reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
SZCZESLIWA- no to smacznego!!;-)dbrze,ze wypoczelas-u nas tez ta deszczowa sobota leniwie uplynela,jutro ma byc nie lepiej i zabieramy dzieci do kina w 3D a co-niech maja!!

MARY-BETH- walcze na NK i juz zaakceptowalam teraz lece oglądac:tak:
NAGAPALMA- masz bardzo sympatyczną bużke:tak:ladna kobietka z Ciebie-fajnie z mężem wygladacie!!!!! teraz wiem z Kim pisze;-):tak::-D:-D
 
reklama
Mamcia - a pewnie niech maja dzieciaczki:):):) moje dzieciątko kochane dwa razy mnie tak musnęło dzisiaj w brzuszku zanim zasypiałam na drzemce :):):) cudaśne uczucie :):):) wiec mam nadzieje ze niebawem sprzeda mi kopniaka :):):)
 
SZCZESLIWA- Pewnie!!niedlugo Ci zapoda takiego kopa ze poczujesz sie 10000% w ciązy-delektuj sie musnieciami bo z kazdym dniem beda silniejsze te uderzenia-pamietam jak mi raz Zuza dala po żebrach to az sie poplakalam:szok::wściekła/y:normalnie BOLALO!!!!

MARY-BETH,MARY!!!!!!! oj kochana tak myslalam,ze Ty taka drobniutka jestes jak nasza Szczesliwaczy Marcepanek:tak:i nie pomylilam sie -slodziaku moj fajna kobietka z Ciebie;-):-):-)
 
No córa śpi już godzinkę ja poleżałam sobie w wannie i teraz usiadłam na trochę
witajcie:-)
agnieszka piękne zdjęcia robisz:tak: właśnie oglądałam przed chwilą:tak::-)

szczęśliwa no super uczucie poczuć maluszka:tak::tak: jeszcze trochę i będziesz widziała jak brzuszek cały się będzie ruszał:-)

kurcze czytam o jedzeniu i zgłodniałam idę coś sobie zrobić
 
Mamcia - delektuje sie ...nawet łezka mi sie zakreciła w oczku .....:) a nawet niech kopie bardzo mocno ale wtedy przynajmniej bede wiedziała ze jest ok i fika sobie :):)łooo to zuza miała powera :):):)
Mary - ja już wyczekuje tego ruszającego sie brzuszolka:)
 
MARY- fajnie ,ze Zosia juz spi-moje tez od 20.00 juz chrapią:tak:a my wieczor dla siebie:-D
SZCZESLIWA- no Zunia juz w brzuszku pokazala charakterek i tak jest do dzis-niestety poszla w moj charakter-MUSI BYC NA JEJ!!! :rofl2:;-):-) narazie sie dogadujemy,ale juz sie boje jak bedzie nastolatką:-p

Kochane ja mykam na bobosexy:-D:-D:-Di pewnie juz nie wroce;-)takze do jutra slodziaki moje ,kolorowych snów i karaluchy!!! :):))
 
MARY-BETH,MARY!!!!!!! oj kochana tak myslalam,ze Ty taka drobniutka jestes jak nasza Szczesliwaczy Marcepanek:tak:i nie pomylilam sie -slodziaku moj fajna kobietka z Ciebie;-):-):-)
Kochana, ja wcale nie jestem drobna. :-D Mam na czym siedzieć, ale bardzo to lubie. :-):-) Ale dziękuję Ci bardzo za milutkie słowa! ;-) A Ty naprawdę super wyglądasz! A tak mi się wydaje, ze Twoja córcia do Ciebie jest bardzo podobna! :-):tak:

Śpij dobrze i &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Ja tez mykam, dobranoc kochane i &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& na nockę :-)
 
witam sie wieczornie mierzylam tempke kolo 15stej noi mialam 37,2 skoczyla ale wiecie jakie jaja ...plamie to znaczy lezie wredota@@@@@@@@@@@@@@@@ niech to nigdy nie bede mama!!!
 
MAMCIA- dobranoc kochana i przyjemnych staranek :):):)
Ja też uciekam bo ziewam jak nie normalna :) także kolorowych i słodkich :*
 
reklama
dobranoc :tak::-):-)


pallissa najlepiej to mierzyć temp.rano przed wstaniem z łóżka, każdy dzień o tej samej godzinie bo w dzień temperatura może być różna

Na pewno zostaniesz mamą!!!
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry