reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Aga - dzięki i ... nic nie musisz pisać :-) Więcej nerwów będzie mnie kosztowało położenie się na oddział niż fakt że mam te zawroty i muszę leżeć :-p


Spadam coś zjeść póki jestem w stanie :-D Miłego i spokojnego wieczoru dziewczynki :-D
 
Dzieki mama05 , ja tez mam nadzieje ze to dobry znak;-)
MALAMI- a masz jeszcze jekies objawy??

Witam, ja również zaczynam starania by zostac mamą 2011 i mam nadZieję, że mnie przyjmniecie ;-) pozdrawiam serdecznie
MONIEK- witam Cie na watku-rozgość sie i pisz czesto-masz juz dziecko czy staracie sie o pierwsze???

SOL- napisz a ja przekazw dziewczynom i zycze,zeby szpital nie byl konieczny:sorry2:ladny avatarek:))
MARY-BETH- Ty moj slodziaku -ja tez sie stesknilam i myslalam i juz sie ciesze ,ze jestesmy w domu i moge z Wami popisac:tak:moj Tomi tez gotuje obiady a dzis caly dom posprzątal:szok:tak Go naszlo i co zrobisz:-D:-D:-Dchlopaki mamy si:tak::tak:

KALAMANDYNA- ja nie mam nadwagi jako takiej tylko te 5 kg na wadze nie daje mi spokoju-poprostu w uda mi poszlo a zawsze mialam w miare szczeple nogi:sorry2:no nic moze kiedys wroce do swjej wagi...i dziekuje Ci za komplement;-)

AGNIESZKA- widoku super fajnie ,ze macie pogode na zwiedzanie:tak:;-)
 
Ostatnia edycja:
mama super zdjęcia cudowne dzieci a z ciebie też piękna 18-nastka :-)
ten twój gin to naprawdę ze świecą szukać takiego żeby pieniędzy nie chciał:szok:
dobrze że torbiel zniknęła no i udanych bobo -seksów :tak: &&&&&&&&


sol kurcze no ja też nie cierpię szpitali ale dla fasolki jak trzeba to lepiej może jak cię przebadają

moniek83 witaj

maran no nie ma @:tak:
ale coś mnie tak dziwnie pobolewa dzisiaj boję się że jednak nie ma jej bo mi się cykl wydłużył:-( a nie z powodu fasolki

no i muszę iść Zosie wykapać
 
Mama wygladasz jak nastolatka,a dzieci przesliczne masz

a to porcja fluidkow
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
MARY 105- DZIEKI ZA KOMPLEMENTY, i Lekarz faktycznie jest inny niz wszyscy dlatego sie Go trzymam juz 6 lat:tak::tak:
DOROTKA- dziekuje za mile slowa i za porcje ~~~~~~~~~~:tak::-)kochana jesteś!!
 
mama - wysłałam zapro hehe, to fakt mamy oryginalne imiona, córcia Twoja to cała Ty

agnieszka - ale masz syncia dużego a i byłam na Twoim blogu ze zdjęciami, piękne zdjęcia, aż miło popatrzec

Fajnie wiedziec z kim się rozmawia ... ;-)

moniek - witaj

Ale nam się ekipa powiększa :happy:
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry