reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
A ja dla odmiany mam córkę a teraz chcę chłopczyka. Ciekawa jestem czy te historie z żywotnością plemników to prawda, jeśli tak, będzie wiadomo za jakiś czas, powinien być chłopiec według tej teorii.
Ale wiadomo, ważne żeby było, żeby zdrowe i żeby wszystko się udało jak należy :-) Płeć kwestią drugoplanową.
 
reklama
A ja dla odmiany mam córkę a teraz chcę chłopczyka. Ciekawa jestem czy te historie z żywotnością plemników to prawda, jeśli tak, będzie wiadomo za jakiś czas, powinien być chłopiec według tej teorii.
Ale wiadomo, ważne żeby było, żeby zdrowe i żeby wszystko się udało jak należy :-) Płeć kwestią drugoplanową.

hope
ja tez jestem ciekawa jak to z tymi plemnikami bo my też trafialiśmy - a raczej próbowaliśmy ale to nigdy nic nie wiadomo ;-)
Juz masz córcie 10 lat kurcze - to już pannica :-)
 
dobra, ja nie w temacie- potem się wciągnę. teraz idę kotlety trzaskać- a co!! niech gospodarz słyszy, że my też czasem jemy
 
sol tak u nas wielgachne zoo.
Najedlismy się i teraz pijemy kawusię, wpadłam zobaczyc, czy dalej tak klepiecie ale pora obiadowa i sie ciut uspokoiło. Ja zjadłam przed obiadem tabletkę na czczo i teraz mnie mdli. Ide to przelezeć!
 
Bunia nie wyżywaj się na mięsie tylko za bardzo bo kotlety znikną i co usmażysz :-D
Ja tam z płcią nie eksperymentowałam ,ot co tam będzie dobrze. Ja to chciałam mieć dwójkę tzn parkę.
Ale jak będzie drugi chłopiec to będę miała trójkę dzieci :-)
 
bunia- znowu apetyt robisz ;-)

sorbek- właśnie, a jak to jest z tą żywotnością plemników? Jak działaliśmy za pierwszym razem to był strzał w sam środek owulacji. Poza tym płeć jest chyba uwarunkowana genetycznie.
 
reklama
marcepanek tak, dzis testowalam, wyszla jedna kreska, ale dla upewnienia zrobilam dzis bete i jutro wynik.
napisze wam co i jak wyszlo jak odbiore wynik
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry