reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
MALAMI- no to tymbardziej trzymam &&&&& zeby to bylo TO!!! :))))
nagapalma- ZARAZ ZAAKCEPTUJE NA NK:)) tylko net mi dzis wlno dziala i szlag mnie trafia! ale zaraz to ogarne:)))
 
Dziewczyny ja też znikam...
Do usłyszenia za przeszło tydzień:-)
Ech, jak jak wytrzymam bez BB, to już jest uzależnienie:baffled:
Trzymam kciuki za wszystkie testujące i starające się:-D
Pa, pa!
 
Sorki, dziewczyny, jedzonko na stole było, więc musiałam zniknąć na moment. :-)
Mama, widziałam fotki dzieci i Twoją - ale masz faaajne pociechy! :-) A sama świetnie wyglądasz - pięknie po prostu! :-):tak::tak:
 
MARY-BETH,SZCZESLIWA- dziekować,dziekować:tak::tak::tak:
SZCZESLIWA- a Ty gdzie sie podziewalas??;-)
MARY-BETH- a maczne bylo??;-)pewnie tak-najlepiej smakuje jak ktos kochany zrobi:rofl2:
 
reklama
mamcia - ja sobie odpoczywałam ..... potem kawusia, drzemka i tak cały dzionuś sie obijałam .....a teraz wcinam płatki czekoladowe z mleczkiem he he uwielbiam .....
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry