reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
ja juz uciekam :D

trzymam mocno &&&&&&&&&&& za wszystkie staraczki i... za te co beda testowac :D !!

buziaki
 
reklama
P7200247.jpgP7210265.jpg
P7200222.jpgP7200259.jpgP7200210.jpg
 
Ostatnia edycja:


A tak wogóle to która jest na nk , chętnie bym się " bardziej poznała" ? Ja jestem !

Ja jestem na NK- moge Ci napisac namiary na PW ,ale jak juz mnie widzialas to nie wiem czy chcesz??
MARAN- no zgadzam sie moj ginek to ZLOTO CZLOWIEK!! sciskam Cie i Twojego maluszka tego w brzuszku i Ale-sliczna fotka z usg!!super ,ze wszystko jest si!!
SORBUŚ- Twoja dzidzia tez urocza-ta rąsia w bużce!!!rewelacja-niech rosnie zdrowo!!!buziaki dla Ciebie.
ZAPMARTA- hejka bylismy w Sarbinowie:) a Sol cos dolega ze nie moze chodzic ,siedziec tylko lezec-jakies bóle Ja mecza i dzis lub jutro ma jechac do szpitala i moze Ja poloza na oddzial..a co u Ciebie?? kiedy masz usg?? buziaki
KRAKOWIANKA- witaj kobietko!!

DOROTKA- cześć -i jak tam po urlopie???poprosze o porcje ~~~~~~~~~~~i &&&&&&&&&:)
 
mama no Ty to w ogóle nie wyglądasz jak mama tylko jak dziewczynka - no nastolatka z Ciebie nie kobieta po 30stce... bardzo młodo wyglądasz... śliczna z Ciebie kobietka a Zuza jaka panienka do mamci podobna :) synuś zresztą też fajny chłopak :)
 
MARAN dziekuje Ci za tyle milych slow:tak::-D:-Dkochana jestes;-):-) no Zuza jakos tak wyszlo ,ze cala ja:tak:ta dziewczynka w srodku to Julka-corka mojej siostry;-)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry