reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hej dziewczyny witam :-)
do 16 nie miałam internetu:wściekła/y: Kurcze jak jest to mnie tak nie ciągnie a jak nie było to co chwilę sprawdzałam czy juz działa:happy:

idę poczytać:tak:
a pamiętam że dzisiaj ślub ewelci więc

Wszystkiego najlepszego

W dniu Waszego Ślubu,
Samych radosnych zdarzeń.
Niech będzie on początkiem,
Spełnienia Waszych marzeń.
:-)
 
reklama
Witam się wieczorkiem:)
Widzę wszystkie się weekendują...:))

Wklejam wam fotkę na dowód że Najwyższy szczyt Anglii i Walii zdobyty :))
Snowdon
1085m
:)
(zdjęcia skasowane)

Resztę zdjęć z pozostałych wycieczek wkleję na zamkniętym i znajdą się co nie które na moim fotoblogu Fotoblog agnieszkakk.flog.pl także zapraszam do oglądania:))
 
Ostatnia edycja:
jestem-bylam w moim ulubionym centrum ogrodniczy:tak:kupilam 2 oleandry i zólciutkie chryzantemy do doniczek na taras,doniczke do fikusa ,kaktusa,ziemie i kamyczki.
fikus przesadzony,kaktus tez teraz sie wzielam za chryzantemy:tak:na oleandry zabraknie mi ziemi:dry:a myslalam ,ze wystarczy...
MARCEPANEK,HOPE- dzieki;-)
MALAMI- trzymam &&&&&&&&&&&&&& zeby to byl dobry znak;-)
MARY105- cześć,milego nadrabiania!!
 
Cześć Wam, złotka! Jeeeju, jak ja się za Wami stęskniłam przez ten tydzień! :tak::tak:

Już po robocie na szczęście - M. robi obiad, bo ja żadnym palcem nie ruszam po całym tygodniu pracy na wieczorną zmianę... :szok::-D No i staranka u nas idą pełną parą, bo okres płodny... :-D:-D:-D

Cześć Mamusia, super, że już wróciłaś!
Cześć wszystkim staraczkom! Zaraz będę nadrabiać. :-)

Aha, ja też jestem na n-k oraz na Facebooku - jeśli chciałaby któraś się zaprzyjaźnić, to prześlę namiary na PW :tak:
 
malami u mnie też było siczku co chwila na początku ciązy... wstawałam po pare razy w nocy... teraz też jest często, ale nie tak czesto jak na samym początku więc.. więc... może akurat...
mary widzę, że @ brak wiec trzymam kcuki...
agnieszka super widoki :)
 
Witam Was wszystkie wieczorową porą:-)
Deszczu nie ma, ale za to berger jak jesienią, brrr. U was też tak zimno?

Mama - Masz świetne dzieciaki, a Ty wyglądasz młodziutko. Nie chce mi się wierzyć, że masz jakąkolwiek nadwagę:no:

Agnieszko- piękne widoki, góry są jednak przecuuudne:-)
Agnieszko- fotki na Twoim blogu są Twojego autorstwa? Masz kobieto talent:-)

My jeszcze nie spakowani, dopiero kończymy sprzątać po remoncie.
 
Ostatnia edycja:
mama - dziękuję - jutro na bank Ci wyślę co i jak :-)

marcepanek - ależ masz kobito skojarzenia :-D


Ja chwilowo lepiej więc sobie siadłam na chwilkę do kompa. Moja mama wróciła z Karolą i się okazało że koza im nie spała w dzień więc teraz siedzi z małą i jakoś musimy ją do tej 21 przetrzymać bo inaczej będzie kosmos :no: I prawdopodobnie moja mama zostanie u nas na noc. A M wraca jutro kole 11 a zaraz potem teściowa zabierze małą do siebie a M jedzie ze mną do szpitala. Mam nadzieję tam nie zostawać bo z natury nienawidzę szpitali i wcale mi się nie uśmiecha tam zostawać i już się z M pokłóciłam przez kom i popłakałam bo dla mnie szpital to najgorsze zło :-( Tak więc mam nadzieję że obejdą się ze mną łagodnie na izbie i na tym się skończy.
 
reklama
Witam, ja również zaczynam starania by zostac mamą 2011 i mam nadZieję, że mnie przyjmniecie ;-) pozdrawiam serdecznie

 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry