie Wisieńke-wlasnie dzwonila i sie dogadalysmy:tak:u nas baaaaardzo cieplo,pranie rozwiesilam,slonko zrobi swoje,zaraz myje glowe,ogarne domek i ruszamy w poludnie ku przygodzie:-D:-D:-D:-D:-D

MARYLKA- ja rowniez życze szejka i duzo zdrowka:tak:;-)czyli dzis dostalas @??

SOL- prądu u Was nie bylo:baffled:u mnie czasem sie to zdaza ,ale to jak burza jest:sorry2:

chyba za dlugo spalam bo zmulona jestem i nawet kawka zrobiona przez męża mnie nie podnosi:sorry2:a jakie sny dzis mialam-aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:szok::-D:-D:-Dw roli glownej moj mąż:))))))))))))))))))))
 
hej maran dzięki mam nadzieje że szybko mi przejdzie bo zmieniły sie nasze plany urlopowe i zamiast jechac 20 jedziemy jusz 6 czyli w ten piątek co teraz będzie i musze bardzo szybko wyzdrowieć i mam nadzieje że do tego czasu akurat mi sie @ skończy :) i będzie wszystko si :):):):):):):)

PYSIA !!!!!!!!!!! TY ŁAJZUCHO ODEZWI SIE BO MY TU PADNIEMY Z NIEPEWNOŚCI !!!!!!!!


EDIT:
mama tak dziś dostałam @ i piękny cykl 27 dni - prawie książkowy po tych tabletkach więc chyba działają :) no a że mąż w roli głównej to dobrzxe gorzej jakby to sąsiad był :):):) a mi sie dziś śniło że kupowałam kredke do oczu i oczy przez sen malowałam :):):) - nie wiem z kąd mi sie to wzieło :):)
 
Ostatnia edycja:
heloł

wpadam sie przywitać i życzyć miłego dzionka.

pysia trzymam kciuki za ciemniejszą krechę

ja uciekam zrobic szybko coś do zjedzenia na popołudnie, a potem jedziemy zrobić sobie pazurki do znajomej (żelki :-D) jakoś trzeba dzisiaj wyglądać. no a o 20 zaczynamy zabawę!!!

życzę miłej soboty, udanych staranek i pozytywnych testowanek. jutro pewnie do południa mnie jeszcze nie będzie, a potem będę odsypiać, więc życzę od razu miłej niedzieli.

buziaki misiaki
 
reklama
maran- pozostaje miec nadzieje, ze mi to przejdzie wkrotce :D hahaah

z checia walnelabym sie na mala drzemke ale musze uciekac... umowilam sie na manicure/pedicure.... Paznokcie mam wlasne i chociaz one jedne mi sie zachowaly w dobrym stanie ;)

buziaki i do pozniej :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry